Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Leśniczówka w Berezce

  1. #1
    kumus
    Guest

    Domyślnie Leśniczówka w Berezce

    Witam

    Jestem organizatorem obozów językowo - rekreacyjnych dla młodzieży w Bieszczadach w 2009 r. Zamierzamy wszystkie 3 turnusy przeprowadzić w Leśniczówce w Berezce. Proszę o waszą opinię na temat tego ośrodka i ew. możliwości spędzenia wolnego czasu w rejonie w/w miejscowości.
    Jeżeli ktoś z Państwa współpracował albo korzystał z usług biura turystycznego "Bieszczady Adventures" to również proszę o opinię. Mamy zamiar wykupić pakiet atrakcji w tej firmie i zastanawiamy się czy korzystać z usług Tych Państwa.

    Pozdrawiam - krzysiek

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Leśniczówka w Berezce

    Jeżeli właściciel Leśniczówki wyrazi zgodę na ową lokalizację to jest to najlepszy wybór jakiego można dokonać. Lubię ten kameralny ośrodek. Bardzo dobrze karmią, mają atrakcyjne pakiety.
    Dostaniesz pakiet. Artur jest przewodnikiem i pilotem, zna znakomicie okolicę.
    Zresztą to jest forum internetowe górskie, a nie dla tour-operatorów.
    Wspólpracował, zna i poleca.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Leśniczówka w Berezce

    Cytat Zamieszczone przez kumus Zobacz posta
    Jeżeli ktoś z Państwa współpracował albo korzystał z usług biura turystycznego "Bieszczady Adventures" to również proszę o opinię. Mamy zamiar wykupić pakiet atrakcji w tej firmie i zastanawiamy się czy korzystać z usług Tych Państwa.
    Witam !

    Nie współpracowałam, ale jeśli chodzi o opinię na temat tej firmy to wystarczy bardziej dokładnie przeszukać to forum.
    Było sporo opinii na ich temat.

    Należy szukać "Kraina Wilka".

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Leśniczówka w Berezce

    Wyrażonych przeze mnie lub przez osoby nie współpracujące z www.krainawilka.pl mające zdanie na każdy temat.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Leśniczówka w Berezce

    Czyli opinie jakich kolega tu piszący szuka.

    Słuchaj Krzyśku,

    Po pierwsze firma ta może i solidna, ale...

    ...dzieciarnia w Bieszczadach się będzie nudzić, nic nie pomogą jazdy na quadach, czy inne atrakcje.

    Jeźdźcie do Bukowiny Tatrzańskiej - tam nowy aquapark otworzyli.

    Pozdrawiam:)

  6. #6
    nord
    Guest

    Thumbs down Odp: Leśniczówka w Berezce

    Cytat Zamieszczone przez kumus Zobacz posta
    Witam

    Jestem organizatorem obozów językowo - rekreacyjnych dla młodzieży w Bieszczadach w 2009 r. Zamierzamy wszystkie 3 turnusy przeprowadzić w Leśniczówce w Berezce. Proszę o waszą opinię na temat tego ośrodka i ew. możliwości spędzenia wolnego czasu w rejonie w/w miejscowości.
    Jeżeli ktoś z Państwa współpracował albo korzystał z usług biura turystycznego "Bieszczady Adventures" to również proszę o opinię. Mamy zamiar wykupić pakiet atrakcji w tej firmie i zastanawiamy się czy korzystać z usług Tych Państwa.

    Pozdrawiam - krzysiek
    Biuro Bieszczady Adventure organizuje wycieczki itp. byłem na takiej wycieczce i do dziś ją pamiętam. Pracownicy tej firmy wprowadzają w błąd klientów (oszukują). Po wycieczce złożyłem skargę w Urzędzie miasta i na policji, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. Policja jest bezradna do puki członek tej wycieczki żyje.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Leśne Berdo Przysłup
    Przez mortifer w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 11:26
  2. Do leśników
    Przez mAAtylda w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-06-2006, 23:07
  3. Pomóżcie ! TRAGEDIA - spaliła się leśniczówka Widełki
    Przez jeden z Pulpitów w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 08-07-2005, 11:47
  4. Potrzebna mi opinia o kampingu w Berezce???
    Przez Ciutka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-03-2004, 15:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •