Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 112

Wątek: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

  1. #21
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Powtarzam nie interesuje mnie, którą opcję wybierzecie. Udzieliłam tylko dobrej rady z której mogą skorzystać goście odwiedzajacy to forum. Możecie oszczędzać 5 zł lub nie, możecie jechać własnymi autami, ubezpieczać się u kogo chcecie. Nic mi do tego.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Bardzo dobry jest mój program zwany VIP 100 zł/os. To standard i : obiad w restauracji połączony z koncertem muzyki lwowskiej, a na zakończenie spektakl w Teatrze Opery i Baletu.
    Program wydaje się bardzo ciekawy, ale napięty. O której godzinie przewidujesz wyjazd i powrót? Kiedy kolacja?

  3. #23
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Zobowiązuje się do pokrycia kosztów wycieczki do Lwowa dla P-y 2009- Malkontenta Roku, tj. Orsini w ramach expiacji! W pakiecie również kieszonkowe. To w ramach odszkodowania za ciupagę i wynikłe z tego powodu zamieszanie!

    Również deklaruje udział. Pozdrawiam!
    .................................................. + Pastor ręką własną
    hahahhahaa
    dziękuję, ale tu obowiązuje mnie prawo zwyczajowe, które zabrania mi przyjmowania wycieczek czy kieszonkowych od mężczyzn mam nadzieję, że to rozumiesz.
    Tu gorzej z urlopem jest, bo ja biorę 2 tygodnie wolnego po KIMBie, a nawet powinnam dodatkowo poniedziałek po brać, tydzień wcześniej biorę wolne na Biebrzę, a to by oznaczało, że mnie praktycznie by nie było w maju w pracy. Na to nie pójdzie nawet mój kochany szef.

    Zaliczki to podstawa w każdej wycieczce i teraz pytanie kto się zgodzi je zbierać?
    Mi się opcja Lucyny podoba
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #24
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Zbyszku ale chyba nie myślisz, że ktoś pojedzie busem po kosztach paliwa i będzie czekał na nas 10 godzin. Niestety takie oszczędności jakie proponujesz finalnie wychodzą często drożej. Własnymi samochodami bym odradzał wycieczkę do Lwowa co to za przyjemność zwiedzać i myśleć czy auto jeszcze stoi albo czy je już obrobili czy nie. W Bieszczadach nikt ci nie pojedzie busem taniej niż 1400 zł. A kombinować żeby zaoszczędzić 20 zł zupełnie bez sensu. Więcej wart jest komfort że masz wszystko załatwione wsiadasz i nic cie nie interesuje. Co do granicy to do maja różnie może być z kolejkami ale też nie tylko o kolejki chodzi. Ukraińscy pogranicznicy i celnicy są już nauczeni że na wycieczkach się zarabia i jak na tym będziesz chciał zaoszczędzić to uwierz mi mają takie sposoby by ci umilić i wydłużyć czas na granicy, że ci go mało zostanie na zwiedzanie.
    Na razie busiarze są wolni. Wiosna w niektórych ośrodkach wspólpracujacych z nami, ze mną znakomicie sprzedaje się. Jest bardzo wysokie obłożenie. Część grup jedzie do Lwowa. Najlepsi pracuja dla organizatorów, tour-operatorów. Moje grupy jadą z www.krainawilka.pl lub organizatorzy-biura podróży sami organizuja wyjazdy do Lwowa. Część organizatorów, w tym biur podróży wynajmuje profesjonalistów w tym segmencie czyli krainę wilka.
    Eee tam Irek, plecieszwłasny samochód plus Lwów to jest niezapomniane przeżycie. Czasami wspomnienia snute są latami

  5. #25
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Program wydaje się bardzo ciekawy, ale napięty. O której godzinie przewidujesz wyjazd i powrót? Kiedy kolacja?
    Wyjazd po 5 rano, musicie być przed 7 na przejściu. Przekraczacie po 7 rano. Wracacie na tej samej zmianie, tak jest korzystniej finansowo Jeżeli będzie po 19 to już jest inna zmiana. Około 9, gdy jedziecie z wilkami jesteście w Lwowie, zwijacie się z miasta okołó 16. Około 20-21 jesteście z powrotem w ośrodku.
    VIP imperza kończy się chyba po 20, czasami mamy jeszcze bankiet wieczorny, więc wyjazd jest późniejszy.

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Śląsk
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Ja nie piszę po kosztach paliwa stawka jest określona ja wynajmując ostatnio busa płaciłem 2.80 za kilometr nie wiem jakie są stawki w Ustrzykach czy okolicach. podałem przybliżoną ilość kilometrów do Lwowa. No to się cenią i to bardzo biorąc 1400 zł. Co do aut prywatnych to byłem w tym roku 6 razy i nie miałem problemów z tym żeby choć ryska była na aucie. Po cenie którą podałeś jest to 80 zł na głowę. A dla mniejszego busa to jeszcze więcej. Niech sie tak cenią to na pewno przybędzie im klientów. Co do Ukraińców to stawki są tak minimalne za busa czy autobus że śmiech. Jadąc busem 18 osobowym zapłaciłem łapówkę 40 hrywien.Odprawiali nas 20 minut. To Polacy byli gorsi.
    pozdrowieniazbyszekj

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    hahahhahaa

    Mi się opcja Lucyny podoba
    Tyko, że Lucyna jest tu pośrednikiem a my załatwiamy u źródła

    Co do kasy to co za problem jeśli ktoś z uczestników poda nr konta zainteresowanym i dwa tygodnie przed wyśle przelew do np KW. Myślę, że dwa tygodnie przed KIMBem każdy już będzie wiedział czy pojedzie czy nie. A 2 tyg starczą na dogadanie się z organizatorem wyjazdu.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  8. #28
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Irek a co Ty u tego źródła załatwiasz konkretnie i za ile
    zobaczymy czym się oba programy różnią i już
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Na wycieczkę do Lwowa my z maniem się też deklarujemy. Byłam końcem stycznia na dwudniowej wycieczce szkoleniowej dla pilotów , jestem pod wielkim wrażeniem Lwowa.
    Tarnina

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Irek a co Ty u tego źródła załatwiasz konkretnie i za ile
    zobaczymy czym się oba programy różnią i już
    Za ile to już chyba napisałem + jeszcze coś w promocji co to już nie pisałem bo Lucyna już tyle linków na tym forum do KW wkleiła, że i niewidomy w końcu przez przypadek kliknął by na ten link.

    Zbyszku naprawdę bym musiał kogoś bardzo nie lubić bu mu polecić wyjazd swoim samochodem do Lwowa. I na tym wszystkim ile zaoszczędzimy 30 zł ? warto mieć wszystko na głowie za tą kwotę ? Stawki takie są i nie mamy na to wpływu, nie zamówimy busa z Katowic przecież, Zresztą 70/80 zł za taki wyjazd to wg mnie śmieszne pieniądze.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Do uczestników VIII KIMB. Atrakcja większa niż wyprawa na Pikuj !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 06:20
  2. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  3. Lista uczestników KIMB V 2006
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2006, 10:31
  4. KIMB IV - Lista uczestników
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 07:02
  5. JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO LWOWA!
    Przez Anonymous w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2001, 09:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •