Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB

  1. #31

    Domyślnie Odp: Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Ja osobiście nie chcę gdzie indziej mieszkać niż w miejscu gdzie jest KIMB
    Orsini, wystarczy w promieniu 500m. Popieram Twoje zdanie.

  2. #32
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB

    [quote=Stały Bywalec;70038]Reconie, proszę wyjaśnić tę kwestię godziny zakończenia naszej imprezy. Wszyscy dotychczasowi "kimbowicze" chyba potwierdzą, że o godz. 22-giej to nasze spotkania się dopiero dobrze rozkręcają.

    Ci co znają ORW Bystre to wiedzą, że sale o których wspomniałem są oddalone od głównego budynku o jakieś cirka 100 m (przy plywalni), tak samo wiata z ogniskiem (na górce). Nie znam siły tembru uczestników KIMB-u, no nie miałem jeszcze tej sposobności by nawet w przybliżeniu ocenić jej siły na zewnątrz lokalu. W tym roku byłem w tym ośrodku w czasie kiedy odbywało się tam spotkanie integracyjne jakiejś firmy (chyba z setka ludzi), bawili się pod wspomnianą wiatą do którejś tam godziny. Nie wiem do której?... ja byłem do północy. Za namową... nie zdradzę kogo, poszedłem też potańczyć i za swoją kasę przepłukać gardło (nie nie na sępa). Chyba długo trwała zabawa, bo ja już po śniadaniu i wychodząc na wędrówkę widziałem pierwszych balowiczów, z powiekami na zapałki, szukających choćby wazonu z kwiatami. Tam pod wiatą bawili się, grała ostro muzyka, były śpiewy i nic nie słyszałem by ktoś marudził a ja też nic nie słyszałem.
    Ale oki, pytanie zostało zadane, jest potrzeba zgłębienia tajemnicy magicznej godziny ciszy nocnej. Dowiem się o to. Proszę przy okazji o ewentualne następne pytania, to zadam hurtem i to formalnie! Jednocześnie gwoli sprawiedliwości dziejowej na to samo pytanie/pytania niech odpowiedzą pozostali absztyfikanci miejsc KIMB-owych.
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 22-12-2008 o 18:04
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #33
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB

    Nie zauważyłam nigdy żadnej ciszy nocnej w ZpC
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #34
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB

    Recon1:
    (...) Chyba długo trwała zabawa, bo ja już po śniadaniu i wychodząc na wędrówkę widziałem pierwszych balowiczów, z powiekami na zapałki, szukających choćby wazonu z kwiatami. (...) Proszę przy okazji o ewentualne następne pytania, to zadam hurtem i to formalnie! Jednocześnie gwoli sprawiedliwości dziejowej na to samo pytanie/pytania niech odpowiedzą pozostali absztyfikanci miejsc KIMB-owych.

    Odpowiadam:

    Ad. 1. Od wody z wazonu z kwiatami jest lepszy płyn ze słoika z ogórkami kiszonymi. O piwie nie wspominając.

    Ad. 2. Ja więcej pytań nie mam, co nie wyklucza, że inni zainteresowani je zadadzą.

    Ad.3.

    1) odnośnie ZpC w UG już odpowiedziała piękna Orsini, a ja potwierdzam,

    2) co prawda osobiście nie zgłosiłem Sękowca (uczynił to Piskal), ale gwarantuję, że moglibyśmy tam obradować do godz. 22-giej - dnia następnego, z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne 24 godziny,

    3) odnośnie Krywego - proszę niniejszym Długiego, aby skontaktował się z Miśką z Otrytu i uzyskał jej akceptację naszego całonocnego spotkania.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Moja własna relacja z VIII KIMB, a nawet z całego pobytu w Bieszczadach.
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-06-2009, 18:42
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 14:28
  3. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 21:18
  4. Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 07:59
  5. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 18:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •