Strona 3 z 85 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 848

Wątek: Nowy użytkownik - powitanie

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Cytat Zamieszczone przez Henek Zobacz posta
    (OT"Bieszczadnik")
    Ale z tym liczeniem na fachową pomoc ? ... to przesada.
    Najlepiej liczyć na siebie.
    Góry to takie miejsce, gdzie najlepiej liczyć na siebie. A wcześniej - dobrze jest - poczytać o tych którzy się przeliczyli.
    Półprawda - jeśli w tych górach, no nie, jak by chcieli co poniektórzy, "bezludnych", "dzikich", gdzie jakiś twór fantazji ludowej "mówi dobranoc", ONI obaczą, iż do końca starasz się sam sobie pomóc w sytuacji trudnej, zawsze możesz liczyć na życzliwość, pomoc, dodajmy bezinteresowną, napiszę nawet, że bezmiarem owej pomocy możesz być ... zaszokowany

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Pawelk
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Zamość
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Dziękuje wszystkim za miłe i ciepłe przyjęcie.

    MAAtylda historię trzeba przekazywać dalej.... ale nie na siłę - a z zaproszenia w miarę możliwości oczywiście skorzystam

    Chris po zamojski to ja się drogach tylko poruszam ...a jednoślad... hmmm może rowerek prezydenta (chyba mu prawko oddali- roweru już nie używa )

    a ludzie w Bieszczadzie wyjątkowi i bardzo chętnie pomagają- sam się nie raz o tym przekonałem
    Ostatnio edytowane przez Pawelk ; 16-01-2009 o 01:43

  3. #23
    Awatar medicus
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    mazowsze
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Pawelk,mając dwadzieścia plus,też bawiłem się trochę motorkami,pamniętam jak wyrwałem od gościa, jak twierdził szmelc ,Simsona Avo Sport z 1957,po odetkaniu dyszy wolnych obrotów i dorobieniu iglicy,palił od pół kopa.
    Teraz mając 41wiosenek i wymieniony staw biodrowy(tzm.endoproteza)mam siedzieć i spokojnie żyć,jak twierdzą inni,po tuningu bioder.
    Taaa i czekać na śmierć.Po kilkunastu latach mordowania i funkcjonowania z zaciągniętym ręcznym, wreście ulga i co najważniejsze nie boli.Po 4mieś.żuciłem kule,niebawem wracam do pracy,no i w ...góry,żeby niebyć gołosłownym,czytałem na jednym z portali facet spokojnie sobie łazikuje,właśnie z endo,no i 57 na karku.Ja jestem uparty,aby do września...
    pozdrawiam

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Cytat Zamieszczone przez medicus Zobacz posta
    Po 4mieś.żuciłem kule,niebawem wracam do pracy,no i w ...góry,żeby niebyć gołosłownym,czytałem na jednym z portali facet spokojnie sobie łazikuje,właśnie z endo,no i 57 na karku.Ja jestem uparty,aby do września...
    pozdrawiam
    Czytałam autentyczną historię o człowieku, który mając endoprotezę wszedł na Mount Everest.
    Tak, że wszystko jest możliwe, a w łazikowaniu po górach ważniejsza jest psychika, niż siła i sprawność fizyczna.
    Poza tym przyjemność można czerpać nie koniecznie z ekstremalnych wypraw, ale również ze zwykłych "spacerów" po górach.

    Powodzenia

    Basia

  5. #25
    Awatar medicus
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    mazowsze
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Dziękuję Ci Basiu,to prawda co piszesz,a powodzenie będzie mi potrzebne,zwłaszcza takie u płci przeciwnej,bo strasznie jestem samotny.
    Napewno będę chciał znależdz wcześniej, jakąś towarzyszkę na eskapadę.
    A jeśli się nie uda,to może już na szlaku
    pozdrawiam

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Może zabrzmi to trochę politycznie, ale dopóki w tym kraju będzie rządziła historia i religia to marne nasze szanse. Historie zostawmy w kościele a religię w kościele.
    mAAtylda

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Pawelk
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Zamość
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Medicus dzisiaj "avok" to rarytas, kiedyś jak sam powiedziałeś "szmelc"... Może warto odnowić pasje z przed lat Natomiast życiowego "zacięcia" szczerze zazdroszczę i oczywiście wielu wspaniałych wędrówek życzę.

    MAAtylda- jako naród mamy dziwną przypadłość; kochamy się i miłujemy w "narodowej martyrologii"- zamiast żyć przyszłością rozpamiętujemy się w przeszłości i z uporem maniaka wygrzebujemy tam jakieś problemy które urastaja do rangi "narodowego być albo nie być". Ja z uporem maniaka z koleii powtórze się, że historię należy znać i coś o niej wiedzieć bo narody kótre nie były świadome swojej historii - nie istnieją. Tak całkiem na marginesie - mamy jedną z ciekawszych histroii jako naród w tej części świata

    ....ale nic na siłe...

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Cytat Zamieszczone przez Pawelk Zobacz posta
    Medicus dzisiaj "avok" to rarytas, kiedyś jak sam powiedziałeś "szmelc"... Może warto odnowić pasje z przed lat Natomiast życiowego "zacięcia" szczerze zazdroszczę i oczywiście wielu wspaniałych wędrówek życzę.

    MAAtylda- jako naród mamy dziwną przypadłość; kochamy się i miłujemy w "narodowej martyrologii"- zamiast żyć przyszłością rozpamiętujemy się w przeszłości i z uporem maniaka wygrzebujemy tam jakieś problemy które urastaja do rangi "narodowego być albo nie być".

    ....ale nic na siłe...
    Popieram w 100%.W tym kraju ważne sprawy są na boku, dlatego takie cuda się tu dzieją.
    mAAtylda

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Cytat Zamieszczone przez Pawelk Zobacz posta

    Tak całkiem na marginesie - mamy jedną z ciekawszych histroii jako naród w tej części świata

    ....ale nic na siłe...
    \
    Wiem o tym doskonale, historii miałam po dziurki w nosie. Dlatego teraz jej nie lubię!
    mAAtylda

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar biały wilk
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Roztocze,obecnie Sz-cin
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    Mam nadzieję,że nie dostanę kopa od założyciela wątku.Jestem tutaj i tylko tutaj bardzo nowy. Nie umiem ładnie się wyrażać,czasem uda się nawet byka ort. palnąć. Mimo to witam wszystkich bardzo serdecznie. Odnoszę wrażenie,że znam Was wszystkich piszących na tym forum,jestem tu gościem od pół roku.Już ponad pół wieku tuptam po Matuszce Ziemi,ale jak śpiewa A.Sikorowski,życie zaczyna się po pięćdziesiątce,tylko trzeba ją wypić.Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Na powitanie wiosny!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 22:22
  2. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 16:43
  3. Powitanie Nowego Roku w Bieszczadach
    Przez Małgocha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 13:31
  4. nowy link
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 21:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •