Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Atrakcje w bieszczadach

  1. #11

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    ..... basen w luksusowym ośrodku w Czarnej.
    Jest też odkryty basen , jak ktoś woli;-)

  2. #12
    mazowszanka
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Witaj,

    jesli chodzi o rozrywki typu puby, bary to nie ma zbyt bogatej oferty w Bieszczadach. Zjeść dobrze - świeżo i smacznie można w restauracji Bukowina na trasie - Wetlina-Cisna www.bukowina.bieszczady.net.pl oraz w Wetlinie "Chata Wędrowca" - znajdziesz bez problemu ( zawsze dużo ludzi). Na piwko i coś mocniejszego warto skoczyć do Cisnej do Siekerezady - fajny wystrój i klimat ale jedzenia tam nie polecam.
    Odnośnie basenów, sauny, itp- Smerek ( między Wetliną a Cisną) - ośrodek PKP, Dom wczasowy Bystre w okolicach Baligrodu.

    miłego pobytu

  3. #13
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez wczasowicz Zobacz posta
    Witam.
    Wybieram sie wraz ze znajomymi w bieszczady na sylwestra (grupa ok 50 osob) Mam pytanie odnosnie okolic Ustrzyków Soliny i Leska.

    Gdzie w tej okolicy moża się dobrze zabawić? Głównie chodzi mi o dyskoteki puby i bary.

    Gdzie najlepiej dobrze zjeść :> (Które knajpy mają dobrą renome i serwują dobre jedzenie )

    Czy jest możliwość przejażdżki na skuterze, przejażdżki z zaprzęgiem, lub quadem?

    Czy jest możliwość ze skorzystania ciepłych basenów i innych tego typu atrakcji (zwykle baseny, sauny, hydromasarze itp)


    Z góry dziekuję za każdą cenną informację, na pewno weźmiemy ją pod uwagę :). Pozdrowienia z małopolski
    wszystko w bieszczadach sie znajdzie(zwlaszcza w rejonie soliny) i knajpki i quady i baseny i dyskoteki..tylko nie wiem czy w okresie sylwestrowym nie bedzie problemu z czymkolwiek z tej grupy od razu na 50 osob!
    ale jak taka ekipa wpalicie na miejscowa dyskoteke to miejscowi nie maja szans!!
    Ostatnio edytowane przez buba ; 10-12-2008 o 13:26
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #14
    mazowszanka
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    odnośnie quadów, skuterów, itp dowiaduj sie w oberży Biesisko - za Cisną jadąc w strone Wetliny lub w Restauracji Bukowina. Bardziej rozrywkowy teren to Solina - ale bardzo słabe jedzenie i drogo !

  5. #15
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez mazowszanka Zobacz posta
    Bardziej rozrywkowy teren to Solina - ale bardzo słabe jedzenie i drogo !
    Pachnie mi tu reklamą jedynie słusznej Bukowiny
    Z całym szacunkiem ale to bzdura. W rejonie Polańczyka jest kilka knajpek godnych polecenia, a ceny w większości są umiarkowane.

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Tyż prowda, pani Mazowszanka ...a może Bukowianka pisze zresztą językiem reklam.

    jedynie słuszny wybór - zjeść można świeżo i smacznie - tylko w Bukowinie, bo w S. nieświeżo, a gdzieś tam choć świeżo, to drogo...

    ... a wracając do meritum

    Mam nadzieję, że kolega Wczasowicz podjął jedyną słuszna decyzję i swoja grupę zabiera do Bukowiny...Tatrzańskiej

    Pozdrawiam

  7. #17
    gosc
    Guest

    Smile Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Witam,
    chciałam sie pododnie jak autor tego wątku dowiedzieć gdzie warto isc, co warto zobaczyć teraz w grudniu tyle, że interesują mnie okolice Jelonek. Z gory bardzo dziekuje za rady :)

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Witaj na forum. Z miłą chęcią odpowiedziałabym Ci na pytanie ale nie wiem, gdzie leżą Jelonki.
    Może chodzi Ci o Jabłonki?

  9. #19
    gosc
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    tak, przepraszam, masz racje, po prostu wczesniej czytalam cos o schronisku "pod Jelonkiem" stad ta pomylka:)

  10. #20
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje w bieszczadach

    Dla mnie najatrakcyjniejszy byłby pupozjazd z Woronikówki. Spróbuj wejść czarnym na Łopiennik, a potem zielonym do pomnika Świerczewskiego. Na Woronikówce masz ciekawy rezerwat cisów i ścieżkę edukacyjną. Z drugiej strony czarnym możesz poprzez Kołonice dojść w pasmo Wysokiego Działu. Bardzo fajna jest Patryja pomiędzy Rabem, a Bystrem: rezerwat Gołoborze i pozostałości po okopach z I wojny. Tę trasę opisaliśmy w sprawozdaniu komitetu powitalnego.
    W Cisnej jest Siekierka, Herbaciarnia, takie miejsca z klimatem. W Nowosiólkach muzeum łowieckie i ścieżka edukacyjna.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Połoniny dla dorosłego i atrakcje dla 8-latki
    Przez andreo_b w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 19:51
  2. niewykorzystane atrakcje turystyczne w bieszczadach
    Przez kunegunda w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-12-2008, 23:37
  3. atrakcje
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-07-2002, 23:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •