Strona 29 z 48 PierwszyPierwszy ... 19 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 39 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 471

Wątek: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

  1. #281
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    Ech, lubię te nasze spotkania, bo to człowiek i się napije, i naje. Mam nadzieję, że przynoszenie ciasta na spotkania będzie już tradycją. Tak, to aluzja. Było pyszne Kasiu. A wesoło wczoraj było po pachy.

    Postanowiono co następuje:
    Wkrótce ruszamy w trasę ku ogrzaniu ochłodzonych ciężką zimą serc i dusz. Na początek dwie niezbyt forsowne trasy. Papowo Biskupie- Chełmża. Tam piękne ruiny XIV-wiecznego zamku a w Chełmży katedra i jezioro. Później Bierzgłowo- Zamek Bierzgłowski- Barbarka- Toruń. W Bierzgłowie ciekawy kościół, również XIV wiek, ciekawy, bo bez prezbiterium, ołtarz w nawie głównej, tam też XIX drewniany wiatrak, obecnie w stanie ruiny, krzyżacki zamek w Zamku Bierzgłowskim, obecnie własność diecezji toruńskiej, może uda się załatwić zwiedzanie. Barbarka, to miejsce straceń ludności w czasie II wojny światowej, pomnik i śliczna malutka kapliczka.
    A w Toruniu, to chyba nie ma czego zwiedzać
    A w dalszej perspektywie Puszcza Bydgoska i szlak toruńskich fortyfikacji.
    Już nie mogę doczekać się tych naszych rajdów, wtedy napisze więcej.

    Jeśli nie znudziły wam się piękne twarze pań i wredne gęby panów, to poniżej fotoreportaż.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #282

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    haha świetne zdjęcia (pojony dziadzia w trakcie występu artystycznego i Kaśka z tym butem w kadrze zaczepno-obronnym ;]), całej atmosfery nie oddadzą, ale co to było za spotkanie ;]

    piskal takie przybliżone ilości km podanych tras może?

    słuchajcie no.. ja nabrałam na ten wyjazd ochoty, chociaż weekendowy... z szefciem już wiem ze się jakoś załatwi... czy wszyscy jadą na całe dwa tygodnie, czy moze ktos własnie planuje kilka dni tylko to z checia bym pomyslala nad zorganizowaniem "dojazdu" na te kilka dni właśnie. bo jak nie pojadę to słyszałam że wyrzuceniem to grozi.... ;/
    wogole jak wygląda całość terminu zaczyna się od 9/10 maja a kończy na...? chciałabym sprawdzić jak mi tam też w między czasie zajęcia wypadają.

    ile może kosztować bilet PKP?

  3. #283
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    1. Papowo Biskupie- Chełmża 11 km., Bierzgłowo- Toruń ok. 15., ale brzegiem terasy bydgosko-toruńskiej, czyli będzie można poczuć się prawie jak w górach.

    2. Jedziemy w nocy z 9/10 maja, wracamy 22 maja. KIMB 14-16 maja.

    3. Jak się zdecydujesz jechać, to coś się wymyśli, chyba żebyś jechała później. Na pociąg nie masz co liczyć, będziesz jechała dobę, przez Katowice albo zgoła Szczecin. Z Warszawy Zachodniej o godz. 11 jest autobus do Ustrzyk Dolnych, tam już byśmy Cię odebrali. No i można też zaglądać tutaj: http://forum.bieszczady.info.pl/show...9142#post99142

  4. #284
    Bieszczadnik Awatar darkangel79
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    Bydgoszcz/Aalsmeer
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Ech, lubię te nasze spotkania, bo to człowiek i się napije, i naje. Mam nadzieję, że przynoszenie ciasta na spotkania będzie już tradycją. Tak, to aluzja. Było pyszne Kasiu. A wesoło wczoraj było po pachy..
    Achhh super było,ja już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania,bo takiej szalonej ekipy jak my to nigdzie nie ma(wiemy o czym mowa:) A co do aluzji Piskalku to postaram się żeby coś pysznego stało się tradycją,o ile czas mi na to pozwoli. A no i cieszę się że wszystkim smakowało...baaa dzięki czossi :) za to ze też zjadłeś pomimo że nie lubisz wiórek:) aaaa i mam nową ksywkę (naczelny śmieszek) bardzo mnie się to podoba....ochhh jak ja uwielbiam przebywać w tym składzie:) Tylko zaczynam się bać dziadzi i Tarnicy:)

    Ps.Dzięki Piskal za okrągłe serca w czekoladzie:):)oczywiście w imieniu wszystkich kobiet które były na spotkaniu!!!!
    Ostatnio edytowane przez darkangel79 ; 10-03-2010 o 15:57

  5. #285

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    ale tu cisza zapadła....

  6. #286
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    Wiesz Wiola. To forum składa się nie tylko z tego jednego wątku. Spotkanie za tydzień. Musimy umówić pieszą wycieczkę, może na następną sobotę, 27 marca?

  7. #287
    Bieszczadnik Awatar darkangel79
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    Bydgoszcz/Aalsmeer
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    No sobota by mi bardziej pasowała niż niedziela,a co do spotkania to oczywiście nie mogę się już doczekać spotkania z moimi 'pierniczkami':):) Nie omijając nikogo...hihi
    Dusza ludzka jest jak ptak:
    Gdy wzbija się na pewną wysokość,nie tylko nie wolno jej spocząć,ale musi tęgo skrzydłami pracować,by się na niej utrzymać. Inaczej pierwsza lepsza pokusa pociągie ją ku ziemi.

  8. #288

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    ale mnie ten wątek najbardziej interesuje bo ... ludzie, no bo ludzie ;]

    no a ja w takim razie w maju, ale nie w ten weekend co jedziecie, jade... chcecie zgadywać gdzie? :PPP


    ja w okolicach 27 marca też nie mam zajęć wiec mogłabym pójśc na wedrówkę, chyba ze mi coś wypadnie... ale to bede informowała na bieżąco

    a jutro ide.. na taniec brzucha... chcecie wystep artystyczny następnym razem? juz trochę praktyki mam za sobą ;]

  9. #289
    Bieszczadnik Awatar darkangel79
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    Bydgoszcz/Aalsmeer
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez Fioletowa Woda Zobacz posta
    ale mnie ten wątek najbardziej interesuje bo ... ludzie, no bo ludzie ;]

    no a ja w takim razie w maju, ale nie w ten weekend co jedziecie, jade... chcecie zgadywać gdzie? :PPP


    ja w okolicach 27 marca też nie mam zajęć wiec mogłabym pójśc na wedrówkę, chyba ze mi coś wypadnie... ale to bede informowała na bieżąco

    a jutro ide.. na taniec brzucha... chcecie wystep artystyczny następnym razem? juz trochę praktyki mam za sobą ;]


    Totalnie zakręcona wypowiedz:) eheheh
    Ja chce wiedzieć gdzie Ty jedziesz,jak my jedziemy w maju???
    A z tym tańcem brzucha fajny pomysł:) Ty na spotkaniu będziesz kręcić brzuchem,ja tyłkiem,a Julka górną częścią ciała:):) Czyli bierzemy Cię Wiola do zespołu Jeszcze ARmie trza wyszkolić
    Dusza ludzka jest jak ptak:
    Gdy wzbija się na pewną wysokość,nie tylko nie wolno jej spocząć,ale musi tęgo skrzydłami pracować,by się na niej utrzymać. Inaczej pierwsza lepsza pokusa pociągie ją ku ziemi.

  10. #290
    sturnus
    Guest

    Domyślnie Odp: [Toruń] Spotkania bieszczadzkie

    A następne spotkanie to kiedy robicie? Może wprosiłbym się? Bo ja co prawda ze zrzutu ale aktualnie kujawiak.

    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1537
    Ostatni post / autor: 02-10-2019, 10:46
  2. [Poznań] Spotkania bieszczadzkie
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 03-02-2015, 10:17
  3. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 16:26
  4. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 11:22
  5. [Bydgoszcz] Spotkania bieszczadzkie
    Przez diabel-1410 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 21:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •