Strona 47 z 61 PierwszyPierwszy ... 37 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 57 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 607

Wątek: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

  1. #461
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    Cytat Zamieszczone przez machoney Zobacz posta
    A Ty kolego gdzie wędrowałeś ??
    Nigdzie (nie licząc przecierania zasp w najbliższej okolicy z psem). Obraziłem sie na zimę i czekam na wiosnę

  2. #462

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    24 III 2013 r. Okolice Przełęczy Szklarskiej.










  3. #463
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    Nie widzę zdjęć, ale przypuszczam jakie Nie mieliście tragedii śniegowej? Bo mnie nastraszyli co do warunków z poprzedniego dnia a mi z młodzieżą (o nich obawiałem się najbardziej) wędrowało się całkiem przyjemnie. Daleko od przełęczy się zapuściliście

  4. #464
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Nie widzę zdjęć, ale przypuszczam jakie Nie mieliście tragedii śniegowej? Bo mnie nastraszyli co do warunków z poprzedniego dnia a mi z młodzieżą (o nich obawiałem się najbardziej) wędrowało się całkiem przyjemnie. Daleko od przełęczy się zapuściliście

    Hi, doszliśmy ok 5 km od przełęczy.W tamtą stronę dość dobrze się szło, na wierzchu było ok 40 cm, a chwilami i z 1 m, świeżego b.sypkiego piątkowego śniegu, a pod nim już twarda skorupa z poprzedniego "wielkiego sypania".Gorzej się wracało, bo śnieg w słońcu robił się "ciężki", ale w sumie było OK.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  5. #465

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    W lasach pewnie jest tragicznie :) Natomiast na odkrytym terenie jest trochę wywiane i zmrożone. Ja najgłębiej zapadałem się łydek aczkolwiek trzeba przyznać, że to zapadanie nie było do trawy a do kolejnej zmrożonej warstwy śniegu. Czekan nas długa zimaaaa w Beskidzie Niskim !!! :)

    PS. Doszliśmy na Popową Polanę (638 m n.p.m.)
    Ostatnio edytowane przez machoney ; 25-03-2013 o 11:38 Powód: uzupełnienie

  6. #466
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    ... Nie mieliście tragedii śniegowej? Bo mnie nastraszyli co do warunków z poprzedniego dnia ... wędrowało się całkiem przyjemnie....

    Nie było tak żle , bywało gorzej
    Cytat Zamieszczone przez machoney Zobacz posta
    24 III 2013 r. Okolice Przełęczy Szklarskiej.....

    To ja dam trochę " wędrowania"


    ps. nie tylko my przecieraliśmy szlak, ale nie złe basiory przed nami tam już wczesniej były, z 8 cm ślad tropu i do tego nie zapadały się w śnieg ..a może "wilczki"!! miały rakiety? (czwarte zdjęcie)
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 25-03-2013 o 14:31
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #467
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    https://picasaweb.google.com/klubik....ZimaWBeskidzie

    Mam nadzieję, że Janusz nie będzie miał mi za złe zamieszczenie powyższego linka, ale pasuje do tematu wątku, więc nie chciałem zakładać nowego. Zdjęcia piękne i w prawdziwie turystycznym klimacie. Dla chłopców szacun wielki – nie jeden z nas pewnie by nie podołał tak długiej, bodajże ośmiodniowej trasie, w ciężkich, zimowych warunkach, na jakie trafili. Ich tacie również należą się wielkie brawa za krzewienie wśród potomnych tej formy turystyki (na ich stronie można obejrzeć inne eskapady odbywane z dziećmi i bez).
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  8. #468
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    https://picasaweb.google.com/klubik....ZimaWBeskidzie
    Mam nadzieję, że Janusz nie będzie miał mi za złe zamieszczenie powyższego linka, ale pasuje do tematu wątku, więc nie chciałem zakładać nowego......

    Jak możesz tak nawet myśleć Sir...miał bym Ci za złe pokazanie Takiego Piękna , TAKIEGO wychowywania Dzieci..Bazyl
    Podziwiam Rodziców co w taki sposób wychowują swoje pociechy. Kolekcjonuję zdjęcia i chwile ze szlaków i górskich wędrówek , no może młodszych "Adeptów" górskich wędrówek, takich jeszcze w nosidełkach na plecach ojców. Zdjęcia , a przede wszystkim atmosfera przemawiająca z tych zdjęć jest przewspaniała ,zwłaszcza że ten stół i kuchnia w chacie w Zawadce i te buki zimową pora na Cergowej są niepowtarzalne i bardzo mi bliskie. Wielki szacunek dla Ojca i Synów ..pozdrowiania
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #469

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    VIII Płomień Pamięci - 2 kwietnia 2013 r.
    Cergowa (716 m n.p.m.)
    Liczba osób: około 130












  10. #470

    Domyślnie Odp: Beskid Niski -wiosna, lato ... jesień, zima

    GSB w Lubatowej...


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

Podobne wątki

  1. Kwietniowy Beskid Niski.
    Przez coshoo w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 22:36
  2. Beskid Niski -Wiatraki
    Przez joorg w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 10:41
  3. Bieszczady -> Beskid Niski -> Beskid Sądecki
    Przez Caamill w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-05-2009, 22:55
  4. 5-lat beskid-niski.pl
    Przez beskid-niski.pl w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-11-2008, 16:57
  5. Beskid Niski-zdjęcia
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-08-2008, 11:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •