Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 339

Wątek: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

  1. #31

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Muczne i już.
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Muczne.

    Tytułem uzasadnienia: na KIMB wybieramy się całą marcową ekipą, więc Krywe - jakkolwiek urokliwe - odpada ze względu na Marcównę. A w Mucznem pewnie zatrzymamy się u Pani Basi
    Muczne zostało zgłoszone w ostatniej chwili i nie było w ogóle dyskutowane. Osobiście nie jestem przeciwny tej lokalizacji, ale już przyzwyczaiłem się do myśli, że KIMB odbędzie się w Ustrzykach lub w Wołosatem.

    Zwolennicy Mucznego należą do tej samej koalicji co ja.

  2. #32
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Możesz się odzwyczaić. . Nie pisz za wszystkich, Andrzeju. Jeżeli będzie jakaś dogrywka, to bedę głosował przeciw UG i Wołosatemu. Wszędzie byle nie tam. Jestem poza jakąkolwiek koalicją.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bertrand236 ; 17-01-2009 o 17:27
    bertrand236

  3. #33

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Możesz się odzwyczaić.
    Czy mam zaczac myslec powaznie o Mucznem? Czy Muczne ma jakies szanse?

  4. #34

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Nie pisz za wszystkich, Andrzeju. (...) Jestem poza jakąkolwiek koalicją.
    Nie pisze za wszystkich. Zle sie wyrazilem piszac o koalicji.

    Chcialem powiedziec, ze ja wole Muczne niz Krywe czy Sekowiec i myslalem, ze zwolennicy Mucznego mysla podobnie. W Twoim przypadku pomylilem sie.

  5. #35
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,351

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Muczne jako alternatywa Krywego, gdyby tak wypadło głosem ludu? Czemu nie

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Muczne zostało zgłoszone w ostatniej chwili i nie było w ogóle dyskutowane. Osobiście nie jestem przeciwny tej lokalizacji, ale już przyzwyczaiłem się do myśli, że KIMB odbędzie się w Ustrzykach lub w Wołosatem.
    Sorry za wtręta bo mnie jakby wątek nie dotyczy, ale:

    Andrzeju - wyluzuj trochę i daj sobie na wstrzymanie, wprowadzasz moim zdaniem chaos kompletny w tym temacie tylko bo to żeby stwierdzić że KIMB ma być w UG bo... tak.

    Z 400 postów w poprzednim wątku prawie 1/4 to jedno i to samo, podobnie jak pozostali - ten sam za przeproszeniem, a zresztą nie powiem co...

    Powiem Ci natomiast że na pierwszych 2-3 KIMB ważne było aby się spotkać i pogadać i sądze że obecnie również jest podobnie - kto chce to dojedzie, załatwi sobie nocleg, powrót i nie będzie płakał. Różnica jest taka, że obecnie mamy kilku wygodnickich hrabiów do których cała reszta ma się dostosować i cała reszta ma przyjechać tam gdzie wygodnie hrabiostwu, bo hrabiostwo d... na "prowincję" nie ruszy. Zakwaterujcie się w Hiltonie a kimbowicze zrobią wam zrzute na taryfe w te i we wte.

    Z góry przepraszam za ten niesprawiedliwy, nieładny i niesłuszny zapewne osąd - tylko może czytajcie czasem siebie... bo z sufitu on się nie wziął.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #37
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    No jakoś ja tych wielkich wygód nie zauważyłam w UG, a dosyć często ostatnimi czasy bywałam, więc zupełnie nie rozumiem hasła z Hiltonem, i mylisz się Piotrze-w takiej lokalizacji jak UG czy nawet Wołosate każdy znajdzie dla siebie odpowiednią miejscówkę, bo będzie miał wybór!
    W przeciwieństwie do Krywego, gdzie jest tylko Sz.P. Tosia i eto wsio.
    O Mucznym się nie wypowiadam, bo nigdy tam nie byłam
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #38
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    W całości się z Tobą Piotrze zgadzam. Postanowiłem kiedyś, że w tym temacie (KIMB-u) raczej nie będę się udzielał... Kiedyś nawet napisałem posta, który miał to wszystko podsumować o podobnym wydźwięku, co Twój Piotrze, ale gdy miałem już kliknąć "Zatwierdź wiadomość" brakło prądu... Drugi raz pisać o tych bzdetach mi się nie chciało, więc dziękuję, że mnie wyręczyłeś Potrze. Jeden marudzi, że tu daleko, inny, że tam nie ma klimatu (choć wydaje mi się, że wszystkie lokalizacje w tej samej strefie klimatycznej są). Jak komuś brakuje ciepłej wody to w potoku lub w kałuży się można od biedy podmyć, a liściem lepiężnika też sobie da radę antygłowę podetrzeć... Nie róbmy z siebie hrabiostwa i damulek, co z chamstwa się chcąc nie chcąc wywodzą...

    Pozdrawiam i nie napaljcie się tak bardzo... Nie ważne gdzie byleby miało się udać. Co do mojej osoby KIMB mógłby być wszędzie - nawet na szczycie Kiczory. Jako, że głos trza oddać. Głosuję na Muczne. Jeśli wygra Sękowiec, Ustrzyki, Wołosate lub Krywe to też się nie obrażę.
    Marcin

  9. #39

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Piotrze, jestem Ci bardzo wdzięczny za Twoją wypowiedź, gdyż zdopingowałeś mnie podsumowania moich wypowiedzi.

    1/ Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem tym dla KIMBu czym Lucyna dla całego forum, to znaczy zabieram głós o wiele częściej niż inni forumowicze. Rozumiem, że nie wszystkim to się podoba. Mam jednak nadzieję, że moje wypowiedzi nikomu nie sprawiają przykrości. Zdarzyć się może, że wprowadzam zamieszanie, tak jak to się stało z moim dzisiejszym testem ankiety, który miał na celu sprawdzenie jak faktycznie to działa. Wprowadzanie zamieszania nigdy nie jest moim celem i jeżeli tak się stało, to wszystkich za to serdecznie przepraszam.

    2/ Lokalizacja KIMBu. Na pięć zgłoszonych propozycji odpowiadają mi trzy, więc nie jestem chyba aż tak wybredny. Ciekaw jestem, Piotrze, jak ta proporcja wygląda u Ciebie jest ? Wszystkie propozycje Tobie pasują ? Czy masz jakieś preferencje? Nie chcę mi się wierzyć, że jest Ci wszystko jedno. Chyba, że nie masz zamiaru przyjechać. Odpowiedz na to pytanie.

    3/ Głosowanie. Można byłoby sobie wyobrazić, że wyboru dokonuje jednoosobowo Stały Bywalec. Przecież to on jest pomysłodawcą i mógłby tak zrobić. Wybrał on inną metodę wyboru - glosowanie, którego reguły z roku na rok ulepszane. Przecież chodzi chyba o to, aby na KIMB przyjechało jak najwięcej forumowiczów. Czy się mylę? Obecnie jesteśmy na etapie głosowania i szukania kompromisu. Moim celem nie jest skłócenie zwolenników rożnych lokalizacji, ale kompromis, a do tego potrzebna jest szczera wymiana poglądów. Pozwól więc, że będę zabierał głos na ten temat bez skrępowania.

  10. #40

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Muczne jako alternatywa Krywego, gdyby tak wypadło głosem ludu? Czemu nie
    Długi, popieram Cię.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  2. Powsimordy 2009 – głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 12:43
  3. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •