Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 339

Wątek: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

  1. #21

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    A reszta czemu nie głosuje?
    Orsini, Ty też jesteś częścią tej reszty. Masz swoje preferencje. Brałaś bardzo aktywny udział w kampanii wyborczej. Czy chcesz, aby za Ciebie decydowali inni?

    Spełniasz przecież wszystkie warunki regulaminu wyborczego a w szczególności punkt:
    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.
    A Orsini czemu nie głosuje?

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    (...)
    A reszta czemu nie głosuje?(...)
    Przyganiał kocioł garnkowi. A Ty czemu jeszcze nie zagłosowałaś ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #23
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma szczery zamiar oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB (niezależnie od tego, czy w wyborach zwycięży preferowana przez nią, czy konkurencyjna lokalizacja), i że tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to uniemożliwić.
    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Przyganiał kocioł garnkowi. A Ty czemu jeszcze nie zagłosowałaś ?
    Hmmm, no ta konkurencyjna lokalizacja mnie boli
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #24

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Hmmm, no ta konkurencyjna lokalizacja mnie boli
    Co się martwisz? W razie czego Wojtek Cię podwiezie. Na razie dołóż swój głos, aby do tego nie doszło.

    Niektórzy piszą:
    Głosuję na (...) - jak wygra przyjadę :)
    Ciekaw jestem, co na to Stały Bywalec.

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    A nie lepsza byłaby ankieta w dosłownej tego słowa znaczeniu?by zaoszczędzić liczącemu glosy roboty - ile jeszcze stron musi przerzucić do 15 lutego!
    Może tylko konkrety byłyby tutaj wskazane - głos i koniec, bez rozwodzenia się, a na dywagacje lepiej inny watek założyć!
    mAAtylda

  6. #26

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    A nie lepsza byłaby ankieta w dosłownej tego słowa znaczeniu?
    Myślałem jak Ty i też chciałem to zaproponować. Ankieta nie dopuszcza możliwości zmiany lub wycofania swojego głosu. Chyba, że się mylę.

  7. #27
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    maatylda to głosuj a nie rozwodzisz się (jakkolwiek to zabrzmiało )
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    A nie lepsza byłaby ankieta w dosłownej tego słowa znaczeniu?by zaoszczędzić liczącemu glosy roboty - ile jeszcze stron musi przerzucić do 15 lutego!
    Może tylko konkrety byłyby tutaj wskazane - głos i koniec, bez rozwodzenia się, a na dywagacje lepiej inny watek założyć!
    1. Matyldo - to już przerabialiśmy. Ankieta stwarza więcej możliwości do nadużyć. Poza tym nie można przenosić (w razie "koalicyjnej" potrzeby) już raz oddanych głosów. Nie wiadomo także, kto i jak głosuje. Nasze Forum jest b. liczne, ale na KIMB przyjeżdża ledwie ok. 40 osób (i to wliczając osoby towarzyszące, spoza Forum). Chciałabyś, aby jacyś anonimowi internauci, którzy w maju d... nie ruszą poza swoją miejscowość, decydowali o tym, gdzie Ty masz pojechać ?

    2. Obecny system jednych denerwuje (ci niech tylko oddadzą głos i spokojnie czekają na zakończenie głosowania), ale innym sprawia trochę frajdy. Zauważ, że niedawno, dla wyłonienia 5 lokalizacji "potrzeba było" ponad 400 postów. Nie uważam, aby pisano je pod przymusem.

    3. O liczenie głosów nie martw się. Prowadzę na bieżąco ich ewidencję. Co kilka dni będę podawał aktualne wyniki głosowania, podobnie jak to robiłem ze zgłoszeniami lokalizacji.

    4. Osobny wątek "dywagacje" nie cieszyłby się takim powodzeniem, jak ten wspólny "wyborczo-dywagacyjny". Umotywowanie jak w pkt. 2.

    5. Na pewno i niniejszy system nie jest doskonały. Ale czy istnieje idealna doskonałość ?
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 17-01-2009 o 13:03
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta

    3. O liczenie głosów nie martw się. Prowadzę na bieżąco ich ewidencję. Co kilka dni będę podawał bieżące wyniki głosowania, podobnie jak to robiłem ze zgłoszeniami lokalizacji.
    WiEdziałam że na Ciebie zawsze można liczyć i będziesz czuwał nad wszystkim jak prawdziwy PREZYDENT!
    mAAtylda

  10. #30

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Ankieta nie dopuszcza możliwości zmiany lub wycofania swojego głosu. Chyba, że się mylę.
    Nie mylę się, sprawdziłem.

    Stały Bywalcze, przypomnę, że ankieta nie musi być anonimowa. Swojego czasu tak głosowaliśmy na Barana pieczonego w UG 19/5/2007. Każdy może zobaczyć jeszcze dzisiaj, jak kto wtedy głosował. Wystarczy kliknąć w liczbę głosów.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 14:28
  2. Powsimordy 2009 – głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 13:43
  3. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 20:44
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •