Strona 1 z 42 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 420

Wątek: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    VIII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad odbędzie się w dniach od 15 do 17 maja 2009 r.
    Obrady główne: wieczór 16 maja i noc 16/17 maja.

    Proszę o zgłaszanie w tym wątku tematycznym, aż do dnia 15 stycznia 2009 r., do godz. 20:00, propozycji lokalizacji tego Naszego "niewirtualnego" spotkania.
    Podaję dwa jedyne, chyba oczywiste warunki ważności zgłoszenia.

    1. Lokalizacja w granicach Regionu Bieszczadzkiego. W razie wątpliwości co do położenia jakiejś konkretnej miejscowości poproszę Piotra o wystąpienie w roli arbitra. Od Jego decyzji odwołania nie będzie.

    2. Zgłoszenie lokalizacji powinno koniecznie zostać wcześniej uzgodnione z gospodarzem obiektu, tj. posiadać jego niebudzącą wątpliwości akceptację. W zgłoszeniu proszę podać dokładną nazwę i adres obiektu oraz (jeśli posiada) jego adres internetowy - stronę www, a nie tylko e-mail.

    I to wszystko - nic więcej. Zgłosić lokalizację może każdy.

    Aby ożywić ten wątek tematyczny, bardzo proszę - oprócz samych zgłoszeń lokalizacji - także o szeroką dyskusję nt. przedstawionych konkretnych propozycji. Czyli wszelkie "za i przeciw". Argumenty, kontrargumenty i kontr-kontrargumenty.

    Natomiast nie piszmy tu nic o programie KIMB, przewidywanej obecności lub nieobecności na nim, itp. Tym zajmiemy się później. Do połowy maja mamy jeszcze prawie pół roku.

    Dnia 15 stycznia 2009 r. o godz. 20:00 zamknę listę zgłoszeń. Jeśli będzie potrzebne głosowanie, określę jego zasady i sposób przeprowadzenia. Postaram się, aby miało jak najbardziej demokratyczny charakter.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Hmm ja proponuję Sękowiec. Jestem leniwa z natury, dziś nikt nie podniósł mi ciśnienia więc proponuję pewną bardzo dobrze znaną SB leśniczówkę.
    Decyzję o tym czy będę na KIMB czy też nie podejmę wieczorem, tuż przed tym niewątpliwie atrakcyjnym spotkaniem.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Hmm ja proponuję Sękowiec. Jestem leniwa z natury, dziś nikt nie podniósł mi ciśnienia więc proponuję pewną bardzo dobrze znaną SB leśniczówkę.
    Decyzję o tym czy będę na KIMB czy też nie podejmę wieczorem, tuż przed tym niewątpliwie atrakcyjnym spotkaniem.
    To zgłoszenie będzie nieważne, dopóki nie napiszesz tu jednoznacznie, że uzgodniłaś je już z szefową OW w Sękowcu (p. Basią K.)
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    To zgłoszenie będzie nieważne, dopóki nie napiszesz tu jednoznacznie, że uzgodniłaś je już z szefową OW w Sękowcu (p. Basią K.)
    Kobita zmienną jest. Mam uzgodnione już sama ze sobą (służbowo i prywatnie) i Anią, że w tym terminie proponuję ośrodek Połoniny w Bukowcu
    www.poloniny.pl
    Termin zaklepany. Tak jak obiecałam 200 zł domek-ile osób tam śpi to nie nasza sprawa.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Kobita zmienną jest. Mam uzgodnione już sama ze sobą (służbowo i prywatnie) i Anią, że w tym terminie proponuję ośrodek Połoniny w Bukowcu
    www.poloniny.pl
    Termin zaklepany. Tak jak obiecałam 200 zł domek-ile osób tam śpi to nie nasza sprawa.
    Lucy, przepraszam, że Cię tak ciągnę za język, ale są to w końcu bardzo odpowiedzialne sprawy.
    Kto to jest Ania ?
    Przed chwilą odwiedziłem ww. stronę internetową, ale tam, pod linkiem "kontakt", nie ma żadnego imienia i nazwiska.

    Jeśli uzgodniłaś tę lokalizację z właścicielem, a w każdym razie z zarządcą ośrodka, to napisz o tym wyraźnie.
    Do czasu złożenia przez Ciebie takiej deklaracji zgłoszenie pozostaje jeszcze nieprzyjęte.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 28-11-2008 o 13:38
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #6
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    A Lucy na to niemożliwe.
    Ania jest zarządzającą, Lucy to szefowa marketingu, właściciel będzie za miesiąc.
    Jedyne co muszę zrobić to pomysleć nad pakietem dla nas/Was. W każdym bądź razie zająć się jakąś niespodzianką o ile to będa Połoniny.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 28-11-2008 o 13:38

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    A Lucy na to niemożliwe.
    Ania jest zarządzającą, Lucy to szefowa marketingu, właściciel będzie za miesiąc.
    Jedyne co muszę zrobić to pomysleć nad pakietem dla nas/Was. W każdym bądź razie zająć się jakąś niespodzianką o ile to będa Połoniny.
    A zatem poczekamy jeszcze miesiąc z formalnym przyjęciem zgłoszenia ośrodka "Połoniny" w Bukowcu. Do 15 stycznia jeszcze sporo czasu.
    Chociaż osobiście przyznaję - propozycja interesująca.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Pod względem programu jak najbardziej. Blisko Korbania i Tołsta, Łopienka i Radziejowa. Można coś nie coś zaplanować też na wodzie. Chodzi mi po głowie spływ pontonami.

  9. #9
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    eeee
    czy myślicie, że to dobry pomysł rezerwowanie dajmy na to 10 ośrodków w tym samym terminie na to samo forum bieszczadzkie, żeby po glosowaniu 9ciu podziękować?
    Nie lepiej zrobić głosowanie?wyniki jawne i potem po kolei dzwonić i rezerwować-w końcu któryś skolei ośrodek będzie miał wolne miejsca, a może nawet i ten co wygra?
    edit:
    Lucyna pewna jesteś swojej promocji w ośrodku połoniny?200zł
    bo na www mają tak:
    Cena za wynajęcie domku - 145 zł/doba (do 4 osób w domku)
    każda dodatkowa osoba w domku dopłata 15 zł
    z tego co widze w takim domku są 2 sypialnie 2 osobowe, a więc w cywilizowanych warunkach śpią tam 4 osoby, to ja bym wolała cenę z www niż z promocji Lucyny.
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 28-11-2008 o 14:19
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #10
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Orsini nikt przy zdrowych zmysłach nie zarezerwuje Ci 10 ośrodków. Na razie są to zapytania. W Połoninach terminy są wolne. Nie mam dostępu do programu rezerwacji z domu. Sprawdziłam telefonicznie na razie są wolne domki. Ze względu właśnie na promocję mogę je zarezerwować dla KIMB. To najlepsza bezpłatna reklama jaką znam.
    Co do strony? Ceny są tegoroczne. Przyszłoroczne są negocjonowalne. Podobnie pakiet. Nie namiawiam. Rzuciłam propozycję trochę dla zabawy.
    Jeżeli chcesz komfory to masz www.woladamianowa.pl 800 zł wynajęcie leśniczówki, chaty nie pamiętam. Gdybyście byli zainteresowani to dzwonię do www.krainawilka.pl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 21:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  3. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28
  4. Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 07:59
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 20:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •