Strona 69 z 85 PierwszyPierwszy ... 19 59 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 79 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 848

Wątek: Nowy użytkownik - powitanie

  1. #681

    Domyślnie Odp: Nowy użyszkodnik wita się

    W końcu znalazłam. Powinna być natychmiastowa opcja przywitania po rejestracji :P

    Witam wszystkich. rok w rok jadę w Bieszczady i za każdym razem mnie zaskakują.

  2. #682
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witaj i do zobaczenia na bieszczadzkich szlakach
    pozdrawiam
    Marek

  3. #683
    Bieszczadnik Awatar Ed 56
    Na forum od
    01.2015
    Rodem z
    Daleko na północy jest Białystok
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam wszystkich
    Dopiero po miesiącu pobytu na forum trafiłem na miejsce. z którego należy startować. Przepraszam i już naprawiam się.
    Mogę określić siebie jako fana Bieszczad, odwiedziłem je zaledwie dwukrotnie i to przed wiekami w '76 i '77 roku. Jest to zdecydowanie za mało by cokolwiek wiedzieć a tym bardziej wypowiadać się na ich temat. Ciągnie mnie jednak stale w tamte strony, liczę więc, że pozwolicie mi oglądać Bieszczady dzięki Waszym relacjom i zdjęciom.
    Tęskniący z Podlasia

  4. #684
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam :) Od bardzo dawna ciągnęło mnie w Bieszczady , ale jak to w zyciu bywa , dopiero od kilku lat udaje się realizować plany .Pochodze z Zakopanego , Tatry przechodziłem praktycznie całe, wiec i doświadczenie na górskich szlakach jakies tam posiadam . Miedzy czasie inne góry również odwiedzałem , ale jednak w Bieszczadach odnalazłem cos co przyciąga i każe z roku na rok się tam ponownie wybierac :) Jako miejsce zakwaterowania , wybraliśmy Smerek i jak się okazało jest to decyzja trafiona , mieszkamy w domkach i jak już wspomniałem , od pieciu lat jesteśmy tam stałymi bywalcami . Oczywiście będę czytał i uczestniczył czynnie na łamach forum , będę zadawał pytania i szukał odpowiedzi , a jeśli gdzies na szlaku zobaczycie ludzi w koszulkach z napisem "pierdoły bieszczadzkie" :) to właśnie my :D. Pomysł na koszulki z takim napisem , poparty jest gafami jakie za każdym razem udaje nam się popełnić , a ze dystans do tego i samych siebie mamy odpowiedni , stąd właśnie taki napis :) Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje do zobaczenia - Marek.

  5. #685

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam serdecznie bieszczadzką brać Pozdrowienia znad morza

  6. #686
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witajcie wszyscy nowi!

  7. #687
    janekweg
    Guest

    Domyślnie Gorąco witam!

    Jest to mój początkowy post, w następstwie tego na początek chcę się przedstawić. Jestem Dawid i mieszkam aktualnie za granicą. Zarejestrowałem się na forum oraz zacząłem pisać, bo nie mogłem odnaleźć odpowiedzi na trapiące mnie zapytania na innym forum. Okazało się. Że marnowałem czas na innej witrynie, na której pisali sami niepoważni ludzie. Mam nadzieję, że tu będzie nieco inaczej. Ubóstwiam popisać na przeróżne tematy - niekiedy niesłychanie istotne, a w pewnych sytuacjach wyraźnie typowe. Istotne, żeby było kulturalnie oraz bezsprzecznie na temat. Chcę pozostać z wami trochę dłużej, niż na poprzednim forum.

  8. #688
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    witaj, witaj...

  9. #689
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Sie masz, Dawid aka Janek :)

  10. #690

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam wszystkich na forum. Niezmiernie milo mi ze do Was trafiłem, czytałem już niektóre tematy i widzę że zapaleńców Bieszczadzkich nie brakuje. Mimo iż pochodzę z Krakowa to z Bieszczadami jestem związany "od zawsze". Moi dziadkowie pochodzą z Sanoka i już jako dziecko rok rocznie w wakacje zaglądałem w ten zakątek Polski. Obecnie mimo 32 wiosen na karku, nadal każdego roku Bieszczad jest miejscem mojego wypoczynku i izolacji od problemów dnia codziennego. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Na powitanie wiosny!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 21:22
  2. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 15:43
  3. Powitanie Nowego Roku w Bieszczadach
    Przez Małgocha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 12:31
  4. nowy link
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 20:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •