Przeczytałem z ciekawością i zazdrością.
Pozdrawiam
P.S. Tak jak Henek czekam na zdjęcia
Przeczytałem z ciekawością i zazdrością.
Pozdrawiam
P.S. Tak jak Henek czekam na zdjęcia
bertrand236
Trasę Myczkowce-Solina robiliśmy asfaltem zaśnieżonym przez Bóbrkę, przyznam, że nawet nie wiedziałem o Kwaśnicy...
ale fajnie było!
Natomiast idąc na Jeziorka Duszatyńskie byliśmy pierwszymi osobami na szlaku ok 11.30, wracając mijaliśmy tylko 3 osobową grupkę.
Ostatnio edytowane przez Madey ; 05-01-2009 o 19:13
Próbka zdjęć...
Jak ja lubię te "nie-do-końca" skute lodem strumyki...:)
Ostatnio edytowane przez majka777 ; 05-01-2009 o 21:25
"Zakochanemu w górach wielkomiejskiemu szczurowi humor poprawia się już nawet na widok kopca Ślęży ... " Aleksander Lwow
Przedostatnie zdjęcie mnie rozwalilo :)
Pozdrawiam
Jaro
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Fajne fotki, fajna relacja i z mojej strony... zazdrość. Fajną pogądę trafiliście. A na Medzilaborce sam muszę się wybrać.
Pozdrawiam.
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)