Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [wydzielony] Dlaczego nie powstało Stowarzyszenie Turnickiego Parku Narodowego

  1. #1
    lucyna
    Guest

    Domyślnie [wydzielony] Dlaczego nie powstało Stowarzyszenie Turnickiego Parku Narodowego

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    Tak, stać nas na taki zew.

    Ale to wymaga dużej odwagi i samodzielności a do tego "jaj".

    I nikt nie mówi o "rozróbie", ale o pisaniu protestów, zainteresowaniu mediów.

    Po prostu - należy się zorganizować.

    Dziś każdemu zależy tylko na "dobrach materialnych",w powszechnym mniemaniu to kasa jest najwazniejsza. Słowo 'ochrona przyrody" jest dla wiekszości jakims obciachem...gdy można zarobić na wyciągach dewastujących krajobraz.
    Czy stać nas na idee, na to by coś po sobie pozostawić, choć skrawek w miarę zachowanej przyrody. No cóż, życie jest krótkie, za krótkie by być biernym. Myslę,że NAS stać aby podjąć jakiekolwiek działania. Każdy głos - nawet chaotyczny - jest potrzebny dla ratowania przyrody.
    Tylko ,że jak na razie słychać "dudnienie armat" z jednej (że tak to nazwę) strony frontu.
    Pracownia NRWI robi dobrą robotę, jednak bez wsparcia "lokalnych przyrodników" i "ludzi rozsądku" nie da się zrealizować w pełni zamierzonych celów. Powszechna "znieczulica" robi swoje.
    Błagam tylko nie to. Powtórka z rozrywki? Znowu chcesz zwołać pospolite ruszenie?
    Proszę nie osądzaj przyrodników i miejscowych. Nie masz do tego prawa. Jaki koń jest każdy widzi.

  2. #2

  3. #3
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    Zawiść to kiepska sprawa....i wraca czasami jak bumerang.

    Daj "se siana"
    Zawiść? Poprostu nie lubię bicia piany i wykorzystywania ludzi do swoich celów.
    Bardziej podobała mi się pierwsza wersja Twego postu.
    Masz rację. Jestem uprzedona do Ciebie. Jesteś personalnie odpowiedzialny za niepowstanie Stowarzyszenia na Rzecz Turnickiego Parku Narodowego.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    304

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Personalnie???
    Zorganizowałem spotkanie, na którym mielismy poprawić błędy formalne wniosku.
    Nie było Cię na nim, tak jak i nie było innych osób.
    Takie są fakty.

    Żeby współpracować trzeba mieć z kim współpracować.Trzeba mieć wsparcie bo inaczej to faktycznie nic innego jak pospolite ruszenie.

    Obwiniasz mnie o bicie piany...to zastanów sie nad swoja wielką wadą jaką jest kreowanie chaosu i bałaganu informacyjnego.

    Nie chcę Ci przypominac niegdysiejszych postów Bazi Z. o tobie.Ale jak będę zmuszony, kto wie.Grasz nieczysto, atakujesz na forum. Wywołujesz wojenki, obrażasz innych i czepiasz sie personalnie. Pamiętaj - kto mieczem wojuje od miecza ginie.

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    Personalnie???
    Zorganizowałem spotkanie, na którym mielismy poprawić błędy formalne wniosku.
    Nie było Cię na nim, tak jak i nie było innych osób.
    Takie są fakty.

    Żeby współpracować trzeba mieć z kim współpracować.Trzeba mieć wsparcie bo inaczej to faktycznie nic innego jak pospolite ruszenie.

    Obwiniasz mnie o bicie piany...to zastanów sie nad swoja wielką wadą jaką jest kreowanie chaosu i bałaganu informacyjnego.

    Nie chcę Ci przypominac niegdysiejszych postów Bazi Z. o tobie.Ale jak będę zmuszony, kto wie.Grasz nieczysto, atakujesz na forum. Wywołujesz wojenki, obrażasz innych i czepiasz sie personalnie. Pamiętaj - kto mieczem wojuje od miecza ginie.
    Hmm ale dlaczego nikt nie chciał z Tobą współpracować? Może sobie odpowiesz na to pytanie. Dlaczego nie pojechałam na spotkanie? Taką decyzję podjełam na konferencji obserwując Twoje zachowanie i słuchając tego co mówisz.
    Masz racje. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Mam wredny charakter, wszyscy to wiedzą. Prosze przypominaj lub nie przypominaj.Jest mi to obojętne. Nie licz jednak na to, że pozwolę Ci znowu na zrobienie takiej hucpy jak próba powołania naszego stowarzyszenia.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    304

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Daleki jestem od tworzenia nowego stowarzyszenia. W jednym się zgodzę - to faktycznie była hucpa.
    Możesz krytykować dalej. Jakoś ani mnie to ziębi, ani grzeje. Faktycznie może nie potrafię współpracowac z ludzmi, może brak mi doświadczenia, ale potrafie odróznić "pomoc" od "podstawiania nogi". W każdym razie chciałem dobrze - inicjatywy nie podjęli ludzie doświadczeni.
    Zadam Ci zatem pytanie - dlaczego nie zawiązałaś Stowarzyszenia z pozostałymi osobami. Dlaczego?

    Kilka osób mnie przed Toba ostrzegało i to nawet takich, którzy wydaja się być twoimi "dobrymi znajomymi". No cóż- mieli rację. Nie chcę Cie kompromitować. To mój ostatni post w tej pyskówce. Tematem jest wyciąg na Jasło. Kto zaczął pyskówkę - łatwo sprawdzić.

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    Daleki jestem od tworzenia nowego stowarzyszenia. W jednym się zgodzę - to faktycznie była hucpa.
    Możesz krytykować dalej. Jakoś ani mnie to ziębi, ani grzeje. Faktycznie może nie potrafię współpracowac z ludzmi, może brak mi doświadczenia, ale potrafie odróznić "pomoc" od "podstawiania nogi". W każdym razie chciałem dobrze - inicjatywy nie podjęli ludzie doświadczeni.
    Zadam Ci zatem pytanie - dlaczego nie zawiązałaś Stowarzyszenia z pozostałymi osobami. Dlaczego?

    Kilka osób mnie przed Toba ostrzegało i to nawet takich, którzy wydaja się być twoimi "dobrymi znajomymi". No cóż- mieli rację. Nie chcę Cie kompromitować. To mój ostatni post w tej pyskówce. Tematem jest wyciąg na Jasło. Kto zaczął pyskówkę - łatwo sprawdzić.
    Możesz mnie skompromitować. O ile jesteś w stanie. Mnie na moje nieszczęscie nikt nie ostrzegł przed Tobą, a raczej przed Twoimi umiejętnościami. Dlaczego nikt nie podjął wspópracy z Tobą? Zastanów się nad tym.
    Co do naszego Stowarzyszenia to nic Tobie do tego. Być może powstanie, być może nie powstanie. To nasza sprawa. Nie zamierzam o tym z Tobą rozmawiać.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    304

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Raczej nie powstanie. Dziś nikt nie chce się narażać dla czegoś co nie przynosi w krótkiej perspektywie kasy.
    Zejdź na ziemię.

    Życzę ci powodzenia...i w tym różnię się od Ciebie

    Aha - ja nie dostaję "orgazmu" na widok Arłamowa i jego walorów (skądinąd nie przyrodniczych) :) A Ty Lucyno? :) :)

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Zefir Zobacz posta
    Raczej nie powstanie. Dziś nikt nie chce się narażać dla czegoś co nie przynosi w krótkiej perspektywie kasy.
    Zejdź na ziemię.

    Życzę ci powodzenia...i w tym różnię się od Ciebie

    Aha - ja nie dostaję "orgazmu" na widok Arłamowa. :)
    Dlaczego - jest jeden prosty powód - ja z nim nie współpracuję.
    1. Bzdura.
    2. Ależ życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Oby Twoje marzenia spełniły się jeżeli chodzi ochronę Turnicy.
    3. Jak zwykle nie zrozumiałeś. Nie zaskoczyłeś mnie swoja uwagą. Tego spodziewałam się po Tobie.
    A jeżeli chodzi o Arłamów to blisko od kilku lat współpracuję z ich Szefową Marketingu. Jest to korzystne dla obu stron. Sądzę, że to dobrze świadczy o nas obu. Mimo całkowiecie różnego doświadczenia, celów, założeń i poglądów co do ochrony Turnicy potrafimy ze sobą rozmawiać.

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    304

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Mam wredny charakter, wszyscy to wiedzą.
    Choć raz jesteś szczera....

    Dlaczego Stow. na rzecz Turnickiego PN nie powstało. Patrz wyżej (cytat).

    A tak bez żartów - faktycznie z mojej winy. Jestem aspołeczny i brak mi zdolności interpersonalnych.

    Tak to moja wina i biorę to w całości na siebie.

    Aby jednak zachować choć trochę godności i dobrego smaku (którego Tobie najwyraźniej brak) nie zamierzam brać udziału w dyskusji, której kwintesencją jest monolog, ponieważ z forumowiczów tylko my znamy "prawdę", a dalsze psykówki nie służą sprawie Turnickiego, a wręcz przeciwnie. To moje zdanie.
    Faktycznie - Stowarzyszenie to ogromna porażka na płaszczyźnie realnej, ale sukces jeśli chodzi o nagłośnienie tematu(nie mylic z rzetelną informacją ). Duży sukces. I tego nikt tym wszytskim osobom, które zaangażowały się "na żywca" - nie odbierze. Finito.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ile powinien ważyć plecak i dlaczego [wydzielony]
    Przez Krysia w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 10:55
  2. Zwiedzanie Bieszczadzkiego Parku Narodowego
    Przez bertrand236 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:08
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 22:08
  4. Stowarzyszenie Miłośników Bieszczadzkiego Parku Narodowego
    Przez zbyszekj w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 21-01-2007, 21:03
  5. dlaczego nie można tam iść??
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2003, 21:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •