Strona 9 z 42 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 420

Wątek: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

  1. #81
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Pozwolilem sobie poczytać podobne wątki z tych samych tematów i dyskusja niewiele jest zmieniona. Praktycznie można skopiować dyskusję przedorganizacyjną z wcześniejszych KIMB-ów. Argumenty i propozycje tak samo podobne. zauważyłem brak prawie dyskusji na temat co na KIMB-ie, bo zapewne też to samo i niewiele wniesie. Zauważyłem też podobne "wołanie na puszczy" andrzeja 627, który czynił próby wniesienia planu KIMB-u, rozsądnie też czynił próby szerszego spojrzenia na "kimbowanie". Nie jest Reytanem i nie drze koszuli na swej piersi ale może warto posłuchać na spokojnie nie "co... gdzie...kiedy?" ale "jak i po co?". Jest już grupa ludzi, którzy się i tak spotykają razem przy różnych okazjach i może teraz czas na to by stworzyć zachętę i szansę na przyjazd tej całej reszty. Może trzeba stworzyć inną formę KIMB-u dla szerszej gawiedzi Forum i większej zachęty. Nie słychać o programie a za to miejsce jest najważniejsze. Jeśli tak dalej pojdzie, a są już głosy, to faktycznie najlepiej zwołać KIMB na ktory jak zwykle przyjadą te same osoby. Bo program to jak na razie ... powsimordy i ...i...i.. zaraz co więcej jest zaplanowane???
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #82
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    W kwietniu mamy spotkanie na Łopienniku. O ile znam życie i nas samych to nasza impreza typu "zróbmy coś dobrego" ściągnie podobną ilość osób co KIMB.
    Tu liczą się góry, wspólnie spędzony czas i robota. Poza tym do końca lutego mamy dośc dużo czasu więc idea spotkać komitetowych rozwinie się. Spotkania forumowe mają bardzo rózne oblicza. Po co je ujednolicać.

  3. #83

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Recon, cieszę się, że zauważyłeś moje "wołanie na puszczy". Mam wrażenie, że co roku się powtarzam, ale udaje mi się z tego coś zrealizować.

    Dla mnie KIMB to

    1/ okazja do osobistego poznania nowych forumowiczów

    2/ podtrzymanie bezpośredniego kontaktu ze znanymi mi forumowiczami

    3/ posłuchanie opowieści doświadczonych Bieszczadników

    4/ wymiana doświadczeń, gdyż ja też lubię pogadać, a nie tylko słuchać

    5/ wspólne wycieczki w ciekawe miejsca

    Na razie tylko tyle przychodzi mi do głowy. Może dla kogoś KIMB jest jeszcze czymś innym. Dla mnie wspólna biesiada jest tylko tym, co pomaga realizować powyższe punkty, a nie celem samym w sobie.

  4. #84
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Dlaczego Połoniny? W dużej mierze dlatego, że chcę wypromować Bukowiec........
    Wgmnie to jest lokacja godna tego aby ten wariant przeanalizować.

    Nie ukrywam, że działa na mnie jak płachta na byka promowanie na siłę Pod Caryńską. Z całym szacunkiem jest to miejsce komercyjne, dla przeciętnego turysty. Dla kombowiczów oczekiwałabym czegoś więcej.
    Jak tylko temat KIMB-u ruszył, wiedziałem Lucyna że zaczniesz mącić. Skończyłaś (zresztą dosyć dawno) sagę o koniu Jędrka Połoniny, który leżał na łące, (Jędrek, nie koń) a którego to konia Jędrek podobno zagłodził żeby nie sypnął że leżał obsikany na w/w łące (między nami mówiąc,powinien zagłodzić Ciebie, wtedy nikt by się nie dowiedział).
    Na mnie działa jak płachta na byka promowanie na siłe Twojej osoby a także wirtualnego bytu jakim jest tzw. Grupa Bieszczady (grupa jednoosobowa, rzeczywiście koniowi zamelduj).
    Czym różni się promownie Bukowca od promowania Zajazdu pod Caryńską! No chyba tym, że mnie za promowanie ZpC nikt nie płaci!
    Piszesz że ZpC jest dla przeciętnego turysty. Zgoda, ja jestem przeciętnym turystą i wielu moich znajomych to przeciętni turyści którym daleko do Twojej wielkości! Co do zarzutu że jest to miejsce komercyjne. A które z wymienionych przez Ciebie miejsc jest niekomercyjne??? Chyba tylko wymienione przez Ciebie Schronisko Krysi R. bo Ona jak wpadnie w cug to Ją trzyma tygodniami i wtedy rzeczywiście ma w dupie wszelką komercję!
    Uprzejmie przypominam że my mamy wybrać miejsce gdzie ma się odbyć, było nie było Kongres. To nie jest konkurs mający wyłonić najwieksze zadupie w Bieszczadzie. Głównym punktem programu nie jest "chaszczowanie" czy też łażenie po krzaczorach. Kazdy może to zrobić sam, lub z kilkoma przyjaciółmi, nie narzucając nikomu swojej wizji spędzania pobytu w Biesach. Dlatego tak ważny jest kompromis, położenie akcentu na"my", zamiast ciągłego podkreślania własnego "ja".
    Rozumiem że niektórzy uczestnicy poprzedniego, VII KIMB-u niechętnie pojadą pod Caryńską. Po prostu przez roztargnienie czy też z jakichś innych ważnych powodów nie zapłacili składki na wspólną konsumpcję. Spoko! Brakującą kwotę zapłacił Irek-Iras,właściciel portalu www.bieszczady.net.pl, (na biednego nie trafiło,jakbym miał Jego pieniądze to swoje bym spalił). W tym roku brakującą sumę zobowiązuje się zapłacić ja! Mam nadzieję że to w jakiś sposób ułatwi nasz wybór.
    ...........................Pozdrawiam, Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #85
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Jak tylko temat KIMB-u ruszył, wiedziałem Lucyna że zaczniesz mącić. Skończyłaś (zresztą dosyć dawno) sagę o koniu Jędrka Połoniny, który leżał na łące, (Jędrek, nie koń) a którego to konia Jędrek podobno zagłodził żeby nie sypnął że leżał obsikany na w/w łące (między nami mówiąc,powinien zagłodzić Ciebie, wtedy nikt by się nie dowiedział).
    Na mnie działa jak płachta na byka promowanie na siłe Twojej osoby a także wirtualnego bytu jakim jest tzw. Grupa Bieszczady (grupa jednoosobowa, rzeczywiście koniowi zamelduj).
    Czym różni się promownie Bukowca od promowania Zajazdu pod Caryńską! No chyba tym, że mnie za promowanie ZpC nikt nie płaci!
    Piszesz że ZpC jest dla przeciętnego turysty. Zgoda, ja jestem przeciętnym turystą i wielu moich znajomych to przeciętni turyści którym daleko do Twojej wielkości! Co do zarzutu że jest to miejsce komercyjne. A które z wymienionych przez Ciebie miejsc jest niekomercyjne??? Chyba tylko wymienione przez Ciebie Schronisko Krysi R. bo Ona jak wpadnie w cug to Ją trzyma tygodniami i wtedy rzeczywiście ma w dupie wszelką komercję!
    Uprzejmie przypominam że my mamy wybrać miejsce gdzie ma się odbyć, było nie było Kongres. To nie jest konkurs mający wyłonić najwieksze zadupie w Bieszczadzie. Głównym punktem programu nie jest "chaszczowanie" czy też łażenie po krzaczorach. Kazdy może to zrobić sam, lub z kilkoma przyjaciółmi, nie narzucając nikomu swojej wizji spędzania pobytu w Biesach. Dlatego tak ważny jest kompromis, położenie akcentu na"my", zamiast ciągłego podkreślania własnego "ja".
    Rozumiem że niektórzy uczestnicy poprzedniego, VII KIMB-u niechętnie pojadą pod Caryńską. Po prostu przez roztargnienie czy też z jakichś innych ważnych powodów nie zapłacili składki na wspólną konsumpcję. Spoko! Brakującą kwotę zapłacił Irek-Iras,właściciel portalu www.bieszczady.net.pl, (na biednego nie trafiło,jakbym miał Jego pieniądze to swoje bym spalił). W tym roku brakującą sumę zobowiązuje się zapłacić ja! Mam nadzieję że to w jakiś sposób ułatwi nasz wybór.
    ...........................Pozdrawiam, Pastor ręką własną
    Zapłaciłam za kawał mało jadalnego mięcha. Coś w granicach 40 zł.
    Co do mnie i grupy. A niech ci będzie, że jednoosobowa. Ani mnie ziębią ani grzeją twoje słowa. Ot jeszcze jeden przykład na to, że jak się nie ma argumentów merytorycznych sięga się po personalne.

    A to co napisałeś o Krysi R, naszej Koleżance z forum jest poprostu chamskie. Świadczy tylko i wyłacznie o tobie.
    Nie pozdrawiam

  6. #86
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    1.Bez względu na to, gdzie będzie KIMB, zamawianie większego posiłku ogólnego nie ma sensu. Niepowodzenie z prosiakiem wynikło głównie z powodów zbyt małej ilości chętnych. I tu Lucyna ma 100% racji.
    2. Sposób w jaki została potraktowana Krystyna jest oburzający. Może Łupków to nie jest dobre miejsce na KIMB, może Krywe nie nadaje się jeszcze bardziej. Ale nie z takimi argumentami. Aż strach pomyśleć jakie impertynencje zaraz ktoś wyciągnie na Tosię.
    Długi

  7. #87
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    tego się nawet skomentować nie da...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #88
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Nie było mnie na Naszym Forum tylko 2 dni i już się pożarli jak, nie przymierzając, J. Kaczyński z S. Niesiołowskim.
    Weźcie Wy może na wstrzymanie, bo jak nie, to Was swoim bojowym kotem Sabinkiem poszczuję (posiada chyba trochę genów żbika, bo robi się cholernie odważny; ma dopiero 6 m-cy, a już pogonił dorosłego psa sąsiadki).

    Ad rem.
    Ogłaszam formalnie, że wpłynęło 3-cie zgłoszenie lokalizacji VIII KIMB, a mianowicie w miejscowości Krywe nad Sanem - w gospodarstwie agroturystycznym p. Antoniny Majsterek. Propozycję tę przedstawił Długi, konsultując ją wcześniej na p.w. m.in. z moją skromną osobą.

    Do rozpoczęcia głosowania jeszcze ponad miesiąc, ale już teraz Szanownych Państwa informuję, że ja osobiście zagłosuję właśnie na Krywe !!!
    Uważam bowiem, że mamy niepowtarzalną, wręcz historyczną szansę organizacji "KIMB-u Tysiąclecia".

    Krywe jest przeurocze, warunki dla naszego spotkania wręcz idealne.
    Wyobraźcie sobie:
    1. Taniec z niedźwiedziem przy ognisku.
    2. Rodeo - jazda na oklep na żubrze.
    3. Wilczy chór a cappella (w czasie gdy Manio będzie odpoczywał).

    O zakwaterowaniu już napisał szczegółowo Długi. Od siebie dodam, że osoby szczególnie wymagające mogą nocować w Zatwarnicy, Sękowcu, a nawet Chmielu (np. u p. Luli). I podjadą sobie samochodem jak najbliżej, a potem ruszą d... i pójdą na piechotę. A co do tych nielicznych, którzy nie będą chcieli lub mogli przejść tego kawałka drogi, to myślę, że skorzystają z transportu kolegów dysponujących terenówkami.

    Ja osobiście nikomu tzw. lepszego miejsca u Tosi nie zajmę. Na KIMB i z powrotem przejdę się z Sękowca na piechotę. Zapraszam do towarzystwa - znam dobrze najkrótszą, chociaż nie najłatwiejszą drogę.

    Czytając natomiast malkontentów, nasunęły mi się słowa imć pana Onufrego Zagłoby: Tfu, tfu mości panowie. Kury wam macać, a nie wojować z Chmielnickim.
    A siedźcie Wy sobie w Polańczyku, pijcie piwko na tarasie jakiejś uzdrowiskowej restauracji i chwalcie się, że jesteście w górach, i żeście już spacer przez cały półwysep zrobili !
    Albo może lepiej pozostańcie przed monitorami Waszych laptopów i desktopów.

    Jest to w końcu forum bieszczadzkie, a nie Armii Zbawienia.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 09-12-2008 o 08:44
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #89
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Rozumiem że niektórzy uczestnicy poprzedniego, VII KIMB-u niechętnie pojadą pod Caryńską. Po prostu przez roztargnienie czy też z jakichś innych ważnych powodów nie zapłacili składki na wspólną konsumpcję.
    Zaczyna mnie irytować sprawa rozliczenia ostatniego KIMB-u, nie zabierałem głosu w tej sprawie jednak sprawa coraz częściej pojawia się w formie zarzutów pod adresem jego uczestników. Zapłaciłem składkę w wysokości 40,- zł x 3 osoby, czyli 120 zł. Za tę kwotę otrzymałem 3 plastry upieczonej (w lepszy lub gorszy sposób) świni. Wpłacając pieniądze trzeba było podać forumowy nick, i tak też uczyniłem. Widziałem w zeszycie Jacka (skrzętnie odnotowującego wpłaty) dość długą listę owych nicków. Zatem ile kosztowała rzeczona (Bogu ducha winna) świnia ? I jakie były inne koszty związane z naszym biesiadowaniem w ZpC ? Może ktoś poda rzeczywiste koszty i zrobimy ich rozliczenie, przecież wszystko powinno być zapisane. I zakończmy temat długu wobec ZpC, czy Irasa, który wyłożył kasę. Nie chcę uchodzić w oczach właścicieli Zajazdu za naciągacza. Jeśli Iras wyłożył kasę, to trzeba ją oddać.
    Pozdrawiam
    Przemek

  10. #90
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Polej ma rację. Niech Irek wypowie się w tej kwestii. Jeżeli zapłacił za naszą konsumpcję to oczywiście zwrócę Mu pieniądze.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 20:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  3. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  4. Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 06:59
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •