Strona 57 z 85 PierwszyPierwszy ... 7 47 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 67 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 848

Wątek: Nowy użytkownik - powitanie

  1. #561

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Dzięki Enrico za miłe powitanie, ale wybacz ten Dziadek to taka mala kokieteria. Ani ze mnie dziadek, ani do tego maly , ani do końca siwy. :))) Nasze mile Panie też przy mnie z nudow nie umrą :))) A częściej spotkasz mnie na trasie niż na postoju, ale dla postojow warto życ. Pozdrawiam. Veg1.

  2. #562
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witaj! Ponunerowany wita ponumerowanego
    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #563
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Również i ja Ciebie witam. Jak spotkam siwego Bieszczadnika to Ty, jak spotkasz siwego i trochę łysego to ja. Być może spotkamy się w sierpniu na ognisku w Buku (zaprosił "bieśdziad" tych co mają coś wspólnego z CUDAMI).

    Pozdrawiam.

  4. #564

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Jedyne Cuda jakie znam związane są z Karpackim :))))) Szczególnie z mocnym fulem :))) Dzięki za miłe powitanie i jestem święcie przekonany, że spotkamy się na szlaku. Wiem , ze warto jest oglądać się wokół siebie by wypić w doborowym Towarzystwie parę browarków. Dziękuję Wam wszystkim za miłe powitanie. Spotkacie mnie na szlaku. To Wam gwaratuję.Takiego upierdliwego gościa nie tak łatwo się pozbyć :)

  5. #565
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez veg1 Zobacz posta
    ... Moje pierwsze wędrówki po tej czarodziejskiej krainie związane są z gwiazdzistymi zlotami ku czci " temu co się k....om nie kłaniał". :)))) Było to chyba sto , albo sto dziesięć lat temu. Pamiętam Bieszczady dzikie. Jeszcze stały gdzieniegdzie kominy spalonych chat. I jabłka były słodkie w opuszczonych sadach. Bałem się tych klimatów, ale tak bardzo mnie pociągały. To nie były wyprawy z siekierą, ale jeszcze prawdziwie dzikie. ..... Do zobaczenia na trasie Kochani. Pozdrawiam Veg1.

    hej...witaj ( nie często tu się odzywam), chyba jesteś "Swój":) ,dokładnie znam to co piszesz. Idąc dawnooo , pierwszy raz przez Chryszczatą, mówiło się" nie schodż ze szlaku bo możesz trafić jeszcze na minę" tak to było, a było pięknie :)
    ps. "ku czci" temu co był zawsze na bani i nawet nie widział ,że strzelają i szedł potokiem "nie kłaniając "się ,bo by się wywrócił ,i może by przeżył i sprawił kłopot .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  6. #566

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Jeszcze raz pięknie dziękuję za miłe powitanie. Joorg, ten Twój nick znam z innego forum. Mam nadzieję , ze to tylko przypadek :). Nie abym miał coś do tego forum, ale chciałbym zacząć od "zera". Pozdrawiam serdecznie, a wracając do naszego " bohatera" to pamiętam jak należałem do drużyny jego imienia i uczyłem się jego losów. Pracy w fabryce Gerlacha jako dzieciak , walkach w Hiszpani ...itp, itd. A ciekawe ilu z Was wie czemu przypisać kształt pomnika ku jego czci ? Pewnie wiecie , ale nie chce mi się przeszukiwać wszystkich postów. Niemniej mam kaca moralnego jak widzę w Cisnej pomnik poległych w walkach z UPA pokrytych sprayem, prezeratywami i rozbitymi butelkami po piwie , a obok pomnik JP II cały w zniczach. Jedna , wielka masakra. Znajdżmy jakiś złoty środek. Każdemu należy się cześć. Każdemu pamięć i szacunek. To, że komuś nie dano szansy na godne, uczciwe, długie życie nie znaczy, że musiał być kanalią. Posłuchajcie ludzi, którzy przymierali z glodu na przednówku , a wyśrodkujecie swoje poglądy na temat III i IV Rzeczpospolitej. Pozdrawiam veg1.

  7. #567
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez veg1 Zobacz posta
    .... Joorg, ten Twój nick znam z innego forum. Mam nadzieję , ze to tylko przypadek :). Nie abym miał coś do tego forum, ale chciałbym zacząć od "zera".
    Nie wiem o czym piszesz , nie udzielam sie na innych forach.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #568

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    To mi ulżyło :) Po prostu masz podobny lub identyczny nick z kimś innym :). Witam Cię serdecznie i zapomnij to nieporozumienie. Do zobaczenia na bieszczsdzkim szlaku . Z pewnością do miłego zobaczenia veg1.

  9. #569
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam wszystkich forumowiczów oraz forumowiczki!:) Jako, że jestem świeży na forum to się ładnie przywitam. Mam na imię Maciej, mam 28 wiosen i mieszkam w Głownie (takie małe miasteczko koło Łowicza). Kocham Bieszczady! Dlatego tu jestem:) Nosiło mnie po tych cudnych górach kilka razy i zawsze kiedy stamtąd wracam, to już myślę, kiedy trafię znowu...ciągnie mnie tam i tyle. Poza Bieszczadami bywałem jeszcze w Beskidzie Niskim, Wyspowym, Tatrach i Karkonoszach. Uprawiam też sobie amatorsko kolarstwo górskie. Interesuję się historią (bo ją lubię i z racji skończonych studiów). To tyle na razie. Mam nadzieję, że się tutaj po bieszczadzku zadomowię:) A więc - Hej wszystkim!:)

  10. #570
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Hej ToTyMacieju! Bardzo ładnie się przywitałeś. Czuj się tutaj jak u siebie w Bieszczadach.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Na powitanie wiosny!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 21:22
  2. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 15:43
  3. Powitanie Nowego Roku w Bieszczadach
    Przez Małgocha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 12:31
  4. nowy link
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 20:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •