Strona 6 z 36 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #51
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Nie mam nic przeciwko Lucynie, ale popieram argumentację Tarniny. I zapewniam,że poparłbym nawet wtedy gdyby Pawelk głosował za Sękowcem.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 21-02-2009 o 12:14

  2. #52
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Lucyna to powiedz dla spokojności, że będziesz i już.
    a że się potem rozmyślisz lub mam nadzieję, że nie to już inna sprawa-kobieta zmienną jest
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #53
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Przykro mi Krysiu ale nie będę kłamać. Osoba, która nie będzie na KIMB nie ma prawa decydować o miejscu imprezy. Zresztą mój głos byłby inny i padłby na Sękowiec. Paweł chce być na KIMB, chce uczestniczyć w życiu forum więc nie widzę powodu aby Mu pomóc.

  4. #54
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Uawżam, że głos Lucyny powinien być nieważny. Zgodnie z regulaminem głosowania jaki ustalił S.B.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #55
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Lucyno, mój syn też chce być na KIMBie, był już kilka razy, ale nie głosuje, więc powinnam go zarejestrować a w jego imieniu odda głos ktoś , kto ma prawo wyborcze, ale na KIMB nie jedzie, czyż taki właśnie jest Twój tok rozumowania? Odnosnie Orsini, to pozostawiam jej ostatnią wypowiedź bez komentarza.
    Tarnina

  6. #56
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Ciągle,Orsini,powołujesz się na jakąś mityczną cechę kobiet,którą jest zmienność.Nie znoszę tej cechy u ludzi (obojętnie jakiej płci),bo trace zaraz do takiego kogos zaufanie.Myślę,ze trafniejszym słowem jest tu kapryśność,ale naprawdę trzeba dużo dobrej woli,żeby to w kims cenić. Jasne,ze nie należy do KIMBowego głosowania podchodzić ze śmiertelną powagą, jakby od tego zależały losy swiata a przynajmniej tej imprezy,ale trochę stanowczości chyba nie zawadzi!??

  7. #57
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    i kto tu malkontenci???ja???
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #58
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Lucyno, mój syn też chce być na KIMBie, był już kilka razy, ale nie głosuje, więc powinnam go zarejestrować a w jego imieniu odda głos ktoś , kto ma prawo wyborcze, ale na KIMB nie jedzie, czyż taki właśnie jest Twój tok rozumowania?
    Przykro mi ale swój głos już pożyczyłam. Liczy się litera czy duch prawa? Limit został wprowadzony aby uniemożliwić lipne głosowania typu loguję się aby w ostatniej chwili oddać głos decydujący na dane miejsce. Były już ponoc takie próby. To nie byli Współforumowicze. Jeżeli Twój syn czyta to forum, uczestniczy w życiu forum (nawet gdyby był maluszkiem) to nie widzę nic złego w zalogowaniu się i pożyczeniu głosu.

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Otóż Lucyno, zawsze liczy się litera prawa, która w tym wątku mówi, że głosuje osoba do tego uprawniona a nie ktoś za tą osobę. Więc patrząc na to zgodnie z literą prawa, oddany przez Ciebie głos wz. Pawelk jest nieważny.
    Mając na uwadze powyższe, Sznowny Prezydencie Forum , apeluję o wycofanie tego głosu, albo ja wycofuję się z tej zabawy.
    Tarnina

  10. #60
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Po całodziennej analizie (skończonej dopiero przed chwilą), przeczytaniu niezliczonej ilości komentarzy do kodeksów, zamówieniu "na cito" opinii w renomowanych kancelariach prawniczych, jak również przemyśleniach własnych (wspomaganych rzutem monetą), postanowiłem:

    - uwzględnić protest złożony przez Tarninę i osoby Ją popierające.

    Lucy, wykorzystałaś moją słabość do Ciebie oraz okoliczność, że rano miałem potwornego kaca po wczorajszej imprezie, z której wróciłem już dobrze po północy. W czasie tej "imprezki" pito dosyć ostro, a ja zachowywałem trzeźwość dzięki b. prostemu trickowi: ze szwedzkiego stołu dobierałem sobie głównie chleb, grubo smarując go prawdziwym wiejskim smalcem (takim ze skwareczkami). Ale do czasu - w końcu nawet taki "podkład" okazał się niewystarczający.

    Pawelk, a Ty weź się do roboty i pisz posty, zamiast chować się babie pod spódnicę !


    Wyjątek był tylko jeden (dla Wojtka Legionowo) i wystarczy. Wyjątek ma potwierdzać regułę, a nie tworzyć nową.

    W najbliższym komunikacie już nie znajdziecie tego cwanego tandemu Lucyna - Pawelk.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •