Pokaż wyniki od 1 do 10 z 186

Wątek: Skitury w Bieszczadach

Widok wątkowy

  1. #11
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    No to mnie pocieszyliscie ze mozna jeszcze gdzies upolowac biegowki- z giełdy staroci w Bytomiu i na dworcu świebodzkim je jakos wymiotlo ostatnimi laty..

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    Bubo ! skitury to troszkę co innego niż biegówki . Dziś , np. na giełdzie w W-wie można kupić dechy z wiązaniami + buciki za ok 100 zet. Zarówno jakieś szwedzkie czy litewskie. Choć zima się już kończy - POLECAM !!!!
    moze sie uda kiedys takie upolowac, na podolawskie lasy i inne dolnoslaskie rowniny wystarczy (choc u nas bardzo rzadko snieg lezy )

    A co do skiturowego lansu to wracajac kiedys z Chatki Gorzystow szlismy sobie do Jakuszyc przez Orle i wpakowalismy sie w mrowisko biegowych narciarzy w obcislych wdziankach, obwieszonych sprzetem jakby zdobywali biegun (to nie byl zaden rajd wyczynowy, ot weekendowe rodzinki). Odkladajac na bok wzgledy estetyczne (mozna ignorowac)-to wiekszosc z nich byla bardzo agresywna wzgledem piechurów, a jeden gosc gdy kijkiem przyhaczylam slad to chcial mnie pobic.. normalnie jakas MASAKRA!! kilka krotnie jeszcze spotykalam zima w polskich gorach takich niesympatycznych, wrogo nastawionych do otaczajacego swiata szpanerow w rajstopkach


    Cytat Zamieszczone przez Petefijalkowski Zobacz posta

    a slad zostawiany za soba gdy Twoj slad to jedyny slad... bezcenne
    Twoje zdjecia z ukrainskich gor czy zdjecia wycieczek narciarskich Klubu Karpackiego zawsze wywoluja umiech na moim pysku. A porownujac z tymi wojskami lansujacych sie klonow mozna podsumowac tylko tak, ze wszystko mozna robic zarowno w sposob piekny i klimatyczny jak i beznadziejny i odrazajacy!!

    Pete- a zdjecia z tego roku z zimy gdzie? i relacja? hę?
    Ostatnio edytowane przez buba ; 23-02-2012 o 19:44
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Góry Mescheckie - skitury w Gruzji styczeń 2012
    Przez Petefijalkowski w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-05-2012, 06:03
  2. potrzebuje Ktos moze skitury??
    Przez extremarcin w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2003, 17:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •