Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: koncert SDM

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Albo udał się na emigrację wewnętrzna.
    pozdrawiam
    Marek

  2. #22

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Stare Dobre Małżeństwo....sama nazwa mówi za siebie. Stare ale jak zawsze dobre. Podobno i dla mnie zawsze będzie. Koncerty na żywo to to, co wyróżnia zespół spośród innych... przecież nie można zobaczyć go w telewizji, usłyszeć w radio... Na koncert zawsze warto pójść.
    I tym razem zespół nie zawiódł. Nie zawiódł mnie pierwszy raz. Krzysiu Myszkowski zaśpiewał wiele nowych utworów ale nie zabrakło oczywiście tych najbardziej znanych, np. "Blues o czwartej nad ranem." Wszytsko to w poetyckiej atmosferze i z dużą dozą humoru. Cała sala świetnie się bawiła - śpiewała ,klaskała i pewnie "przeniosła choć na chwilę do krainy łagodności".
    Koncert Starego Dobrego Małżeństwa jest niepowtarzalny, peły uroku i dobrej muzyki. Dlatego gorąco polecam.

    Sorri, ze tak poźno opis koncertu... nie bylo mnie...

    TomaszKo

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Zamość/ Lublin
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Warto pójść, ja byłam niedawno na ich koncercie w Lublinie. Podoba mi się ich nowa fascynacja tj. Rybowiczem.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    http://www.sdm.art.pl/sdm/index.php

    .................................................. .................................................. .......

    Oddech Bieszczadów

    Blues nocy bieszczadzkiej powstał na kanwie wiersza Bogdana Loebla – legendarnego autora pieśni Tadeusza Nalepy i grupy Breakout. Tym samym ziścił się mój pacholęcy sen o poznaniu słynnego bluesowego barda, jak i skrzyżowaniu mojej gitary z jego piórem. To kolejny namacalny dowód na to, że co ma człowieka w życiu spotkać, to go nie ominie. Wszystko bowiem ma swój czas oraz miejsce i jest najpewniej zapisane w gwiazdach. Dzięki temu niekiedy spełniają się najskrytsze marzenia. Potrzeba tylko trochę cierpliwości i spokoju czekania.

    Noc bieszczadzka to z jednej strony boleśnie przejmująca metafora nienawiści i barbarzyństwa, zakorzenionych głęboko w ludzkiej naturze. Z drugiej zaś, dość powściągliwa i nieśmiała próba uświadomienia sobie, że przebaczenie najcięższych win stanowi poważny fundament dobra w człowieku. A to wzmacnia wiarę i nadzieję na ostateczną porażkę zła na świecie.

    Spójrzcie zatem z szacunkiem na Bieszczady. Z perspektywy ich tradycji i duchowego dziedzictwa. Przez pryzmat złożonej historii i odwiecznego funkcjonowania na styku wielu kultur, wierzeń, obrzędów i świętości. Nie zubożajcie obrazu tej niezwykłej krainy, sprowadzając ją jedynie do rangi wakacyjnego letniska. Wsłuchajcie się w oddech Bieszczadów unikając knajpianego bełkotu i czkawki, z dala od zgiełku chałturniczych festynów i wszechobecnej cepeliady. Wsłuchajcie się uważnie w samych siebie...
    Tego wam życzę i ślę piosenkę. Z Wrocławia.


    .................................................. .................................................. ..

    A ja przegapiłam wejściówkę na dzisiejszy koncert.
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  5. #25
    mike3237
    Guest

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Witam. Mam do Was pytanko. Co na obecnych koncertach grają SDM? Czy są to tylko utwory z ostatniej płyty czy jakiś The Best Of?

  6. #26
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Grają i z ostatniej płyty i z innych, nawet tej co dopiero wyjdzie, ale też po dawce bluesa grają trochę staroci,więc dla każdego coś miłego;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #27
    mike3237
    Guest

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Dzięki za odpowiedź w tempie błyskawicy :) Dzisiaj po pracy lecę po bilety i czekam na koncercik 19 lutego oj już zacieram ręce zacieram :)

  8. #28
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: koncert SDM

    Zazdroszczę!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SDM - Bieszczadzkie Anioły
    Przez cornholio666 w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2008, 19:14
  2. Koncert SDM'u
    Przez duudaa w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2005, 18:07
  3. Koncert SDM
    Przez Iguana w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-09-2005, 23:18
  4. Koncert SDM w Gdansku
    Przez Szaszka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2004, 19:26
  5. sdm
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-07-2003, 18:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •