Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Trochę mnie

  1. #11

    Domyślnie Odp: Trochę mnie

    Wuka ja nic i nikogo nie oceniam. Sarmata prosił o opinie więc wyraziłem swoje zdanie. A miedzy wyrażeniem zdania a ocenianiem jest różnica czyż nie??? A poza tym sama dobrze wiesz , że poziom poezji na tym portalu jest co najmniej na etapie podstawówki z wyjątkiem kilku użytkowników, więc dlaczego nie jesteście w stanie się do tego głośno przyznać?Ty jako poetka powinnaś wiedzieć to najlepiej, a jeżeli uważasz że jest inaczej to trudno nie moja sprawa, ale wtedy nie określaj się miarą poetki a swoje tomiki wierszy zostaw dla przyjaciół i znajomych:)
    pozdrawiam

  2. #12
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Trochę mnie

    Oho,ho!Co za nerw!Chodziło mi o to,żeby nie namawiać Sarmaty aby pisał "łatwiej"!Jednym cos sie podoba,innym nie.Ale to juz indywidualna sprawa co kto lubi.I tylko tyle!
    Zapewniam Cię też,ze nie nazwałam siebie sama poetką i zawsze chętnie poddaje sie ocenom innych nie licząc na taryfę ulgową.
    Pozdrawiam!

  3. #13
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Trochę mnie

    ...heh... wyrażanie zdania na dany temat zawsze jest poprzedzone w jakimś stopniu oceną... perspektywa jest tylo jednym z elementów wypowiedzi... Wuka poetka? ...bzdura... ....czarodziejka słowa!... poeci to potwory

  4. #14

    Domyślnie Odp: Trochę mnie

    Alleluja:)

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar great*dane
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    San Francisco
    Postów
    32

    Thumbs up Odp: Trochę mnie

    Cytat Zamieszczone przez bellatoris Zobacz posta
    Widzisz wydaje mi się, że jeżeli się czegoś nie rozumie, to się nie wypowiada, dlatego taka cisza. Chyba trzeba pisać prościej dla prostych ludzi
    No to teraz ja... myślę że trochę trudno przewidzieć dla kogo w końcu się pisze. Może to było pisane do szuflady. Może dla samego siebie. Nie wiadomo. A prości ludzie mniej się obrażają niż skomplikowani.

    A ten mistycyzm chwili to chyba wymknął się Sarmacie niespodziewanie. Co oczywiście go nie broni, bo wiersz powinien być przemyślany. Ale tak jakoś mi się wydaje, bo całkiem dobrze szło. Ja też bym takich rzeczy unikał.

    Więc ogólnie, jak zauważyłeś Sarmato, wzbudziłeś zainteresowanie, a to jest ważne. Ludzie chcieliby wiedzieć co ci w głowie siedzi. Ty pewnie też. Dlatego pisz i pytaj.

    A jak się będziesz jeszcze kiedyś wybierał na Grenlandię, to daj znać, popłynę w ciemno. Patent mam, wody się nie boję, a i szante pociągnę. Na wiosnę jest tam podobno zupełnie ładnie.

    Pozdrowienia -

    MD

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Chryszczata mnie nie lubi
    Przez Dlugi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 09:18
  2. Ktokolwiek mnie zna...
    Przez bartoszbukowski w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2011, 20:35
  3. Jak mnie prasnęło...
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-07-2008, 11:46
  4. Rezerwat Pustki wg mnie to jest to!
    Przez lucyna w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-12-2006, 16:37
  5. Czeka mnie życie trapera...
    Przez Szaszka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-09-2002, 23:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •