Strona 72 z 85 PierwszyPierwszy ... 22 62 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 82 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 848

Wątek: Nowy użytkownik - powitanie

  1. #711
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam, ale czy to aby "prawdziwa miłość"?, czekamy na jakąś relację, chętnie okraszoną zdjęciami
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  2. #712
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Albo jakieś zdjęcia, chętnie okraszone relacją. Witaj.

  3. #713

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam wszystkich właśnie się zarejestrowałam i tak jak Wy ciągle jestem przed po lub w Bieszczadach :) to jakaś obsesja i natręctwo obojętnie ukraińskie wysokie czy Beskid Niski w necie realu czy jako odskocznia na zebraniu w pracy pozdrowienia i miłego niedzielnego wieczoru :)

  4. #714
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Niestety, tyram i wieczór jedynie okraszam zerknięciem - co nowego na forum. Ale będzie milej, jak znajdę jakąś choćby deszczową i wietrzną relację
    Witaj na forum
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  5. #715

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam Was serdecznie!

    Już od kilku dni nosiłam się z zamiarem napisania mojego pierwszego posta, a myślę, że to miejsce najbardziej się do tego nadaje

    Na forum znalazłam się poszukując ciekawych i wartościowych informacji o Bieszczadach, miałam tu zostać tylko chwilę, ale wtedy trafiłam na Wasze relacje z wypraw. Wciągnęły mnie te opisy i zapragnęłam zobaczyć zdjęcia towarzyszące relacjom, więc się zarejestrowałam (po raz pierwszy w życiu na forum!, bo z internetów korzystam głównie informacyjnie). Znów myślałam, że to tylko na dzień, góra dwa, gdy przeczytam te najciekawsze. Ale wczoraj musiałam już wyciągnąć mapę, bo jak to tak nie widzieć, gdzie się "chodzi". I przyznałam sama przed sobą, że te kilka dni na forum się chyba przeciągnie. Miło tak sobie przysiąść wieczorkiem i "powędrować" w ulubione rejony

    W Bieszczady pojechałam pierwszy raz w 2007, potem jeździłam kilkakrotnie latem na wędrówki, a zimą rekreacyjnie (tu próbowałam nauczyć się jeździć na nartach). Ale najczęściej były to te bardziej znane szlaki w Bieszczadach, choć jakoś udawało się unikać tłumów (najmilej wspominam pierwszą wędrówkę czyli z Cisnej na Jasło i przez Fereczatą do Smereka oraz widok falujących traw na Szerokim Wierchu). Potem kilka lat przerwy i w tym roku nastąpił punkt zwrotny...

    Wreszcie przyjechałam jesienią i wcale nie wędrowałam żadnym z głównych szlaków. Poczułam się jakbym pierwszy raz przyjechała w te góry i to wiem dokładnie, w którym momencie mnie "trafiło" - gdy wyszłam z lasu na Rylim i otworzył się przede mną widok na łąki Krywego. A ja naiwna kiedyś myślałam, że prawdziwe Bieszczady to najwyższe szczyty, a o pozostałych miejscach czytałam w przewodniku, zostawiając je sobie jako "zapełniacze" na deszczowe dni! Od tego dnia zmieniło się moje nastawienie i inaczej spojrzałam na Bieszczady...

    Troszkę długie to przywitanie, ale i emocji i przemyśleń dużo
    Ostatnio edytowane przez RysiaA ; 23-10-2015 o 13:05 Powód: Akapity, co by przejrzyściej było

  6. #716
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witamy :)

  7. #717
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez RysiaA Zobacz posta
    ...Wreszcie przyjechałam jesienią i wcale nie wędrowałam żadnym z głównych szlaków. Poczułam się jakbym pierwszy raz przyjechała w te góry i to wiem dokładnie, w którym momencie mnie "trafiło" - gdy wyszłam z lasu na Rylim i otworzył się przede mną widok na łąki Krywego. A ja naiwna kiedyś myślałam, że prawdziwe Bieszczady to najwyższe szczyty, a o pozostałych miejscach czytałam w przewodniku, zostawiając je sobie jako "zapełniacze" na deszczowe dni! Od tego dnia zmieniło się moje nastawienie i inaczej spojrzałam na Bieszczady...
    Witamy i do dalszych wędrówek zapraszamy .

  8. #718
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Znaczy się, że już od jakiegoś czasu... trafiona i ustrzelona Witamy. :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #719

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam,

    Nie zauważyłem wcześniej miejsca na powitanie ale bertrand236 mnie nakierował zatem jestem i pozdrawiam. Bieszczady regularnie od kilku lat wyłącznie w zimie na rakietach lub gdy powinna być zima - jak naprzykład 2 lata temu byłem w styczniu a tu deszczyk i 9 stopni, inwersja i sauna. Wszelkich sezonów i weekendów unikam odkąd ze 6 lat usłyszałem na szlaku z tysiąc razy dzieńdobry a potem mijała mnie szkolna wycieczka i dzieciaki miały na telefonach nagrane "dzieńdobry" a ja nie miałem. Nie wiadomo było jak się ustawić żeby człowieka nie zobaczyć. Nie żebym był nietowarzyski ale tłok to ja rozumiem, że w autobusie jest normalny a Bieszczady mają taką namacalną pustkę i przestrzeń którą się karmię Pozdrowienia dla Wszystkich.

    Radek

  10. #720
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witaj... ale jak się dobrze planuje to i w szczycie sezonu można zrobić taką traskę, gdzie się praktycznie nikogo nie spotka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

Podobne wątki

  1. Na powitanie wiosny!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 22:22
  2. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 16:43
  3. Powitanie Nowego Roku w Bieszczadach
    Przez Małgocha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 13:31
  4. nowy link
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 21:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •