Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 112

Wątek: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

  1. #41
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Wow


    No i jak to się kończy?
    Byłaby premia - byłby rozum.

    A tak z ciekawości - KIMB masz w d... a tu piszesz się na wszystko.
    Wsio Ok?!

    Ble
    Piszę się? Ależ skąd. Mam do lasu drzewo wozić. Ot reklamuję jednodniowe wycieczki do Lwowa.

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Ilu dyskutantów, tyle opinii.
    Z życiowego doświadczenia wiem, że gdy się chce bardzo zaoszczędzić, to skutki bywają wręcz odwrotne.

    Mam następującą prośbę:

    1. Lucyno, skontaktuj się z Krainą Wilka, zapytaj o cenę i wstępnie zarezerwuj dla "grupy zorganizowanej" dzień 15 maja (wycieczka jednodniowa "KIMB" do Lwowa). Gdy już to zrobisz, napisz o tym na Forum w specjalnie założonym nowym wątku. Spytaj się też ich, w jakiej wysokości życzą sobie przedpłatę i w jaki sposób każdy indywidualnie jej ma dokonać.

    2. A potem niech już każdy odrębnie wpłaci zaliczkę na wskazane konto KW, wpisując nazwisko / nazwiska uczestników i określając cel wpłaty gotówkowej/przelewu. Pozostałą część należności uiści wsiadając dn. 15 maja rano do busa.

    3. Z przebiegu głosowania wynika, że startować będziemy z Sękowca lub Ustrzyk Grn. Myślę, że tam po nas przyjadą, a wieczorem odwiozą.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #43
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Irek, w takim razie działaj i znajdź organizatora takiej wycieczki.
    Specjalnie napisałem "organizatora", a nie np. tylko przewoźnika, gdyż - jak zwykle - diabeł potrafi tkwić w szczegółach.
    Chodzi w końcu o dwukrotne (jednego dnia) przekroczenie granicy "unijnej", a to może się wiązać z różnymi formalnościami, o których być może nawet nie wiemy (ubezpieczenia, zgłoszenia, cholera wie, co jeszcze).
    Ja się na tym nie znam, nie mam żadnych przewodnickich uprawnień ani nie prowadzę działalności w zakresie obsługi turystyki.

    Namawiam Was tylko do wzięcia udziału w takiej wycieczce, sam w niej wezmę udział, mogę tez zrobić "wirtualną" listę i nawiązać kontakt z właściwym organizatorem.
    Występuję zatem w roli li tylko społecznego "lobbysty". Formalne zapisy i przedpłaty będziemy wszyscy robić indywidualnie u właściwego organizatora wyprawy.
    Toż zadziałałem i nie bardzo kumam z postem powyżej.
    Z Krainy Wilka dostaliśmy cenę 70/80 zł plus jakaś niespodzianka/promocja.

    Co do wpłat to nie wiem czy jest sens aby indywidualnie każdy wpłacał do KW kasę bo i my się pogubimy i oni. A Kraina Wilka dokładnie nam wyceni wyjazd jak będzie wiedziała ile osób jedzie. Żeby wiedzieć ile będzie pewnych osób trzeba od nich pieniążki pobrać. Bo zapisze się 30 osób a do KW wpłynie np 15 przelewów i koszt wzrośnie. Wtedy ktoś się zbulwersuje i będziemy zawracać tyłek KW żeby komuś pieniądze zwracała ? KW to duża firma ale jak zaczną jej co chwile przelewy spływać ktoś coś zamota w tytule przelewu itp i będzie sajgon.

    Chyba lepiej zrobić listę, dokładnie wycenić, zebrać kasę i przelać całość.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #44
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Toż zadziałałem i nie bardzo kumam z postem powyżej.
    Z Krainy Wilka dostaliśmy cenę 70/80 zł plus jakaś niespodzianka/promocja.

    Co do wpłat to nie wiem czy jest sens aby indywidualnie każdy wpłacał do KW kasę bo i my się pogubimy i oni. A Kraina Wilka dokładnie nam wyceni wyjazd jak będzie wiedziała ile osób jedzie. Żeby wiedzieć ile będzie pewnych osób trzeba od nich pieniążki pobrać. Bo zapisze się 30 osób a do KW wpłynie np 15 przelewów i koszt wzrośnie. Wtedy ktoś się zbulwersuje i będziemy zawracać tyłek KW żeby komuś pieniądze zwracała ? KW to duża firma ale jak zaczną jej co chwile przelewy spływać ktoś coś zamota w tytule przelewu itp i będzie sajgon.

    Chyba lepiej zrobić listę, dokładnie wycenić, zebrać kasę i przelać całość.
    Irek ma racje jeżeli chodzi o przedpłaty. Na pewno dostaniecie bardzo dobra usługę. Nie wiem czy jutro uda mi się i Piotrowi spotkać z Danielem. W Perle w Czarnej Daniel nadzoruje konferencje super-hiper, a ja jestem poumawiana z właścielami ośrodków no i z Piotrem. Po 13 biegnę do grupy. Jeżeli nie będę mogła to masz moje słowo, że Daniel tę imperzę weźmie. Jeżeli będzie taka możliwość, a na 15 będzie mało osob to może uda mi się przyłączyć grupę KIMB-owiczów do innej obsługiwanej przez Agencję grupy. Zobaczymy w praniu jak to wyjdzie.
    Kazik nie obawiaj się. Oni Was odbiorą i zawiozą do ośrodka. Będziecie mieli nianię na pokładzie czyli pilota-zawodowca.

  5. #45
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    eee do innej grupy to chyba nie chcemy być dołączeni?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #46
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Irek ma racje jeżeli chodzi o przedpłaty. Na pewno dostaniecie bardzo dobra usługę. Nie wiem czy jutro uda mi się i Piotrowi spotkać z Danielem. (...)
    Kazik nie obawiaj się. Oni Was odbiorą i zawiozą do ośrodka. Będziecie mieli nianię na pokładzie czyli pilota-zawodowca.
    Rozumiem, że Piotr i Daniel to też Kraina Wilka ?

    Faktycznie, chyba "namieszałem" z tymi indywidualnymi przedpłatami bezpośrednio do KW.
    Ale w takim razie jak to zorganizować ? Ja nie podejmuję się przyjmowania pieniędzy od i dla nieznajomych ludzi. Siedzę tu, daleko w Warszawie, z KW miałbym tylko kontakt co najwyżej e-mail i telefoniczny. Poza tym nie znam nikogo z nich.

    A przecież tę kasę należałoby najpóźniej do 15 kwietnia zebrać i wpłacić do KW. Juz wcześniej więc każdy z nas musiałby dokonać wpłaty (przekazem pocztowym lub bankowym) ... no właśnie, komu ?
    Irek ?
    Lucyna ?
    ... ?
    Podejmiecie się ?
    Dałbym przykład i byłbym jednym z pierwszych, którzy wpłaciliby w ten sposób zaliczkę dla KW.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #47

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Może trochę odbiegam od tematu, ale w stronie KW "WYCIECZKI JEDNODNIOWE INNE NIŻ WSZYSTKIE !" widzę też taką ofertę:

    Pikuj - wyprawa dla prawdziwego turysty

    Czy taka wycieczka jest zbyt ambitna dla kimbowiczów?

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Andrzej na Pikuj to możemy sobie wsiaść 2, 3 auta i pojechać to tak jak byśmy kimbowali w Komańczy i pojechali do Wołosatego by na Tarnicę wejść. Tyle że paszporty potrzebne i trochę cierpliwości na granicy. Nie trzeba do tego turoperatora.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #49
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Może trochę odbiegam od tematu, (...)
    Faktycznie - odbiegasz.
    Widzisz, z jakim trudem to wszystko się uciera. Nie proponuj nic innego, bo niczego nie uda się nam uzgodnić.
    Temat "Lwów" okazał się nośny i znośny. A Pikuj, to z kolei wyzwanie raczej dla wybranych. Wszedłbyś ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #50
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jednodniowa wycieczka do Lwowa 15 maja uczestników VIII KIMB

    w sumie...czemu nie
    do 3 razy sztuka!miałam tej zimy wejść, ale...
    to może wiosną się uda?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Do uczestników VIII KIMB. Atrakcja większa niż wyprawa na Pikuj !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 06:20
  2. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  3. Lista uczestników KIMB V 2006
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2006, 10:31
  4. KIMB IV - Lista uczestników
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 07:02
  5. JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO LWOWA!
    Przez Anonymous w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2001, 09:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •