Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Wątek: Sylwester na szlaku

  1. #71
    Bieszczadnik Awatar jank
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    78

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Cytat Zamieszczone przez Xavier Zobacz posta
    Trzeba było poczekac na moją relację i dopiero wtedy wyrażać swoje opinie. Lub założyć sobie nowy wątek i tam dyskutować o tym czy ktoś jest odpowiedzialny czy nie wybierając sie w góry nocą. Tak jak to wcześniej mówiłem byliśmy odpowiednio przygotowani.
    Jasne, że mogło to być niesprawiedliwe dla Was, ale zważ, że ten wątek przeczytało sporo ludzi i może dzięki przestogom i mocniejszym słowom, kilku słabiej przewidujących odpuściło sobie podobne wyjście. Na szczęście...

    Pozdrawiam i gratuluję realizacji fajnego planu.

  2. #72

    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Andrychów
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Dzięki wielkie. Prawda jest taka - nie życzę nikomu wyprawy nocnej w Wysokie partie Bieszczad bez: odzierzy termoaktywnej, dobrego polaru, dobrej kurtki, czapki, rękawic, wysokich zimowych butów trekingowych, opinaczy, kijków trekingowych, mocnych czołówek, i jeszcze kilku fajnych przydatnych gadżetów (choć z kilku rzeczy można zrezygnować) Warunki atmosfetyczne są bardzo nieprzyjemne, osobiście analizowałem drogę kilka godzin wcześniej na mapie aby znająć tylko kierunki świata wiedzieć gdzie co jest i nawet w razie zabłądzenia wiedziałbym w którą stronę iść aby przeżyć, bardzo łatwo się wyziębić, stracić orientację, zwichnąć lub sckręcić kostkę czy kolano nawet. Sam w pewnym momencie miałem lekki skurcz na Tarnicy ale sobie z nim poradziłem moimi sposobami. Ludzie którzy nie są odpowiednio przygotowani a chcą przeżyć przygodę polecam Paitball lub quady.

    Dziękuje, za cenne uwagi, fajną konstruktywną dyskusję. Szczególne Jabolowi z którym mysle utrzymam kontakt. Może uda się zdobyć kiedyś wspólnie jakiś ładny szczyt.

    Życzę wszystkim w nowym roku dużo szczęścia, mało przykrych sytuacji na szlakach i więcej optymizmu !

    Pozdrawiam

  3. #73
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    zatem czekamy na fotki :)

    jedno jest pewne - pewnie takie komentarze by sie nie pojawialy gdyby GOPR nie istanial lub kazda akcja bylaby bardzo droga.. byloby prosciej. Kto jest przygotowany to by szedl w gory i wracal, a kto idzie na glupa to by placil jak za zboże lub byl odnajdywany wiosna. Ludzie by sie nie żalili ze ktos korzysta z ich kasy a i selekcja naturalna zrobila by swoje...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #74
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Cytat Zamieszczone przez Xavier Zobacz posta
    Dzięki wielkie. Prawda jest taka - nie życzę nikomu wyprawy nocnej w Wysokie partie Bieszczad bez: odzierzy termoaktywnej, dobrego polaru, dobrej kurtki, czapki, rękawic, wysokich zimowych butów trekingowych, opinaczy, kijków trekingowych, mocnych czołówek, i jeszcze kilku fajnych przydatnych gadżetów (choć z kilku rzeczy można zrezygnować)

    A widzisz, a ja chodziłam po całkiem wysokich górach zimą bez tych wszelkich gadżetów. Latarkę-czołówkę miałam zrobioną z mydelniczki, zamiast odzieży termoaktywnej wełniany sweter, a na to ortalionową kurtkę, o kijkach trekingowych nikt wtedy jeszcze nie słyszał itd.

    Tylko najważniejsze w tym wszystkim jest iść w góry wiedząc czego się można spodziewać i to jest właściwie wszystko na ten temat.

    Wyście wiedzieli - i dlatego Wasza wyprawa była w pełni udana.

    Pozdrowienia

    Basia

  5. #75
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Ja Ci już przed wyprawą zazdrościłam, po relacji zazdroszczę jeszcze bardziej
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #76
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    A widzisz, a ja chodziłam po całkiem wysokich górach ... zamiast odzieży termoaktywnej wełniany sweter, a na to ortalionową kurtkę, ... nikt wtedy jeszcze nie słyszał itd...Tylko najważniejsze w tym wszystkim jest iść w góry wiedząc czego się można spodziewać ...
    Basia masz całkowitą rację.

    Xavier ,gratuluję osiągnięcia celu , tylko nie "zachłystuj" się za bardzo sukcesem.

    Pisaliśmy(przynajmniej ja) tu po ostatniej akcji GOPR w ten sposób, bo rok temu był tu już taki ,który w całkiem podobnym stylu pisał jak TY(też harcerz , nie mam nic przeciw),a potem skończyło się to interwencją Gopr-u i może stąd takie ostre komentarze były.

    ps.jak będziesz chciał poczytać więcej o tym, to na E...był , wiec poszukaj tu na forum.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 03-01-2009 o 15:23
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #77

    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Andrychów
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Pozazdrościsz jak pokaże Wam zdjęcia - niestety na to musicie jeszcze poczekać :D

  8. #78
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Cytat Zamieszczone przez Xavier Zobacz posta
    Pozazdrościsz jak pokaże Wam zdjęcia - niestety na to musicie jeszcze poczekać :D
    Chyba ten "sukces zimowego wejścia" Ci odbił, zachowujesz się jakbyś co najmniej na Elbrus w zimie wszedł.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #79
    edytka82
    Guest

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    Witajcie, mój pierwszy post, na tym forum i postaram się załagodzić podniesione tony:)

    joorg ostatni post xaviera nie był do Ciebie, tylko był odpowiedzią dla orsini,
    o tak:

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Ja Ci już przed wyprawą zazdrościłam, po relacji zazdroszczę jeszcze bardziej
    Cytat Zamieszczone przez Xavier Zobacz posta
    Pozazdrościsz jak pokaże Wam zdjęcia - niestety na to musicie jeszcze poczekać :D
    więc spokojnie, może mu nie odbił :)

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Chyba ten "sukces zimowego wejścia" Ci odbił, zachowujesz się jakbyś co najmniej na Elbrus w zimie wszedł.

    Hej ku górom!

  10. #80

    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Andrychów
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Sylwester na szlaku

    dokładnie tak jak edytka napisała było - orsini nie odpowiadałem akurat na Twój post - sukces wyjścia mi nie odbił - ale jestem dumny ze wszyscy moi znajomi są bardzo zadowoleni a to co innego

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Humor ze szlaku :)
    Przez Piotr w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 426
    Ostatni post / autor: 21-12-2021, 21:08
  2. Zbaczanie ze szlaku
    Przez xs400 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 10:11
  3. Do zobaczenia na szlaku...
    Przez lisisko w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 18:49
  4. Pies na szlaku?
    Przez Ralphi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-07-2004, 18:16
  5. Senior na szlaku
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 23:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •