Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 209

Wątek: Bieszczadzki obciach

  1. #91
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20 Zobacz posta
    Acha ...oglądałam "Czekając na Joe" i chce pojechać do Nepalu i na Syberię.
    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    taaak na syberie zdecydowanie tak!!! i wszyscy prawie ktorych znam o tym wiedza ze tam chce jechac i nawet niektorzy mnie jeszcze lubia
    Trochę nie w temacie ale w sierpniu 2010r. planuje wyprawę 4X4 nad Bajkał i z powrotem. Tyle że trzeba mieć 2,5 mies wolnego i załatwione wizy pobytowe bo turystyczna do Rosji jest tylko na miesiąc czasu. Coś więcej w tym temacie i konkrety jesienią
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  2. #92
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Trochę nie w temacie ale w sierpniu 2010r. planuje wyprawę 4X4 nad Bajkał i z powrotem. Tyle że trzeba mieć 2,5 mies wolnego i załatwione wizy pobytowe bo turystyczna do Rosji jest tylko na miesiąc czasu. Coś więcej w tym temacie i konkrety jesienią
    no wreszcie ten dziwny temat sie na cos przydal

    jakbys mogl to napisz cos wiecej na maila (biedronka.buba@gmail.com) albo na nasza klase...cos pw mi nie dziala.Wize kazdy ma sobie zalatwic sam czy robicie to jakos grupowo? Ba! jak taka pobytowa zalatwic..to jest problem :( zamierzasz wyruszyc w sierpniu? to 2.5 miesiaca to zajdzie na pazdziernik- nie bedzie tam juz za zimno? mam ciche plany miec w 2010 roku duuuzo wolnego :) a trzeba miec swoje auto 4*4?
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #93
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    no wreszcie ten dziwny temat sie na cos przydal

    jakbys mogl to napisz cos wiecej na maila (biedronka.buba@gmail.com) albo na nasza klase...cos pw mi nie dziala.Wize kazdy ma sobie zalatwic sam czy robicie to jakos grupowo? Ba! jak taka pobytowa zalatwic..to jest problem :( zamierzasz wyruszyc w sierpniu? to 2.5 miesiaca to zajdzie na pazdziernik- nie bedzie tam juz za zimno? mam ciche plany miec w 2010 roku duuuzo wolnego :) a trzeba miec swoje auto 4*4?
    No na e-maila wyśle już coś jak będą konkrety, co do auta to na razie są wolne miejscówki u mnie choć będę chciał aby co najmniej 2 samochody pojechały bo to odludzia prawie tak dzikie jak Bieszczady . Wizy raczej każdy sam sobie załatwia, są biura podróży, które świadczą takie usługi można sobie też wykombinować zaproszenie jak ma się jakiegoś znajomka pod Uralem. Byle by na trasie przejazdu bo przy takiej wizie trzeba się zameldować. Co do terminu to ja wcześniej niż koniec lipca nie mam wolnego :) Zimno? no o to chodzi zawsze po powrocie mozna dogrzać się w Egipcie
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #94
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    ..czy tylko mi promocja Gminy Zagórz na przystankach wydaje się niesmaczna? Czy w ten sposób zachęci się turystów do odwiedzenia tego zakątka kraju? Czy też panuje taka znieczulica że nikt tego nie zauważa... (chodzi mi tylko o to jedno zdjęcie, gdzie jest martwy zwierz i krew na śniegu) pasuje i do działu obciach i hipokryzja...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #95
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    Jaki tam jest podpis? Czy to sygnalizacja problemu ochrony, czy promocja turystyki "strzelbowej"?

  6. #96

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Jaki tam jest podpis? Czy to sygnalizacja problemu ochrony, czy promocja turystyki "strzelbowej"?
    Raczej głupoty.

  7. #97
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    ... podpisów brak.. albo coś w stylu atrakcje miasta i gminy Zagórz... przystanki są obklejone zestaewm zdjeć.. gdzie centralny punkt zajmuje własnie to... ech... szkoda gadać

  8. #98

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    ale p........cie

  9. #99
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    Napisz co mądrego, poczytamy chętnie

  10. #100
    Awatar tori
    Na forum od
    12.2007
    Rodem z
    BB (od 07.08)
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Bieszczadzki obciach

    a ja mówię: chodźta gdzie chceta, jedźta gdzie chceta, wyglądajta jak chceta. Niniejszym zamykam wątek obciachowy
    THE END.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Chrystusie bieszczadzki
    Przez Piskal w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2010, 21:14
  2. Bieszczadzki ślub
    Przez Saammii w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 14:18
  3. Bieszczadzki rozbójnik
    Przez Viwaldi68 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 23:43
  4. Wietrze bieszczadzki..
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-08-2008, 21:30
  5. Dziennik bieszczadzki 20.IX. - 10.X.
    Przez Stały Bywalec w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-10-2003, 12:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •