Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Wątek: Irasowa propozycja

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Ty Brutusie!!!
    a może zróbmy to razem;-))))
    Uśmiechnij się do Tarniny i jedź z nimi autem?
    Tarnino ,usmiecham sie do cię!!Kurcze do maja,to kto wie,moze będą potrzebne autobusy do przewozu wszystkich chetnych.W koncu to forum bieszczadzkie. A,przeciez,jest, "oczywista ,oczywistosc",ze Pikuj najwyzszy w Bieszczadach jest!I kazy (forumowiczo-bieszczadnik,wejsc na niego musi)
    Ostatnio edytowane przez pioabram ; 14-02-2009 o 18:04

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Co raz lepiej :)

    Jaki ruch w tym podforum....

    Iras - kupuj większy samochód, z samych zaliczek wystarczy

    pozdrawiam

    ps. KIMB powinien trwać tydzień, a co drugi dzień wycieczka
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  3. #23

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez Aleksandra Zobacz posta
    KIMB powinien trwać tydzień, a co drugi dzień wycieczka
    Aleksandra, masz rację. Nie trzeba przyjeżdżać tylko na weekend. Część uczestników już robi wspólne wycieczki przed KIMBem i po KIMBie. Z roku na rok ludzie się lepiej znają i to powoduje, że mają coraz większą chęć spędzać wspólnie czas. W tym roku wspólne wycieczki zapowiadają się wyjątkowo obficie.

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Dla formalności, chciałbym potwierdzić swoje zgłoszenie, które przekazała w moim imieniu Orsini.

    Pozdrawiam:)

  5. #25
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    o bana Ci zdjęli
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Sam go zdjął...tak jak żem sam nałożył ...kurna

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    No i wygląda na to, że "Lwów" został skutecznie "storpedowany" (w większości ci sami uczestnicy, ta sama data !!!).
    Po co, Irek, wyskoczyłeś z tym tematem, nie poczekawszy na moje wyjaśnienie odnośnie rzekomo podjętych już ustaleń co do osoby organizatora wycieczki jednodniowej do Lwowa ? Żadnych takich ustaleń przecież nie było.

    Wcześniej nie mogłem tego zdementować. Wczoraj prawie cały dzień siedziałem w lesie (Puszcza Kampinoska), a po powrocie do domu jeszcze musiałem obsłużyc "Walentynkę". Już mi się więc nie chciało otworzyć komputera, dopiero dziś rano zamieściłem (w sąsiednim "lwowskim" wątku) stosowne wyjaśnienie.

    Cóż, wygląda na to, że ze Lwowa na razie nici.
    To ja Ci jeszcze coś takiego napiszę: obym się mylił, ale nie licz za bardzo na zapisanych uczestników wyprawy na Pikuj. Chyba że im u podnóża tej góry zapewnisz pokoje jednoosobowe z łazienkami i ciepłą wodą. A niektórych to nawet wwieziesz na sam szczyt quadem.

    Dobrze Ci więc radzę: zamknij ten temat i otwórz nowy - lwowski (zapisy). Zapiszę się jako jeden z pierwszych i jako jeden z pierwszych wpłacę wymaganą zaliczkę.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Hmm, hmm...a to nie miało być quadów? ja nie będę piechotą zapindalał oczywiście, przecież nie po to w góry jadę, by na nie włazić na nogach.

    Irek, proszę o stosowne wyjaśnienie.


    Pozdrawiam:)

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    No i wygląda na to, że "Lwów" został skutecznie "storpedowany" (w większości ci sami uczestnicy, ta sama data !!!).
    Po co, Irek, wyskoczyłeś z tym tematem, nie poczekawszy na moje wyjaśnienie odnośnie rzekomo podjętych już ustaleń co do osoby organizatora wycieczki jednodniowej do Lwowa ? Żadnych takich ustaleń przecież nie było.
    Stały Bywalcze jak poprosiłeś "Irek, w takim razie działaj i znajdź organizatora takiej wycieczki." to tak uczyniłem, znalazłem, zaproponowałem jak to prosto i skutecznie zrealizować. Zaraz potem Lucyna zaproponowała swoje usługi w tym temacie by za chwile je odwołać.

    Po przeczytaniu:

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Irek nie zgłosiłam innej propozycji. Z Danielem rozmwiałam o tym wyjeździe kilka tygodni temu. SB dostał dawno te propozycje. Nie wprowadzaj zamieszania.
    już zgłupiałem i mi się Lwowa odechciało. Lucyna niby żadnej propozycji nie zgłosiła choć zgłosiła itp itp

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Dobrze Ci więc radzę: zamknij ten temat i otwórz nowy - lwowski (zapisy). Zapiszę się jako jeden z pierwszych i jako jeden z pierwszych wpłacę wymaganą zaliczkę.
    SB no ciężko, żebym teraz ludzi w balona zrobił i powiedział wyp... z samochodu i jećta sobie do Lwowa. Lucyna pewnie się postara i zaproponuje tak fajny wyjazd do Lwowa że przekona tych co Pikuj im się spodobał. Ja do nikogo nie będę miał pretensji ani żalu jak zrezygnuje z Pikuja. Niektórzy przecież nawet zastrzegli że mogą zrezygnować z Pikuja na korzyść Lwowa. Jeżeli się okaże, że na Pikuj zostanie zbyt mało chętnych a wycieczka do Lwowa będzie zapowiadała się ciekawie to i sam pewnie się zapiszę bo ten pomysł od razu mi się spodobał.

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Hmm, hmm...a to nie miało być quadów? ja nie będę piechotą zapindalał oczywiście, przecież nie po to w góry jadę, by na nie włazić na nogach.

    Irek, proszę o stosowne wyjaśnienie.
    Pozdrawiam:)
    Vm nie chciałem od razu zdradzać wszystkich niespodzianek ale skoro nalegasz. Najpierw offroad na przeł. pod Pikujem, potem quadami na szczyt, na szczycie biesiada karpacka, występ zespołu ukraińskiego, kuminiarz z akordeonem, zabawy integracyjne (rzut toporkiem do malkontenta roku przywiązanego do słupa na Pikuju) oraz strzelanie z łuku do przelatujących ptaków. Następnie zjazd na linach lub paralotniach na przełęcz, przejazd offroad połoniną do przeł. użockiej i spływ pontonami sanem do Sękowca.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  10. #30
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    a tak całkiem serio: ile kosztuje wynajęcie quada na Ua???
    Czy oferują tam takie usługi w ogóle?
    Bo Sb zapodał fantastyczny jak dla mnie pomysł!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Propozycja moderowania...
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 12-03-2008, 14:39
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 20:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 22:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 11:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •