Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Warunki śniegowe

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    O ile się nie mylę to bieszczadzkie forum, a odkąd pamiętam w tych pagórkach zawsze mówiło się cześć, a nie, jak co niektórzy od jakiegoś czasu praktykują dzień dobry. A jeśli chodzi o śnieg to mamy urodzaj

  2. #22
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Tak sobie myślę, że ja miałem lepiej jak zaczynałem tutaj... na priwie otrzymałem 2-3 kuksańce, skumałem o co biega i mi tylko na dobre wyszło. Co klasa to klasa.
    Za dużo takich pierdołów przenosi się na Forum i zamiast Curia Hostilia robi się Cyrk Bambino.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Tak sobie myślę, że ja miałem lepiej jak zaczynałem tutaj... na priwie otrzymałem 2-3 kuksańce, skumałem o co biega i mi tylko na dobre wyszło. Co klasa to klasa.
    Mnie op..... lono od góry do dołu na samym początku.

    Ale ja nie z takich co się dają op... lać.

    B.

  4. #24
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Mnie op..... lono od góry do dołu na samym początku.

    Ale ja nie z takich co się dają op... lać.

    B.
    mnie tez to juz widac taka tradycja... ja chyba oberwalam za cos zwiazanego z bieszczadzkimi chatkami? chyba ze napisalam ich nazwy w calosci

    a sniegu to pewnie kupa.. znajomi mi wlasnie pisali ze w beskidach to powyzej uda sie zapadaja, bo tyle wczoraj nasypalo..wiec w bieszczadach pewnie podobnie
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #25
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    To był wypadek przy pracy. Wątpię aby powtórzył się. Nowych Kolegów przepraszam za zachowanie współforumowiczów. [wymoderowano] Buba zaś to inna pieśń. Bez niej forum dużo by straciło. Stanowi o jego kolorycie. Oberwała i to słusznie za podanie pełnej nazwy.
    Warunki śniegowe są dla narciarzy znakomite. Wczoraj z Piotrem byliśmy na Lesko-ski i rozmawialiśmy z współwłaścicelką Laworty. W Dębowej Gazdówce ludzi co niemiara, na Lesko-ski podobnie. Dla turystów warunki bardzo trudne. Wczoraj Joorg opowiadał przez telefon iż na Jaśle zapadali się po pas. Wieczorem weszłam do domu tylko dlatego, że mam wspaniałych sąsiadów, którzy odśnieżyli mi drogę. Zrobili to rano, wieczorem już szłam po śniegu po kolana. Dziś w gronie zacnych Współforumowiczów idziemy szukać miejsc bezśnieznych. Jak nam się nie uda to jedziemy aby dołąćzyć do moich Kumpli przewodników w Chyrowej. Tam śniegu jest conajmniej dużo.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 15-02-2009 o 18:15 Powód: atak personalny

  6. #26
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Znam lepsze polskie tradycje niż napaści bez większego powodu.I choć jestem "bykiem",nigdy nikogo nie atakuję pierwsza. Wulgaryzmy jakoś mało kto krytykuje i "poucza"! Generalnie uważam ,ze życie jest zbyt krótkie aby marnować choć jedną chwilę na kwasy,awantury,nauczki.Pozytywne emocje są o wiele bardziej budujące.No ale,rzecz gustu!

  7. #27

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Snieg cały czas pada. Wczoraj wracając z Rzeszowa widziałem pług śnieżny w rowie .Widać zima zaskoczyła drogowców. W sumie od Rzeszowa do Ustrzyk D. jedzie się dobrze dalej już kiepsko z uwagi na muldy powstałe po ciężkich samochodach i łańcuchach.

  8. #28
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Około północy jechałem z Bukowca do Leska. Wrażenia podobne jak Krzyśkowe. Ale mimo śniegu jedzie się bez problemu....

    Śnieg dalej pada.
    Marcin

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Dzisiaj dużo lepiej, bo się topi to raz a dwa że już rozjeżdżone i na to napadał nowy. Wczoraj do południa było fatalnie (imho) - dopiero za 3 podejściem wyjechałem pod Jabłońską (rozpęd od Cisnej ) a było wielu, którzy nie dali rady i wracali. Problemem nie był śnieg, tylko to że na drodze był super wyślizgany lodzik. W sumie wczoraj tylko 4 razy mnie wypychali, dziś raz. Natomiast Lesko - Sanok i dalej jest praktycznie czarna.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #30
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Warunki śniegowe

    Przestało padać i niebo zza chmur wyjrzało.
    Marcin

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Warunki śniegowe w Gorganach - dotyczy 19-26.01
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 18:50
  2. Warunki na Tarnicy
    Przez jajek12 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 16:11
  3. (2008-02-06) Warunki śniegowe na skitoury
    Przez mirek_z w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 06:38
  4. Warunki w Bieszczadach
    Przez czymek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-01-2008, 22:37
  5. Warunki w Bieszczadach
    Przez Joada w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-08-2004, 08:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •