Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 10 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 217

Wątek: hipokryzja?

  1. #191
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    Uchwałę w sprawie zakazu używania obiektów pływających, wyposażonych w silniki spalinowe, podejmuje się w jakimś celu. Zazwyczaj w celu ochrony zbiorników wodnych posiadających duże walory przyrodnicze i wypoczynkowe przed zanieczyszczaniem hałasem.
    Zakaz nie dotyczy jednostek uwzględnionych w uchwale.

    Skoro jest zakaz czemuś ma służyć tutaj raczej ochronie rybostanu oraz wód I klasy czystości.
    Atakujesz mnie, bo ten zakaz jest nie po twojej myśli.
    Ja nie bronie tego zakazu, zwracam tylko uwagę, że jest taki przepis a skoro jest trzeba go respektować.

    Jest mi nie na rękę. O kurczę nie widziałam o tym. Klasa I czystości. Odpowiedz mi ile oczyszczalni ścieków jest w okolicznych miejscowościach?

  2. #192

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    W literaturze podawana jest I klasa lub pomiędzy I a II klasą. Aby to rozstrzygnąć bez przegadywanek w twoim stylu trzeba by zwrócić się do odpowiedniej instytucji.
    Tutaj jest coś o jakości wody:
    http://www.imgw.pl/wl/internet/zz/dz..._041105004.pdf

    Jeśli nie możesz nic wymyślić, łodzie wyposażone w silniki spalinowe są lub mogą być źródłem wycieków płynów technicznych do wody. Solina i Myczkowce
    są źródłem wody pitnej

    Udajesz głupią lub chcesz ze mnie zrobić wariata?

  3. #193
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    W literaturze podawana jest I klasa lub pomiędzy I a II klasą. Aby to rozstrzygnąć bez przegadywanek w twoim stylu trzeba by zwrócić się do odpowiedniej instytucji.
    Tutaj jest coś o jakości wody:
    http://www.imgw.pl/wl/internet/zz/dz..._041105004.pdf

    Jeśli nie możesz nic wymyślić, łodzie wyposażone w silniki spalinowe są lub mogą być źródłem wycieków płynów technicznych do wody. Solina i Myczkowce
    są źródłem wody pitnej

    Udajesz głupią lub chcesz ze mnie zrobić wariata?
    Już ustaliliśmy, że uważam cię za idiotę. Ponad to sądzę, że jesteś trollem.

    [Piotr]: 5 pkt karnych za notoryczne ataki personalne, w ten sposób na forum nie rozmawiamy. Od epitetów są prv.
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 06-02-2009 o 23:37

  4. #194

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Już ustaliliśmy, że uważam cię za idiotę. Ponad to sądzę, że jesteś trollem.
    A ja Ciebie nie uważam za idiotę ani trolla

  5. #195
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta

    Udajesz głupią lub chcesz ze mnie zrobić wariata?
    Atak personalny?
    Odpowiedziałam tylko trollowi na pytanie.

  6. #196
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    Czytając forum przebija z niego niesamowita troska o dobro przyrody.
    Jednak jak to jest, że już prywatnie jak wchodzą w grę pieniądze użytkownicy z pewnością nie wszyscy promują to co potępiają na tej stronie.
    Wchodząc na strony przewodników znajdziemy zachętę do rozjeżdżania Bieszczadów wszelkiej maści sprzętem mechanicznym, znajdziemy też wszystko to, co było w wątku pt. bieszczadzki obciach. Jak to jest?
    Piotrze jest mi to zupełnie obojętne czy dostanę punkty karne od Ciebie czy nie. Mam prawo atakiem odpowiadać na atak. Mam prawo bronić swoich Kolegów i Osoby z nami Wspólpracujące.
    Jeżeli widzisz tu tylko atak z mojej strony to jesteś nadal, a moze jak zwykle cholernie stronniczy.

  7. #197
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Piotrze jest mi to zupełnie obojętne czy dostanę punkty karne od Ciebie czy nie. Mam prawo atakiem odpowiadać na atak. Mam prawo bronić swoich Kolegów i Osoby z nami Wspólpracujące. Jeżeli widzisz tu tylko atak z mojej strony to jesteś nadal, a moze jak zwykle cholernie stronniczy.
    Regulamin. pkt. 15:

    "Za łamanie zasad regulaminu lub netykiety użytkownik może otrzymać ostrzeżenie, a za powtarzające się wyskoki - także punkty karne. Za szczególnie niepożądane uznajemy:

    1. wypowiedzi nie na temat – 2 pkt karne;
    2. spamowanie reklamami - 3 punkty;
    3. niewłaściwy lub wulgarny język - 4 punkty;
    4. personalne ataki lub obrażanie innych użytkowników - 5 punktów."

    Masz prawo bronić swoich kolegów, masz prawo atakować - nikt Ci go nie odbiera. Natomiast nie masz prawa - zgodnie z powyższym regulaminem - obrażać personalnie innych użytkowników forum. Chodzi wyłącznie o słownictwo - mam nadzieję że to jest jasne.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #198
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Mam prawo atakiem odpowiadać na atak. Mam prawo bronić swoich Kolegów i Osoby z nami Wspólpracujące.
    Lucyna, jesteś urodzonym żołnierzem!
    Pozdrawiam
    Przemek

  9. #199
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Regulamin. pkt. 15:

    "Za łamanie zasad regulaminu lub netykiety użytkownik może otrzymać ostrzeżenie, a za powtarzające się wyskoki - także punkty karne. Za szczególnie niepożądane uznajemy:

    1. wypowiedzi nie na temat – 2 pkt karne;
    2. spamowanie reklamami - 3 punkty;
    3. niewłaściwy lub wulgarny język - 4 punkty;
    4. personalne ataki lub obrażanie innych użytkowników - 5 punktów."

    Masz prawo bronić swoich kolegów, masz prawo atakować - nikt Ci go nie odbiera. Natomiast nie masz prawa - zgodnie z powyższym regulaminem - obrażać personalnie innych użytkowników forum. Chodzi wyłącznie o słownictwo - mam nadzieję że to jest jasne.
    OK wiem, że wczoraj z mego powodu mieliście sajgon. Nawet jeden z Modów prosił mnie abym przestała się wygłupiać, bo on zamiast zajmować się swoim Maleństwem musi odpisywać na gg i meile oburzonych userów.
    No dobrze. Nie będę idiotów nazywać po imieniu.

  10. #200
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: hipokryzja?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Atak personalny?
    Odpowiedziałam tylko trollowi na pytanie.
    [Michał]: 10 pkt karnych za recydywę i brak postępów w resocjalizacji.

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    O kurczę nie widziałam o tym. Klasa I czystości. Odpowiedz mi ile oczyszczalni ścieków jest w okolicznych miejscowościach?
    Istotniejsza jest kategoria czystości - ta jak na razie to A2 i to tylko w jednym punkcie pomiarowym. Poczekamy, zobaczymy jak będzie wyglądało toto po tegorocznym monitoringu. Jak na razie tendencja paroletnia wskazuje na ciągłe pogarszanie się stanu środowiska. Ale dla tambylców to nic nie znaczy?
    To Ty nam karniaku odpowiedz - korzystasz z oczyszczalni, czy też sruuu do potoku!

    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Same świętoszki ? A może to ukryta hipokryzja ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 07-11-2009, 09:38
  2. Hipokryzja
    Przez Barnaba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-12-2007, 09:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •