Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #21
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Tasiek Zobacz posta
    miejsce nie jest aż tak ważne najważniejsze, że może uda się spotkać i popróbować regionalnych wyrobów opisywanych na tym forum
    Tys prawda.
    PS. Brakuje Ci tylko 10 postów aby zagłosować (na SĘKOWIEC). Może warto się postarać i nabyć, jak pisze Stały Bywalec,"czynnego prawa wyborczego".

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Węgorzewo
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Ustrzyki !

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Piskal, podjąłeś się obrony Sękowca po tym, jak wygrał w I turze, ale Ci muszę teraz napisać, że masz bardzo kiepski ... kontrwywiad.
    Patrzę ja na tę Twoją dotychczasową drużynę i ... wlasnym oczom nie wierzę.

    Ty lepiej przygotuj na dzień walnej batalii (1 marca) jakieś oddziały zaporowe. Tak, jak to czynił niegdyś marszałek Żukow. Bo inaczej, to Cię Twoi właśni ludzie pojmają i rzucą w Ustrzykach Grn. pod nogi pięknej Izie, która po cichutko, ale b. skutecznie kieruje drużyną ustrzycką.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #24
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Piskal, podjąłeś się obrony Sękowca po tym, jak wygrał w I turze, ale Ci muszę teraz napisać, że masz bardzo kiepski ... kontrwywiad.
    Patrzę ja na tę Twoją dotychczasową drużynę i ... wlasnym oczom nie wierzę.

    Ty lepiej przygotuj na dzień walnej batalii (1 marca) jakieś oddziały zaporowe. Tak, jak to czynił niegdyś marszałek Żukow. Bo inaczej, to Cię Twoi właśni ludzie pojmają i rzucą w Ustrzykach Grn. pod nogi pięknej Izie, która po cichutko, ale b. skutecznie kieruje drużyną ustrzycką.
    Sugerujesz,że mogę poczuć się jak Donald Tusk po drugiej turze wyborów prezydenckich w 2005 roku? Zapewniam cię, że będę czuł się znacznie lepiej. Mnie Ustrzyki nie przeszkadzają a do 1 marca mamy jeszcze dużo czasu. Na razie obserwuję głosowanie.

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

    Dotychczas głosowało 14 osób.

    W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


    I. Sękowiec
    www.sekowiec.net

    1) vm2301
    2) piskal
    3) Basia Z.
    4) bertrand236
    5) Pastor
    6) Marcowy
    7) dorota z krakowa
    8. długi


    II. Ustrzyki Górne
    www.carynska.pl

    1) orsini
    2) Stały Bywalec
    3) Jaro
    4) WUKA
    5) andrzej627
    6) Jurko


    PS 1
    Irka oraz osoby wybierające się z Nim w dniach 15 i 16 maja na (lub tylko pod) Pikuj proszę, aby naprawdę poważnie zastanowiły się nad zasadnością dalszego Ich uczestnictwa w tym głosowaniu. Albowiem:

    a) nasz VIII KIMB już dawno zaplanowaliśmy na dni 15 - 17 maja, w tym spotkanie główne wieczorem 16 maja i nocą 16/17 maja;

    b) spotkanie główne możemy rozpocząć 16 maja najpóźniej chyba o godz. 19:00, dłużej nie powinniśmy zwlekać w oczekiwaniu na Was (godz. 19:00 to wprawdzie jeszcze raczej wczesna pora, ale z obserwacji dwóch ostatnich KIMB-ów wiem, że część spośród nas wymyka się z "obrad", jawnie lub chyłkiem, już ok. godz. 22-giej, a następnego dnia to już ich w ogóle na KIMB-ie nie ma);

    c) istnieje realna obawa, że wrócicie 16 maja dopiero późnym wieczorem - zmęczeni, niewymyci, senni, itp.; znając trochę Irka wiem, że Jemu wystarczy kwadrans na odświeżenie się, a potem będzie mógł balować do białego rana, ale znając trochę również inne osoby spośród Was, to przeczuwam, że większość z nich prostu wykąpie się i pójdzie spać; np. Naszym Paniom nie wystarczyłoby bowiem już czasu i energii na wykąpanie sią, umycie i ułożenie włosów, nawonnienie się, przebranie się, zrobienie kupki i świeżego makijażu, etc.;

    d) w tej sytuacji większość "Pikujowców" spotkałaby się z pozostałymi uczestnikami VIII KIMB (i to tylko tymi, którzy już w niedzielę 17 maja rano nie wyjadą) dopiero właśnie 17 maja - czyli praktycznie by Was na VIII KIMB, a w szczególności na jego głównym zebraniu, nie było;

    e) to, co powyżej (lit. a - d) napisałem, to oczywiście tylko tzw. gdybanie - wynikające jednak z całkiem realnej ewentualności (rozważcie to wszystko, proszę Was).


    PS 2
    Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 18-02-2009 o 07:54
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #26
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    SB w tym tempie to pikujowców zaraz będzie więcej i trzeba będzie uchwałą specjalną przenieść główne obrady na Ukrainę, więc lepiej składaj podanie o paszport
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    SB w tym tempie to pikujowców zaraz będzie więcej i trzeba będzie uchwałą specjalną przenieść główne obrady na Ukrainę, więc lepiej składaj podanie o paszport
    Ad. 1. Nie sądzę. W I turze głosowało 30 osób i jakoś nie widzę większości z nich w Irkowej kompanii. A i wsród tych, którzy się już u Irka zapisali, są tacy, którzy się w mniej lub bardziej ostatniej chwili wycofają (jak to w życiu bywa ).

    Ad. 2. Oczywiście, że podanie o nowy paszport już wkrótce złożę. Wybieram się bowiem do Lwowa na jednodniową wycieczkę - 15 maja, nawet solo (dołączyłbym wtedy do np. "Krainy Wilka"), albo z naszą grupą tuż po KIMB-ie, jeśli tylko Basia Z. taką jednodniową wycieczkę zorganizuje.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    W związku z wyjaśnieniami Irka zamieszczonymi tu:
    http://forum.bieszczady.info.pl/show...t=4918&page=11 ,
    wycofuję swoje zastrzeżenia, jakie jeszcze miałem rano, pisząc pierwszy mój dzisiejszy post (ten o godz. 6:45).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Oddaję głos na Ustrzyki Górne.

  10. #30
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

    Dotychczas głosowało 15 osób.

    W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


    I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

    www.sekowiec.net

    1) vm2301
    2) piskal
    3) Basia Z.
    4) bertrand236
    5) Pastor
    6) Marcowy
    7) dorota z krakowa
    8. długi


    II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

    www.carynska.pl

    1) orsini
    2) Stały Bywalec
    3) Jaro
    4) WUKA
    5) andrzej627
    6) Jurko
    7) Wojtek1121


    PS
    Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 19-02-2009 o 05:56
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 21:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 20:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 17:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 10:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •