Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #81
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Nie ma się co oszukiwać jak będzie piękna pogoda i w miarę ciepłe noce to KIMB w Sękowcu będzie rewelacyjny i dużo fajniejszy niż w Ustrzykach. Ale jeżeli będzie syfiasta deszczowa pogoda i zimnica to będzie totalna porażka. Bo nikt mi nie powie że siedzenie w wilgotnym zimnym namiocie to przyjemność, no może dla tych co będą jechali na wysokoprocentowym wspomaganiu. Ale zimne piwo to już wtedy na pewno nie smakuje. Do tej pory w Sękowcu odbyły się dwa KIMBy II i III. Na II pogoda dopisała była wspólna ława na zewnątrz przed recepcją i w miarę ciepła noc, choć po jakimś czasie i tak towarzystwo uciekło do środka. Na III zapowiadało się fajnie rozpaliliśmy ognisko ale deszcz i zła pogoda zrobiła swoje i wszyscy musieliśmy ubić się w malutkim barku. Było bardzo fajnie (kameralnie) ale i bardzo ciasno choć tamte KIMBy nie miały takiej frekwencji jak obecnie. Dalszy przebieg KIMBu z powodu fatalnej pogody polegał na zajęciach podgrupach i osobnych imprezach w kilku domkach. Więc jeżeli nie wstrzelimy się w pogodę to i namiot wojskowy nie na wiele się zda bo nie zapominajcie, że maj to nie lipiec i noce w górach bywają czasami bardzo zimne.
    Mi tak naprawdę to obojętne gdzie się to odbędzie bo oba miejsca bardzo lubię dlatego nie będę glosował ale uważam, że przy takiej ilości osób UG są lepszym i pewniejszym rozwiązaniem. Sękowiec jest fajny na spotkanie kilkunastu osób ale nie na taki spęd.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  2. #82
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Tarnino jedno krótkie pytanie: ile wtedy przyjechało osób na KIMB?
    zdaje się , że dużo mniej niż teraz się zapowiada
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #83
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Powiedzmy,że porównywalnie, ale nie liczyłam, zapytaj Irasa, może pamięta.
    Tarnina

  4. #84
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Myślę, że nieporównywalnie-teraz zapowiada się dużo więcej osób i się ludzie podzielą w grupki po domkach jak będzie zła pogoda. A może to i lepiej w sumie?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #85
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Nie tylko nie lepiej, ale dużo gorzej. Nie taka jest chyba idea KIMB-u?...no ale może się nie znam...nigdy nie byłem...

  6. #86
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Powiedzmy,że porównywalnie, ale nie liczyłam, zapytaj Irasa, może pamięta.
    Na III KIMBie w Sękowcu było około 22 osób
    Ostatnio edytowane przez irek ; 23-02-2009 o 10:05 Powód: Błędnie napisałem II KIMB
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  7. #87
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Ale ja na III byłam.
    Tarnina

  8. #88
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Przepraszam chodziło o III kimb
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #89
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Nie tylko nie lepiej, ale dużo gorzej. Nie taka jest chyba idea KIMB-u?...no ale może się nie znam...nigdy nie byłem...
    No wybaczcie - ale po to właśnie jest demokratyczne głosowanie.

    Osoby, które nie wyobrażają sobie wspólnej zabawy w takiej sytuacji - głosują na Ustrzyki Górne. Osoby, którym ewentualne zimno jest niestraszne - głosują na Sękowiec.

    Ja głosuję na Sękowiec, bo potrafię się doskonale bawić przy ognisku również w temperaturze ujemnej.
    Ubieram wtedy czapkę i rękawiczki ;-) i nawet żadne "wpomagacze" nie są mi potrzebne.

    Jednocześnie jeżeli wygra ta druga opcja - nie zamierzam się obrażać i nie przyjeżdżać.

    A i tak największą atrakcją będzie dla mnie wyjazd na Pikuj

    Każdy głosując ma prawo wyrazić swoje zdanie.

    Natomiast uważam też, że agitacja na rzecz swojej lokalizacji - jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Jednak ja nie zamierzam pod jej wpływem zmieniać zdania.

    Pozdrowienia

    Basia

  10. #90
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Irasku Ty wiesz że ja do ZpC to zawsze z chęcią pojadę ,ale wydaje mi się że jednak mylisz się co do tego że jest to lepsze miejsce na obrady.Prosty przykład ,przy ładnej pogodzie atmosfera będzie lepsza na obrady w Sękowcu przy złej w Ustrzykach ,tylko co Jacek zrobi z miejscowymi typu Nija ,Bartek ,Baranek czy Józek Polański którzy jak coś wyczują to nie odpuszczą(w przypadku ładnej pogody to nie ma z nimi problemu bo idą w plener).Obradom to może przyda "kolorytu" ,ale atmosfery nie będzie żadnej.Jeśli zrobisz imprezę zamkniętą to jak to widzisz???.."bramkarz ",który kogoś wpuszcza a kogoś nie i na jakiej zasadzie???Jacek i tak ma mało ludzi żeby ktoś bez przerwy stał na bramie ,bo na Kimbie wiesz jak jest, jedni wchodzą drudzy wychodzą ,jedni idą zjeść drudzy po flaszkęi tak w kółko.
    Ostatnio edytowane przez manio ; 23-02-2009 o 10:38 Powód: literówka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •