Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Szukam ziemi...

  1. #1

    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    10

    Domyślnie Szukam ziemi...

    Szukam kawałka ziemi w nieuczęszczanej i nie tak mocno atrakcyjnej części Bieszczad, tzn. Pogórze. Nie chcę kurortów i masy turystów, nie stac mnie też na działkę na stoku Smereka... Kawałek ziemi na hodowlę kwiatów, ok. hektara, ze starą chałupką lub możliwością zbudowania takowej. Może byc skrawek ziemi budowlanej i skrawek rolnej, w miarę blisko, żeby można na pieszo dojśc do swojej pracy:) Chętnie w rejonie Baligrodu. Wiem, najepiej samemu zobaczyc, ale wyjechałam za granicę, żeby na ten swój kawałek biesów zarobic.... Nie mogę więc sama szukac. Jeśli ktoś wie o miejscu, w któego cenę nie wlicza się szmeru strumienia i widoku na Solinę, ale też bez betonów dookoła, będę wdzięczna za kontakt.

  2. #2
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    A do jakiej pracy masz mieć blisko,bo od tego trzeba uzależnić "rejon"poszukiwań.?

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #4
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Mozesz miec problemy. Sam szukam od jakiegos czasu ale jestem mocno rozczarowany. Oferty developerow sa tak zawyzone ze nawet nie probuje z nich korzystac. Ostatnio szukam czegos na ukrainie i mysle ze to jest to

  5. #5
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    I znów powiem tak-nie warto szukać w ofertach i przez pośredników.Napisz Edytam,czego szukasz konkretnie.Zawsze ktoś coś wie i może służyć podpowiedzią!

  6. #6
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Tu jest wydzielony wątek, który może Cię zainteresować. Znajdziesz tu m.in. namiary osób, do których możesz zwrócić się bezpośrednio. Sporo ofert działek jest także na Allegro.

    W nawiązaniu do postu WUKI - jeśli Edytam szuka czegoś zdalnie, to chyba nie uniknie korzystania z pośrednika. Zresztą jeśli firma jest solidna, potrafi być pomocna i warto zapłacić prowizję. Co kto lubi
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 01-12-2008 o 14:24

  7. #7

    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Dziękuję za rady. Do pracy, czyli do tych kwiatów:) Chodzi mi o sytuację, gdyby np. była jakaś chałupina lub działka budowlana, malutka, i osobna działka rolna w tej samej miejscowości, lub w miarę blisko, żeby sobie zamieszkac i chodzic do kwiatów. Nie musi to byc w jednym kawałku. Sprzedaję je przez internet, sama wysyłam, więc nie muszę miec super drogi dojazdowej dla klientów.
    Chciałabym kupic skrawek w tym roku, może za rok czy dwa coś dokupic. A ceny na allegro śledzę.... Pośrednicy też liczą sobie coraz więcej, z miesiąca na miesiąc ceny rosną, ale dopiero latem będę mogła pojechac i zobaczyc upatrzone ewentualnie wcześniej w necie działki, i może coś kupic od razu. Myślę, że ok. hektara na początek, z szansą na zakup czegoś w pobliżu później, więc nie w wiosce, gdzie akurat jedna jedyna działeczka się cudem znalazła, a dookoła już wszystko zagospodarowane. Mogłaby to byc bodowlana na początek, malutka, ale z możliwością dokupienia rolnej parę miesięcy czy rok później.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Stalowa Wola
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Nie sa to okolice Baligrodu ,ale moze tu cos znajdziesz ciekawego.Powodzenia. http://www.pomoc24.net.pl/

  9. #9
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Nie chodziło mi o to,zeby pośrednikom od ust odejmować.Raczej o wskazanie prywatnych adresów,pod którymi mozna nabyć cos interesującego (mam kilka wskazówek)a pytałam o rodzaj pracy,bo chodziło o odległość od jakichś,nazwijmy to,etatowych miejsc.Pozdrawiam.

  10. #10

    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Szukam ziemi...

    Etatowych miejsc nie szukam:) Sprzedaję kwiaty przez internet, więc potrzebuję tylko zawieźc je na pocztę.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Józef Pawłusiewicz syn ziemi bieszczadzkiej czy ?
    Przez Stefan w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 07-12-2013, 13:27
  2. Godzina dla ziemi
    Przez darkangel79 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 14:19
  3. Zagadki nie z tej ziemi
    Przez klopsik w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-03-2008, 21:03
  4. Szukam...
    Przez Dott w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-09-2006, 11:26
  5. Szukam zdjęć
    Przez Radku w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-02-2006, 18:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •