Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 142

Wątek: Irasowa propozycja

  1. #31
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    @Irek

    Brzmi w miarę ciekawie, nie przekonuje mnie to jeszcze, bom nie pewien, czy oby wygodną wersalkę masz z tyłu..no i czy lodówka jakowaś w tym dyliżansie jest, bo dla ochłody chciałbym tam schłodzić trochę wódy mineralnej.


    Po drugie, tak już na poważnie, to myślę, że jako organizator rządzisz, więc Twoje decyzje są ostateczne, po drugie jeśli uznasz, że to był zły pomysł i zechcesz się wycofać, to nikt się nie obrazi...chyba

    ...jeśli miało by to być przyczyną waśni jakowyś...

    Ja w każdym razie do Lwowa chętnie pojadę...inną razą, ze swoimi babami na ten przykład.
    tak więc chęć pikujowania zgłaszam - w ciągu miesiąca znać będę myślę plan działania i wtedy akces potwierdzę chętnie stosownym przelewem na poczet kosztów podróży.


    Piątek to miałby być z samego rana, tzn o świcie?



    Pozdrawiam:)

  2. #32
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    a tak całkiem serio: ile kosztuje wynajęcie quada na Ua???
    Czy oferują tam takie usługi w ogóle?
    Bo Sb zapodał fantastyczny jak dla mnie pomysł!!!

    Znowu Cię psy pogryzły, czy co?

    Zrób se zupkę, poczujesz się lepiej

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Ja się nie zamierzam wycofywać chyba że ekipa się rozmyśli. Przedpłat nie przewiduje bo nie angażujemy tutaj żadnej firmy, rzuciłem hasło 20zł nie wiem ile paliwa spale, nie chce mi się liczyć. Po prostu zobaczymy ile spalimy ropy i po powrocie się na nią zrzucicie. Godzina wyjazdu też nie jest sztywna podałem godziny popołudniowe mając na względzie, że pewnie część osób przyjedzie tylko na weekend. Ale jak będzie możliwość wyjechać rano to z takowej bym skorzystał będzie więcej czasu na zwiedzanie po drodze lub ew kolejkę na granicy.

    Swoją drogą to Pikuj też nie koliduje aż tak bardzo ze Lwowem. Nad lokalizacją glosuje już 30 osób przyjedzie może więcej ja z tego grona "wykradłem" 6 osób i Mania i Tarninkę. Więc być może będą 2 wycieczki do wyboru. Przecież na poprzednich KIMBach nikt nie miał do nikogo pretensji że część poszła na Rawki, część na Tarnicę a jeszcze inni pili piwo w barze.

    Zresztą Lwów jest w Bieszczadach naprawdę łatwo dostępny wystarczy na byle jakim przystanku oderwać sobie z plakatu karteczkę z telefonem, zadzwonić i już na drugi dzień jest się we Lwowie.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Sami narazie zapisaliśmy się na listę rezerwową do Irasowozu, jednak jeśli nikt się nie wykruszy, to podtrzymujemy chęć jechania własnym samochodem, wtedy też możemy rozmawiać o 2 wolnych miejscach. A tak na marginesie, to jakoś chyba jestem człowiekiem małej wiary co do wymogów noclegowo - gastronomicznych pod Pikujem dla niektórych członów irasowej wyprawy ( bez urazy :) ) Pozdrawiam :)
    Ostatnio edytowane przez Tarnina ; 15-02-2009 o 18:30
    Tarnina

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Sami narazie zapisaliśmy się na listę rezerwową do Irasowozu, jednak jeśli nikt się nie wykruszy, to podtrzymujemy chęć jechania własnym samochodem, wtedy też możemy rozmawiać o 2 wolnych miejscach. A tak na marginesie, to jakoś chyba jestem człowiekiem małej wiary co do wymogów noclegowo - gastronomicznych pod Pikujem dla niektórych członów irasowej wyprawy ( bez urazy :) ) Pozdrawiam :)
    Cóz do maja daleko,i zapewne,plany jeszcze nieraz elegną modyfikacji!,Miejmy nadzieje ze jeszcze jakis forumowicz z autkiem 4x4,dołaczy do wycieczki na Pikuja,w koncu Iras obiecał,"ofroad",Ciekawe czy w "Krainie Wilka",juz nie mają takiej oferty?,a jesli jeszcze nie,to zapewne dlatego ze nie ma tam,"odpowiedniej",bazy noclegowej,dla ichze klienteli..
    Ostatnio edytowane przez pioabram ; 15-02-2009 o 19:02

  6. #36
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Marcowe zgłaszają akces Pikujowy. Jesteśmy zasadniczo samowystarczalni, choć nasze doświadczenie w poruszaniu się samochodem po Ukrainie jest niewielkie i mamy nieduże, nisko zawieszone autko Reszta wytycznych z pierwszego postu Irka nam bardzo odpowiada.

  7. #37
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Żeby potem nie było na mnie, że Was nie ostrzegłem.

    Ja wprawdzie osobiście nie podróżowałem indywidualnie po Ukrainie, ale znam sporo relacji z tzw. pierwszych ust i pochodzących od osób wiarygodnych.
    Nieprzyjemności możecie mieć głównie (choć nie tylko) podczas przekraczania granicy swoimi samochodami. Możecie bardzo dłuuugo podziwiać architekturę drogowego przejścia granicznego. W skrajnym przypadku mogą Wam rozebrać samochody na czynniki pierwsze, a złożenie ich z powrotem zajmie akurat cały KIMB.

    Mam tylko nadzieję, że Irek - jako Stały Tubylec - przetarł już owe drogowe szlaki i potrafi tak pokierować wyprawą, aby żadne nieprzyjemności Was nie spotkały.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #38
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cóż za pesymizm
    na granicy są i owszem problemy, ale potem jakie wspomnienia
    Co do całej reszty...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #39
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Cóż za pesymizm
    na granicy są i owszem problemy, ale potem jakie wspomnienia
    Co do całej reszty...
    Żebyś jeszcze nie zapiszczała, jak Jan M. Rokita !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #40
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Irasowa propozycja

    Ja nie jestem mężczyzną, żeby tak krzyczeć
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Propozycja moderowania...
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 12-03-2008, 14:39
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 20:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 22:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 11:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •