Strona 23 z 34 PierwszyPierwszy ... 13 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 339

Wątek: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

  1. #221

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Tarnina, w zeszłym roku byliśmy najpierw w Bystrem, które nie miało szczęścia w losowaniu. Stamtąd pojechaliśmy do Ustrzyk, gdzie odbył się KIMB.

    Myślę, że zamieszanie w tym wątku może spowodować wzrost zainteresowania tymi ośrodkami, które były zgłoszone, a nie wygrały. Jeżeli będziemy przejeżdżać przez Muczne, to na pewno zrobimy wizję lokalną w hotelu. Gdybyśmy mieli w tym roku przyjechać na dłużej, to może zaczęlibyśmy nasz pobyt w Bieszczadach od Mucznego albo Zatwarnicy.

    Przyjedziemy na KIMB gdziekolwiek będzie.

  2. #222
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Przynajmniej coś się dzieje i jest ruch na forum , a nie jak w topicu Marcowego o Powsimordach cisza...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #223
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    a nie jak w topicu Marcowego o Powsimordach cisza...
    Głosowanie jest tajne i wszyscy w napięciu oczekują jego wyników
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #224
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Wobec intensywnych zmian głosów i narobienia zamieszania przez Izę i Maatyldę oraz ewentualnej zmiany majowego harmonogramu, również zagłosuję na jedną z lokalizacji. Ponieważ w/w zmienią głos jeszcze co najmiej 2 razy (myślę że z 5) a inni również ochoczo zmieniali (i będą zmieniać) za przyzwoleniem SB, również zmienię głos jeszcze z 24 razy (na dobę), zastanawiam się w sumie nad odpaleniem skryptu, który mi będzie wysyłał posta z automatu, co godzinę z innym głosem, żeby się nadto nie przemęczać i nie stracić podczas nieobecności. Tylko z szacunku dla Szanownego prezydenta, skrypt nie będzie zmieniał głosu co 30 sekund Ostatecznie może jednak zrezygnuje z tego pomysłu i na razie głosuje ręcznie na Ustrzyki. Byłbym wdzięczny, gdyby mnie ktoś powiadomił jak już SB podsumuje, żebym wiedział kiedy kolejnego posta wysłać. Gdyby mnie czasem nie było to proszę SB o zmianę na Muczne, natomiast gdyby mnie dłużej nie było to kolejnym razem głosuję na Krywe. Ponieważ w między czasie inni tez zmienią głosy i sypnie się plan, więc ponownie głosuje na Ustrzyki, ale już po podliczeniu zmieniam na Sękowiec - sorry SB za rozpiskę, ale po co mam sam tego pilnować skoro są miłośnicy podliczania. No, myślę że do soboty to wystarczy, gdyby jednak było mało to kolejno poproszę na Sękowiec i Krywe, potem znowu na Sękowiec, choć dziś głosowałem na Ustrzyki, ale zamierzałem zmienić na Muczne, żeby za długo nie siedzieć w Wołosatem, czyli ostatecznie głosuje na Krywe, co z uwzględnieniem zmian da że chyba głosuje na Sękowiec jednak, ale nie jestem pewien, więc zostanę chyba przy Krywem zmieniając go na pierwszą myśl z uwzględniem trzeciej i czwartej. Tak, to jest mój ostateczny głos (dziś wieczorem) - SB proszę o podliczenie wyników.
    I to jest, proszę ja Was, prawdziwie obywatelska postawa.
    Zgodnie z duchem Twojego powyższego postu, no bo nie przecież z jego literą, zaliczam Twój głos jako oddany na ... Skorodne.

    PS
    A tak naprawdę - na Ustrzyki Grn. Masz szansę jeszcze go nie raz zmienić. Ale nie tak nerwowo i szybko, Piotrze, skąd takie tempo u Ciebie ? Czyżbyś znów wypił podwójnego drinka z red bullem ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #225
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    To jaki jest wynik na chwilę obecną?
    Tu akcja dzieje się szybciej niż na filmie normalnie
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #226
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Wow ….strasznie nie lubię jak mi się w paradę wchodzi a mi tu Piotr strasznie namieszał , ale ze to Piotr to chyba go przekonam aby glosował jak należy, przekupie Go a już moja głowa w tym czym . SB skłonna jestem Ci kalkulator zafundować

  7. #227
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Dotychczas głosowało 29 osób.

    W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

    I. Krywe
    www.krywe.webpark.pl

    1) długi
    2) Aleksandra
    3) Stały Bywalec
    4) lucyna


    II. Muczne
    www.muczne.org

    1) bertrand236
    2) Marcowy
    3) Marcin Scelina
    4) Wojtek1121
    5) kobieta_bieszczadzka
    6) krawc


    III. Sękowiec
    www.sekowiec.net

    1) piskal
    2) Misieg
    3) Tarnina
    4) manio
    5) irek
    6) vm2301
    7) dorota z krakowa
    8. Basia Z.
    9) Derty
    10) wojtek legionowo (wz. Gosiczek L-wo)


    IV. Ustrzyki Górne
    www.carynska.pl

    1) zbyszekj
    2) Hero
    3) Recon1
    4) iza
    5) mAAtylda
    6) andrzej627
    7) orsini
    8. Piotr


    V. Wołosate
    www.podtarnica.bieszczady.net.pl

    1) Polej



    PS
    Izo - podczas naszego "forumowego" spotkania we wrześniu ub. roku w domku Pastora jedynie Tobie udawało się (nieco) powstrzymywać Piotra przed spożywaniem nadmiernej ilości podwójnych drinków z podwójnym red bullem. Teraz znów powrócił do swego ulubionego napitku. Alkohol Go oszołomił, red bull dodał skrzydeł, a mieszanka ta miała dwa skutki: pozytywny i negatywny. Pozytywny - gdyż Piotr podjął jednak decyzję o przyjeździe na VIII KIMB, a negatywny - bo Piotr zagłosował tak, jak zagłosował (vide Jego post powyżej). W pierwszej chwili naprawdę myślałem, iż to głos na Skorodne.
    Izo, możesz więc i teraz podziałac na Niego ... moderująco ?
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 30-01-2009 o 05:49
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #228
    Awatar Gosiczek L-wo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    Legionowo
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Co to znaczy wz ja sama głosowałam i zdania nie zmieniam .No chyba żeby,ale nie sądzę.
    Zawsze mogę dojechać w pewne miejsca a tatę przywiozę i w dodatku w namiocie spać będziemy jak zawsze.Więc lokali wyszukanych nam nie trzeba towarzystwo się liczy

  9. #229
    Awatar Gosiczek L-wo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    Legionowo
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Jeśli mogę coś dodać, nie zachowujcie się jak dzieci. Ludzie ! Co Wy robicie?! A może KIMB wcale się nie odbędzie??? Albo jeszcze jedna opcja, będzie kilka KIMB-ów, każdy w podanej lokalizacji? Zastanówcie się, może akurat byłoby to dobre, bo w ostatniej chwili jak będę np. w Mucznym i mi się nie spodoba , to sobie do UG skoczę, albo do Krywego. Ehhhhh.....
    Aneta Masz rację jak nam się nie spodoba to zabieramy zabawki i jedziemy do UG albo,no Wiesz gdzie nad potok samochód mam więc od nikogo nie będziemy zależne a po Tate przyjadę póżniejchyba,że pojedzie swoim.

  10. #230
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Gosiczek L-wo Zobacz posta
    Aneta Masz rację jak nam się nie spodoba to zabieramy zabawki i jedziemy do UG albo,no Wiesz gdzie nad potok samochód mam więc od nikogo nie będziemy zależne a po Tate przyjadę póżniejchyba,że pojedzie swoim.
    A cóż to za "rozbijacka" polityka, godząca w jedność Naszego Forum i KIMB ?!

    A teraz, Gosiu, poważnie:
    1) Bieszczady dobrze znasz, przypuszczam że o wiele lepiej niż niektórzy starsi (stażem i wiekiem) członkowie Naszego Forum,
    2) na poprzednich KIMB-ach bywałaś, co Ci się wielce chwali,
    3) jednak na Naszym Forum to jesteś jeszcze "szczawik", i to bynajmniej nie z racji wieku, lecz dlatego, że zalogowałaś się dopiero w tym roku, a teraz (gdy piszę te słowa) masz zaledwie 9 postów.

    I właśnie dlatego (pkt. 3) Twój głos uznałem za oddany tylko "w zastępstwie". Inaczej nie mogłem. Wiem, że masz kilku zwolenników na Forum, którzy być może uznają, że źle postąpiłem.
    Trudno, reguł gry się podczas meczu nie zmienia. Jak chcecie, to nazywajcie mnie Kazimierzem VII Upartym.
    A Ty, jakl chcesz, to się obraź. Nie pierwszyzna mi to. Aktualnie chodzi obrażona na mnie moja córka, chyba dokładnie w Twoim wieku (rocznik 1987). I żebym to ja wiedział, dlaczego.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 30-01-2009 o 17:14
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  2. Powsimordy 2009 – głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 12:43
  3. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •