Strona 7 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 339

Wątek: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

  1. #61
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Zauważyłem, że osoba używająca pseudonimu "mAAtylda" jeszcze nie głosowała !!!

    ...przyczajony tygrys, ukryty smok...



    Pozdrawiam

  2. #62
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    ...przyczajony tygrys, ukryty smok...
    Może i tak.
    Chociaż ja osobiście jestem zdania, że osoba, która zgłosiła dany obiekt, powinna dać przykład i jako jedna z pierwszych nań zagłosować.
    Chociażby ze względu na właściciela (zarządcę) obiektu, z którym przecież już wcześniej uzgodniła to zgłoszenie.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #63
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Czuję presję społeczną!
    mAAtylda

  4. #64
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez dorota z krakowa Zobacz posta
    Nie zaglądałam. Mój błąd niestety.
    Ale podtrzymuję zaproszenie podwiezienia samochodem z Krakowa - trzech - czterech bieszczadników udających się na KIMB.
    To jakby co, to ja się wstępnie piszę - i wchodzę w rozliczenie paliwa.

    Ale termin jeszcze tak odległy, ze trudno mówić / pisać coś więcej.

    B.

  5. #65

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Chociaż ja osobiście jestem zdania, że osoba, która zgłosiła dany obiekt, powinna dać przykład i jako jedna z pierwszych nań zagłosować.
    Jak widać, z kobietami nigdy nic nie wiadomo. Iza już zmieniła zdanie, a Matylda i Tarnina w dalszym ciągu się czają. Orsini w ogóle nie daje się namówić do glosowania. Basia rezerwuje miejsce w samochodzie, ale nie wypowiada sie co do lokalizacji.

    No ale w końcu to kobiety rządzą tym światem i to one swoimi sposobami zdecydują, gdzie będzie KIMB.

  6. #66
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Andrzejku ależ kobiet na tym forum jest poprostu więcej, ale to nic bo jak na razie wśród głosujących 13 osób to mężczyźni, więc to Wy na tę chwilę decydujecie, a i jeszcze kilku mężczyz wybierającychh się na KIMB nie zagłosowało
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Basia rezerwuje miejsce w samochodzie, ale nie wypowiada sie co do lokalizacji.
    Tłumaczę się po raz 15.
    Mi jest wszystko jedno, gdzie KIMB się odbędzie.
    Jak będę mogła przyjechać - to przyjadę obojętnie w jakie miejsce.
    Jak nie będę mogła - to nie przyjadę.


    B.

  8. #68
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    No cóż Andrzeju....ja swój typ mam od początku, ale czekam jeszcze, bowiem wolę dwa razy przemyśleć zanim zagłosuję, niż głos swój wycofywać i decyzję zmieniać. Serdeczności :)
    Tarnina

  9. #69
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Jak widać, z kobietami nigdy nic nie wiadomo(...)Orsini w ogóle nie daje się namówić do glosowania. (...)
    No ale w końcu to kobiety rządzą tym światem i to one swoimi sposobami zdecydują, gdzie będzie KIMB.
    Ależ Andrzeju, Ty chyba nie czytasz dokładnie (między wierszami) postów Orsini.
    Ona po prostu ustawiła poprzeczkę b. wysoko: transport spod domu. Wojtek1121 już się łamie - ostatnio kupił plan Olsztyna i badał dojazd na ul. Promienistą od strony Warszawy.

    I będziesz w nie lada kłopocie. Zamiast przylecieć z Paryża samolotem rejsowym do Warszawy, rozglądaj się za lotem na mazurskie lotnisko w Szymanach. Może jakiś czarter CIA z talibami Ci się trafi ?
    A stamtąd, to już bez problemu Wojtek Cię odbierze. Pod warunkiem, że Orsini nie będzie miała zbyt wielu bagaży (dziewczyna lubi w końcu komfort, a różne fatałaszki i kosmetyki dużo miejsca w sakwojach turystycznych zajmują).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #70

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    To jakby co, to ja się wstępnie piszę - i wchodzę w rozliczenie paliwa.

    Ale termin jeszcze tak odległy, ze trudno mówić / pisać coś więcej.

    B.
    Basiu, bardzo się cieszę, że (być może) pojedziemy razem na KIMB;
    Paliwem się nie przejmuj. Wystarczy, że w drodze pogadamy, a po przyjeździe, wypijemy jakieś piwo.
    Zostało jeszcze trochę czasu, więc trudno w tej chwili planować szczegółowo.

    Bardzo się cieszę na spotkanie z Tobą :))))

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  2. Powsimordy 2009 – głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 12:43
  3. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •