Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Polaczenia zagorz- chyrow

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Polaczenia zagorz- chyrow

    czy ktos moze wie jak wygladaja polaczenia zagorz - chyrow w nowym rozkladzie jazdy pociagow? (w jakich godzinach mozna wyruszyc z zagorza. jakos na necie nie umiem tego znalezc :(
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: polaczenia zagorz- chyrow

    Z Sanoka można wyruszyć ok. 4:55 i ok. 14h, ale sprawdze to jeszcze i dam znać. Tak w ogóle to lubie strasznie ten pociąg ;-)
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    ja tez go strasznie lubie :D dlatego przerazilam sie jak mnie doszly sluchy ze go zniesli...ale dobrze ze to nieprawda :D
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ruda Śląska
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    czy ktos moze wie jak wygladaja polaczenia zagorz - chyrow w nowym rozkladzie jazdy pociagow? (w jakich godzinach mozna wyruszyc z zagorza. jakos na necie nie umiem tego znalezc :(
    Nie znalazłaś, bo podejrzewam że szukałaś wyjazdu z Zagórza, a ten pociąg nie ma takiej stacji w swoim planie. Odjazd z Sanoka o 4.41. I nie wpisuj stacji docelowej Chyrów (bo strona PKP takiej stacji chyba nie zna), tylko Ustrzyki Dolne i wszystko będzie dobrze. Powodzenia.
    Pozdrawiam
    J.P

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    Nie znieśli naszej największej atrakcji. Przekraczanie granicy polsko-ukraińskiej jest nadal wyjątkowo atrakcyjne. Miałam przyjemność jechać raz tym pociągniem. Wspomnienia pozostaną niezatare na długie lata. No i ta fenomenalna prędkość aż 20 km na godz.
    Wieści częściowo prawdziwe. Znieśli połączenia kolejowe ze Słowacją. Dziś przez przypadek dowiedziałam się, że Podkarpacie nie ma ani jednego połączenia kolejowego i autobusowego z naszym południowym sąsiadem.

  6. #6
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    dzieki ogromne wam wszystkim :* :* :*
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ruda Śląska
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Znieśli połączenia kolejowe ze Słowacją. Dziś przez przypadek dowiedziałam się, że Podkarpacie nie ma ani jednego połączenia kolejowego i autobusowego z naszym południowym sąsiadem.
    Jeszcze nie znieśli chociaż pewnie planują. W piątki soboty i niedziele od 23.06 do 02.09.2007 r. mają kursować następujące pociągi:
    Łupków - Medzilaborce 8.30 - 8.52 i 16.40 - 17.02
    oraz
    Medzilaborce - Łupków 7.47 - 8.12 i 16.03 - 16.30
    Ja zauważam kolosalny postęp w działalności PKP . I tutaj przykład: wg starego rozkładu pociągi od stacji Krościenko do stacji Olszanica (24 km) jeździły z prędkością 17,77 km/h a wg nowego rozkładu jazdy prędkość ta zwiększy się do 18,23 km/h. I już PKP może wykazać, że na danym odcinku prędkość jazdy pociągów wzrosła o 2,5 %
    J.P

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z mego okna widać...Łysą
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    A konduktorzy pracujący na tego typu trasach jak równiez panowie pilnujący gracicy jeszcze jakieś 9 lat temu byli wprawdzie przesympatycni ale bardzo dociekliwi. Ja wysiadałam zawsze na stacji Krościenko-Granica, czyli jak najbardziej jeszcze po naszej stronie, a mimo tego zawsze zjawiała się gromadka przesympatycznych w/w panów z seria pytań skąd, po co i dlaczego akuratnie tam wysiadam. Jeden nawet raz poprowsił o pokazanie pisma z uczelni że mam zgodę na wykonywanie tam jakiś prac (he, he). Ale przy tym wszystkim bardzo mili byli.

  9. #9
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    Jaki jest koszt przejazdu na trasie Zagórz - Chyrów ? Ma ktoś może w miarę aktualne dane ?

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: Polaczenia zagorz- chyrow

    Ok 12-14 zł. z Sanoka
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wynajem busow (Zagorz)
    Przez p w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-07-2004, 20:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •