Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Czarnohora

  1. #1

    Domyślnie Czarnohora

    Witam wszystkich jestem nowy na tym forum ,mam pytanko czy moze wybiera sie ktos na poczatku kwietnia w czarnochore chetnie sie dołacze.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    Cytat Zamieszczone przez markus Zobacz posta
    Witam wszystkich jestem nowy na tym forum ,mam pytanko czy moze wybiera sie ktos na poczatku kwietnia w czarnochore chetnie sie dołacze.
    NA forum Karpaty Wschodnie ktoś pytał o wyjazd w tym samym terminie:

    http://www.karpatywschodnie.pl/forum...&thread_id=219

    B.

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    w kwietniu to jeszcze mocno zimowo tam bedzie... ja sie wybieram w tamte strony kolo polowy maja :D napewno chcemy odwiedzic chatke u kuby i w koncu dotrzec do burkutu bo tyle sie nasluchalam o tej na pol opuszczonej wiosce.. :) moze pojedziesz z nami??? mam nadzieje ze po 10 maja to bialego paskudztwa nie bedzie juz za wiele..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    W pierwszej połowie maja zazwyczaj śniegu jeszcze sporo... Zwłaszca wyżej w górach i na północnych stokach nawet w dolinach może jeszcze coś leżeć.
    Marcin

  5. #5

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    W tym roku i w drugiej połowie maja (18-26) śniegu było całkiem sporo (znaczne pokrycia w rejonie Popa Iwana Marmaroskiego, dalej na grzbiecie granicznym aż do Stoha i w Czarnohorze), co nieco komplikowało chodzenie, ale za to znakomicie rozwiązywało problem z wodą.
    pozdr,

  6. #6

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    dzieki ,ciekawe jak tam zima taka jak u nas bedzie to jakos przezyjemy,a coz jednak jedziemy przełom marca kwietnia do worochty tam jakis nocleg i w gory,moze macie tam cos do polecenia jakies spanko jedzonko i piciu tanie no i jak najszybcie z iwano frankowska do worochty sie dostac.I wogol byl tam ktos zima moze porady jak sie przygotowac czy zima tam to to samo co nasze biesy.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    czy ja mogę mieć markus, prośbę, zupełnie offtop? Pisz proszę ze znakami przestankowymi i dużymi literami, bo trudno wyrozumieć twoje posty. Aha - i to jest CzarnoHora.. przez samo h.

    A co do meritum:

    w Worochcie jest całe mnóstwo kwater prywatnych - znajdziesz na pewno.

    Ze Stanisławowa do Worochty jeżdżą busy i pociągi. Najszybciej będzie busem, bo pociąg się wlecze - aczkolwiek trasa jest piękna.

    Co do przygotowań - przygotujcie się na pełną zimę - tak jakbyście jechali w Tatry w tym samym okresie. Pełne wyposażenie zimowe - raki takze mogą się przydać w niektórych miejsach. Okolice Howerli są lawiniaste - było parę wypadków śmiertelnych.

    pozdro
    madzia

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    czy ja mogę mieć markus, prośbę, ..Aha - i to jest CzarnoHora.. przez samo h....
    Madzia dobrze piszesz.


    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    ....Ze Stanisławowa do Worochty ...
    A to jest tak po Polsku(bez podtekstów proszę ), tamtej nazwy jakoś nie "przyjmuję" , choć na mapie jest. To taka pozostałoś po "głębokiej komunie"
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Ato jest tak po Polsku(bez podtekstów proszę ), tamtej nazwy jakoś nie "przyjmuję" , choć na mapie jest. To taka pozostałoś po "głębokiej komunie"
    Mnie też to jakoś nie pasi, ta nowa nazwa. Nowa, bo zaledwie od lat sześćdziesiątych. Podobno, ale słyszałam tylko plotkę, ze się miasto przymierza do powrotu do historycznej nazwy. Ale ile w tym prawdy..

  10. #10

    Domyślnie Odp: czarnochora .

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    Podobno, ale słyszałam tylko plotkę, ze się miasto przymierza do powrotu do historycznej nazwy. Ale ile w tym prawdy..
    Iwan Franko się w grobie przewraca

    Wróciłem właśnie z Czarnohory - śniegu jak na lekarstwo, w zasadzie tylko na grani, a w dolinach w nocy z soboty na niedzielę spadło kilka cm. MOże do kwietnia coś dopada

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czarnohora październik 2011
    Przez T.P. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 14:46
  2. czarnohora we wrześniu
    Przez damian w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 19:39
  3. Czarnohora we wrzesniu
    Przez Wookasch w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 21:51
  4. Czarnohora - nowa mapa
    Przez barszczu w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 23:09
  5. Czarnohora 2005
    Przez WojtekR w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-10-2005, 11:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •