Strona 5 z 42 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 420

Wątek: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

  1. #41
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    ..ot i da się!... jestem za...

    PS>... w życiu nie płaciłem za samo siedzenie w knajpie... i żal że K...cha... rzuca się w oczy tak że niektórzy widzą ją wszędzie...
    Ostatnio edytowane przez trzykropkiinicwiecej ; 03-12-2008 o 13:09 Powód: PS>

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Nie każdy śmignie jak nieprzymierzając kozica na Chryszczatą, ale pod wiatę do Duszatyna? Dojazd jest, na łeb w razie czego się nie leje, śpiewy do rana nikomu nie przeszkodzą, botanicznie, ornitologicznie.. mnogo atrakcji. I nie trzeba uzgadniać z gospodarzem. No może z leśniczym pogadać, to biorę na siebie.
    Długi
    Długi, jak zapewne zauważyłeś, Twoja propozycja (wiata w Duszatynie) spodobała się co najmniej kilku osobom.
    Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dokonał formalnego zgłoszenia ww. lokalizacji VIII KIMB. Musiałbyś jednak bliżej określić ów "obiekt", bo chyba większość z nas go nie zna, a także zadeklarować, że dokonasz koniecznych uzgodnień organizacyjnych (vide 1-szy post w tym wątku).

    Weź także pod uwagę (a może nawet przede wszystkim), że w przypadku nie zgłoszenia innej lokalizacji, albo zwycięstwa Twojego zgłoszenia w głosowaniu, VIII KIMB odbyłby się pod wiatą w Duszatynie.

    PS
    A tak prywatnie to Ci powiem, że Ci się dziwię. Czyżbyś się pogniewał na panią M. z miejscowości K. ? Bo prędzej tej propozycji spodziewałbym się z Twojej strony. I poparłbym ją gorąco.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #43
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Chciałbym dorzucić swój kamyczek, prosto do Sanu w Sękowcu. Nie wiem czy plan B. oznacza właśnie Sękowiec, i czy Stały Bywalec dzwonił już do szefowej, ale wiem,że KIMB-y tam już się odbywały i to z powodzeniem.
    A fakt, że włączyłem się do dyskusji oznacza, że poważnie myślę o przyjeździe w maju. Oczywiście jest to na razie wstępna deklaracja.

  4. #44

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Widzę, ze dyskusja rozwinęła się w kierunku niezgodnym z moimi intencjami, gdy podałem przykład Chryszczatej, jako miejsca na KIMB.

    W 2007 roku KIMB odbył sie w UG, co nie przeszkadzało, ze w ciągu dnia kimbowicze wzięli udział w obchodach 100-lecia Jeziorek Duszatynskich. Na wieczór wszyscy jednak dotarli do UG. Duszatyn jest bardzo dobry, ale nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Chyba, żeby Kiju znowu zainstalował namioty jak wtedy.

  5. #45
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Zgłaszam Sękowiec już formalnie, po uzgodnieniu z szefową. Stały Bywalcze, wpisz go na listę. Ale rad bym poznać nowe miejsca. Nawet spanko pod namiotem mnie nie przestrasza, wręcz lubię. Byle by była baza gastronomiczna
    Pozdrówka toruńsko-bieszczadzka!

  6. #46
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Witam! Zgłaszając kolejną kandydaturę zacznę od zacytowania klasyka:

    Any customer can have a car painted any color that he wants so long as it is black - Henry Ford.
    Może sobie pan zażyczyć samochód w każdym kolorze, byle by był to kolor czarny - H. F.

    VIII KIMB może się odbyć wszędzie, pod warunkiem że będą to Ustrzyki Górne, Zajazd pod Caryńską!
    Niniejszym zglaszam formalnie tą kandydaturę (uzgodnione z szefostwem ZpC) w tej nadziei że głosowanie będzie formalnością a ZpC zostanie przez zdecydowaną większość (albo wszystkich) wskazany jako miejsce VIII KIMB-u.
    Czy powinienem jakoś uzasadnić ten wybór? Koń jaki jest, każdy widzi. Ustrzyki G. i sam Zajazd pod Caryńską gościły Nas już dwukrotnie (VI i VII KIMB). Nie zmienia się zwycięskiej ekipy, nie zmienia się sprawdzonego miejsca na rzecz jakichś fantasmagorii dopiero spodziewanych! Ustrzyki G. dlatego się sprawdziły jako miejsce KIMB-ów, ponieważ mogą zaspokoić wszystkie oczekiwania, na różnym poziomie. Odpowiednia baza noclegowa i gastronomiczna to główny choć nie jedyny atut.Dodam jeszcze że kandydatura UG-ZpC nie koliduje z kandydaturą Sękowca. Po prostu, zakochani i nawiedzeni(Derty i inni) udają się do Sękowca,tam drogą np. losowania typują ofiarę która nie będzie pić tylko wozić d.... szanownych uczestników wte i wewte!
    Uprzejmie apeluję do przyjaciół ZpC oraz tych wszystkich których poprzednie KIMB-y (VI i VII) nie rozczarowały, o poparcie tej kandydatury! Pamiętajcie, to będzie spotkanie u naszych przyjaciół. Oni już wiedzą co to jest KIMB, potrafią wszystko co trzeba zorganizować i bawić się razem z nami!!!
    ..................................Pozdrawiam! +Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  7. #47
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Ja jestem tylko kibolem KIMBowym- znaczy kibicuję z usmiechem. I Wielebny Pastor mnie uprzedził z wypowiedzią:) Miałem napisać że gdybym sie wybierał na KIMB to już teraz ze spokojem w sercu mógłbym zaklepywać sobie kawaterę Pod Caryńską ze świadomością że sobie pogadacie, pogłosujecie ale i tak tam traficie:D Pastorowe argumenty powinny zakończyć temat: jest juz nowa świecka tradycja...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  8. #48
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Nie zmienia się zwycięskiej ekipy, nie zmienia się sprawdzonego miejsca na rzecz jakichś fantasmagorii dopiero spodziewanych! Ustrzyki G. dlatego się sprawdziły jako miejsce KIMB-ów, ponieważ mogą zaspokoić wszystkie oczekiwania, na różnym poziomie.
    Wielebny proszę, błagam uprzedzaj proszę. Przeczytałam, zarżałam i monitor mam uświniony kawą.

  9. #49
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Ogłaszam zatem, iż do chwili obecnej wpłynęły 2 formalne zgłoszenia lokalizacji VIII KIMB A.D. 2009:

    1. Ośrodek wypoczynkowy w Sękowcu
    www.sekowiec.net

    2. Zajazd pod Caryńską w Ustrzykach Górnych
    www.carynska.pl

    Termin zgłaszania ew. innych propozycji - do dn. 15 stycznia 2009 r.

    A teraz możemy sobie podyskutować nt. już dokonanych zgłoszeń.
    Apeluję jednak o nie naśladowanie ostatniego sporu pomiędzy szanownymi panami posłami Jarosławem K. a Stefanem N.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #50

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    VIII KIMB może się odbyć wszędzie, pod warunkiem że będą to Ustrzyki Górne, Zajazd pod Caryńską!
    Nareszcie jakaś rozsądna wypowiedź.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 20:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  3. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  4. Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 06:59
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •