Strona 105 z 124 PierwszyPierwszy ... 5 55 95 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1240

Wątek: Skąd znam ten widoczek ?

  1. #1041
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Kińczyk Bukowski -taka pierwsza myśl mi przyszła po zobaczeniu zdjęcia i teraz ta podpowiedź. Ale czy właściwie?

    U mnie wyglądał tak:
    11696545_818302764951673_6916930654284052052_o.jpg
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #1042
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Ja już ją gdzieś widziałem... Może nie stąd co Heniu, ale jednak, z okolicy drugiej górki o tej samej nazwie
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 26-02-2016 o 10:48
    Pozdrav

  3. #1043
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Dokładnie :D Powyższe moje zdjęcie jest zrobione z Rozsypańca.... ale nie tego północnego (naszego) ale Rozsypańca na granicy PL -UA (na zdjęciu widoczna granica -od południa). Atrakcją było, że po tych połoninach widocznych na moim zdjęciu przebiegł sobie beztrosko między krajami... dzik :P Ale widziały go tylko ostatnie osoby w szeregu -Jim gnał jako pierwszy.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 26-02-2016 o 11:00
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #1044
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Kińczyk Bukowski -taka pierwsza myśl mi przyszła po zobaczeniu zdjęcia i teraz ta podpowiedź. Ale czy właściwie? (...)
    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    Ja już ją gdzieś widziałem... Może nie stąd co Heniu, ale jednak, z okolicy drugiej górki o tej samej nazwie
    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Dokładnie :D Powyższe moje zdjęcie jest zrobione z Rozsypańca.... ale nie tego północnego (naszego) ale Rozsypańca na granicy PL -UA (na zdjęciu widoczna granica -od południa). (...)
    No to ja już całkiem nie wiem o co chodzi :) ! To jak to jest z tym zdjęciem Jimi - przedstawia Kińczyk Bukowski/Rozsypaniec Beniowski, jak to opisuje w pierwszym poście, czy jednak zostało zrobione z Rozsypańca/Kińczyka Beniowskiego? Tylko skąd wtedy granica widoczna od południa i co widać w takim razie na zdjęciu? Moim zdaniem widać Kińczyk/Rozsypaniec z okolic Czarnej Wilchy. No chyba że Czarna Wilcha też się nazywa Rozsypaniec, ale tego na mojej mapie nie ma. Zaraz skończę, bo się kotlety palą!

    - - - Updated - - -

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    (...) No chyba że Czarna Wilcha też się nazywa Rozsypaniec, ale tego na mojej mapie nie ma. Zaraz skończę, bo się kotlety palą!
    Czarna Wilcha też się nazywa Rozsypaniec - na mapie Bieszczady Wschodnie! Czyli już się coś wyjaśniło :) (tylko czego tak się nie nazywa na mapie naszych Bieszczadów tego samego wydawnictwa?)
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #1045
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Kontynuuję i wyjaśniam co widać na moim zdjęciu. Jak już się wcześniej okazało są co najmniej trzy Rozsypańce i na moim zdjęciu widać ten, którego grzbietem przebiega czerwony szlak (GSB) i nawet widać ścieżkę opadającą od tej lewej kulminacji ze skałkami w dół do wiaty i nowoczesnego wucetu ekologicznego :) Zdjęcie zrobione też z czerwonego szlaku, ale już nie GSB, gdzieś pomiędzy Szerbinem a Werchną-Bystrą.
    No i teraz kłopot, komu przyznać tytuł zwycięzcy??? O których dwóch szczytach myślał Browar i co ważniejsze, który widział z którego? A Jimi? O którym Rozsypańcu pisała? Do kitu z tą moją zagadką!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #1046
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Cześć Bazyl. Ja w swoim zdjęciu stoję na szczycie Rozsypaniec (ten koło Czarnej Wilchy) ale patrzę na Połoninę Beniowską uwieńczoną Kińczykiem Bukowskim (to widać na zdjęciu). I ja nie jestem na czerwonym szlaku ale na granicy (idąc od Opołonka). Z tego co widzę - Czarna Wilcha znajduje się ciut ciut przed Rozsypańcem (od południa). Posiłkuję się terminologią z mapy Bieszczady Wschodnie właśnie.

    Czyli Ty masz na myśli ... nasz polski Rozsypaniec na GSB. Czyli ja nie trafiłam! A Browar?? Widział Rozsypańca z Rozsypańca??? Ale numer - też nie czaje :P
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  7. #1047
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Cześć Bazyl. (...) Z tego co widzę - Czarna Wilcha znajduje się ciut ciut przed Rozsypańcem (od południa). Posiłkuję się terminologią z mapy Bieszczady Wschodnie właśnie.

    Czyli Ty masz na myśli ... nasz polski Rozsypaniec na GSB. Czyli ja nie trafiłam! A Browar?? Widział Rozsypańca z Rozsypańca??? Ale numer - też nie czaje :P
    Hej Jimi! Z tym nazewnictwem to jest ciekawa sprawa, spójrz na mapę Bieszczady i od razu zmieni się nazwa miejsca, z którego robiłaś zdjęcie :) Ale o tym może przy okazji, jak coś napiszę o nowej mapie Bieszczady 2015/2016, którą właśnie kupiłem :) Na razie szukam melisy strong, żebym zachował spokój przy pisaniu
    To teraz czekamy aż Browar rzuci promyk światła i rozjaśni nam w głowach! :)
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  8. #1048
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Ja zaglądam zarówno na mapę Bieszczady Wysokie 2013 oraz Bieszczady 2009/2010 -i nazewnictwo jest to samo, widocznie na Twojej najnowszej jest inaczej więc ja nie wiem bo nie mam innej. Ruthenus oczywiście.

    Edytowano:

    Znalazłam w necie mapkę Bieszczady -Compass 2013. I kolejne nazwy :D

    Rozsypaniec.jpg
    http://www.twojebieszczady.net/mapa-on/biesz1.php


    Więc żeby było jaśniej ja mówiłam oczywiście o szczycie 1212 :)
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 26-02-2016 o 20:23
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  9. #1049
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Kontynuuję i wyjaśniam co widać na moim zdjęciu. Jak już się wcześniej okazało są co najmniej trzy Rozsypańce i na moim zdjęciu widać ten, którego grzbietem przebiega czerwony szlak (GSB) i nawet widać ścieżkę opadającą od tej lewej kulminacji ze skałkami w dół do wiaty i nowoczesnego wucetu ekologicznego :) Zdjęcie zrobione też z czerwonego szlaku, ale już nie GSB, gdzieś pomiędzy Szerbinem a Werchną-Bystrą.
    No i teraz kłopot, komu przyznać tytuł zwycięzcy??? O których dwóch szczytach myślał Browar i co ważniejsze, który widział z którego? A Jimi? O którym Rozsypańcu pisała? Do kitu z tą moją zagadką!
    Jak pisałem swoją odpowiedż na Twoją zagadkę to postu Jimi jeszcze nie widziałem. Miałem na myśli widok z drugiego Rozsypańca na Rozsypaniec i Halicz
    Pozdrav

  10. #1050
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Skąd znam ten widoczek ?

    Ten kład pojawił się zupełnie niepotrzebnie i popsuł widok na moje ulubione Bieszczady.
    Może znajdzie się ktoś kto spróbuje odgadnąć co przedstawia ten landszafcik ?
    .
    hm16.1030787.jpg

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Ah ten Potocki
    Przez Barnaba w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 02-11-2009, 19:22
  2. Wyjazd w ten weekend
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-02-2007, 10:19
  3. ehhh ten nowy design......
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-07-2006, 16:34
  4. Kto pisal do Szaszki, ten...
    Przez sedona w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2003, 11:50
  5. Niedzielny widoczek
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 29-10-2002, 09:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •