Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 142

Wątek: Irasowa propozycja

  1. #51
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,505

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    SB rozumiem, że będzie to niecenzuralna kategoria;-)))
    ps-już zacznij wymyślać
    Jeszcze zdążę. A nuż się zreflektuje i jednak z Wami pojedzie ?
    A tam, na Ukrainie, to jakoś poradzi sobie. Facet jest przecież niebiedny, wynajmie sobie wielbłąda, a na jego grzbiecie będzie na Pikuju przed Wami.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #52
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    A może mały zakładzik?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Irek - a niech tylko Andrzej627 spróbuje teraz z Tobą nie pojechać na Ukrainę i nie zdobyć Pikuja !!! Spalony na Naszym Forum będzie !!! Specjalną kategorię "Powsimordy" dla Niego wymyślę !!! Do kronik bieszczadzkich przejdzie !!!
    Eh nie rób z tego Pikuja bóg wie jakiej góry. Z miejsca z którego będziemy podchodzić to dużo łatwiej niż z Wołosatego na Tarnicę.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Bardzo się cieszę więc kilka słów o stanie dróg.

    Większość drogi od granicy do Użoka to normalny asfalt może nie równy jak stół ale bez żadnych dziur i innych niespodzianek. Od Użoka do Husnego przez parę kilometrów droga przypomina tę do Wołosatego z przed 2 lat. Ale to krótki odcinek i można go powoli przejechać nie narażając samochodu. Potem droga szutrowa ale równiutka można z 70km/h spokojnie jechać. Przed Szerbovcem znowu asfat. Problem osobówki mogą mieć tylko z wyjechaniem na sam koniec wsi Szerboviec nad którą biwakujemy. To dosyć długa wieś i droga pnie się cały czas do góry robiąc się coraz gorsza. Ale zrobimy tak gdy uznacie że już jest za bardzo zła to zostawimy osobówki u jakiegoś gospodarza dając mu parę hrywien, sprzęt biwakowy zapakujemy do mojego i te kilkaset metrów przejdziecie sobie bez obciążenia na nogach.

    Iras,co do planów,po wschodniej stronie,tom wszystko ok,y.A powiedz kiedy,i ktorego ruszasz ze Spały?Może mozna do ciebie tam dojechac?
    A moze zrobmy jakis punk zbiorczy przed wycieczką na Pikuja,np w Rzeszowie 14.05,Bo tam najłtwiej dotrzec,z różnych stron Polski PKP-m,albo PKS-m.Ja np,jadę z Gdyni,orsyni,z Olsztyna,a Basia ze Sląska,...jak to widzisz?



    Po drodze zrobimy ostatnie zakupy (mięsko na ognisko lepiej zabrać z polski, ziemniaki też lub je kupimy w S. Samborze. W wiejskich sklepikach często nie ma ziemniaków bo każdy ma swoje, ew można kupić w jakimś gospodarstwie)

    Z bagażami wyjadę na łąki powyżej wsi tam na was zaczekam wybierzemy miejsce na biwak z pięknym widokiem na Ostrą Horę napalimy ognisko i pobiesiadujemy przy gitarze bo liczę, że Maniek ją zabierze. Rano zwiniemy manatki do auta sprowadzę je do 1 chupy by nie stało w z całym dobytkiem w lesie i ruszymy na Pikuj.

    Iras,co do planów,po wschodniej stronie,tom wszystko ok,y.A powiedz kiedy,i ktorego ruszasz ze Spały?Może mozna do ciebie tam dojechac?
    A moze zrobmy jakis punk zbiorczy przed wycieczką na Pikuja,np w Rzeszowie 14.05,Bo tam najłtwiej dotrzec,z różnych stron Polski PKP-m,albo PKS-m.Ja np,jadę z Gdyni,orsyni,z Olsztyna,a Basia ze Sląska,...jak to widzisz?

  5. #55
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Ja ze Spały ruszam z początkiem kwietnia a wracam z końcem października mało prawdopodobne bym w maju był w domu ale jak by co to dam znać. Więc raczej spotkamy się już na miejscu KIMBu a z tymi co na UA będą jechać prosto z trasy to np pod "Niedźwiadkiem" w Ustrzykach D.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez pioabram Zobacz posta
    Iras,co do planów,po wschodniej stronie,tom wszystko ok,y.A powiedz kiedy,i ktorego ruszasz ze Spały?Może mozna do ciebie tam dojechac?
    A moze zrobmy jakis punk zbiorczy przed wycieczką na Pikuja,np w Rzeszowie 14.05,Bo tam najłtwiej dotrzec,z różnych stron Polski PKP-m,albo PKS-m.Ja np,jadę z Gdyni,orsyni,z Olsztyna,a Basia ze Sląska,...jak to widzisz?
    Ja myślałam o tym żeby dotrzeć autobusem poprzedniego dnia wieczorem do Ustrzyk Dolnych, lub Leska, tam się przespać (np. w PTSM) i na umówiona godzinę być w Ustrzykach.

    Jeżeli ktoś mi zaoferuje podwiezienie - nie będę się bronić

    Do Rzeszowa mam sporo połączeń w tym takie, gdzie jestem tam około 11.45 i 13.45, więc jak dla mnie też może być.

    Jednak to my się musimy dostosować do Irka, a nie on do nas i proponuję aby Irek wyraził swoje decydujące zdanie.

    Poza tym należy pamiętać, że nie możemy wyjechać za późno, bo chcemy tez po drodze coś zwiedzić ( i ja chciałabym jeszcze przy świetle słonecznym zrobić foty), a trasa liczy ładnych parę kilometrów (delikatnie mówiąc)


    Pozdrowienia

    Basia

  7. #57
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Wymieniając z Andrzejem różne tam sprawy GPSowe wpadł mi na którejś mapie GPS w oko jeden punkt pomiędzy Perechrestnym a Paszkowicami na zachód od drogi oznaczony jako wodospad Vojewodin, trzeba było by od naszej drogi iść w górę potoku w linii prostej 1,8 km. Jeździłem tamtędy już wiele razy ale nie wiedziałem o tym wodospadzie. Czy był ktoś przy nim? To coś fajnego? Czy tylko jakiś próg wodny nazwany szumnie wodospadem ? Może jak czas pozwoli to się tam wybierzemy ?
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  8. #58
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta

    Jednak to my się musimy dostosować do Irka, a nie on do nas i proponuję aby Irek wyraził swoje decydujące zdanie.

    Basia
    Do mnie nie musicie się dostosowywać ja będę na miejscu tzn pewnie w Ustrzykach G. i gdziekolwiek się umówimy (Bieszczady) tam dojadę na określoną godzinę.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #59
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,664

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Marcowóz

    Marcowy
    Marcowa
    Marcówna


    Co do logistyki przejazdu - nie mamy zastrzeżeń. Dzięki!

  10. #60
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    ufff
    to było trudne, bo to nie Andrzej
    ale się udało: Irku dopisz proszę do listy Ewę i Dertego
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Propozycja moderowania...
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 12-03-2008, 14:39
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 20:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 22:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 11:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •