Strona 5 z 36 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #41
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    No qrcze jak już Lucynka zagłosowała na Ustrzyki to nie będę zwlekał i powiem tylko tak:

    Fiku miki głosuję na... Ustrzyki :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #42

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Hmm w każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Paweł jest nowym, bardzo wartościowym "nabytkiem" naszego foruum więc proponuję Panu Prezydentowi następujące wyjście. W imieniu Pawelk głusuję na Ustrzyki Górne. Oboje spełniamy wymagane kryterium: Kolega chce być na KIMB, ja mogę głosować.
    Bardzo fajnie Lucyno
    A tak przy okazji - najserdeczniejsze życzenia w dniu Twojego Święta!
    Życzę Ci wielu sukcesów zawodowych, miłych i bezkonfliktowych grup turystycznych, wielu wspaniałych przeżyć i spotkań na szlaku.
    Niech Ci się wiedzie...

  3. #43
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Dziekuję za życzenia.
    Moje święto? :)
    Ale ja nie jestem kotem. Jestem tylko dumną własnością rozpieszczonych 6 mruczusiów.:))

  4. #44
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Talking Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    W imieniu moich kolegów, którzy chcą przyjechać na KIMB a nie mają prawa głosu, proszę o zaliczenie 6 głosów na Sękowiec.

    A w swoim imieniu również głosuję na Sękowiec.
    Ostatnio edytowane przez manio ; 20-02-2009 o 22:17

  5. #45
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Pawelk Zobacz posta

    ".....Ustrzyki - to stolica Bieszczad jest...."
    Jaaasne. Tylko że KSU śpiewało o Ustrzykach Dolnych. Ale nieźle kombinujesz!

  6. #46
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Piskal, nie jest prawdą, wbrew temu co twierdzą sami Amerykanie, że Amerykę odkrył porucznik Colombo z Genui. Ją bowiem odkrył Krzysztof Kolumb z Sękowca.
    Orsini, torba borba ósme smake Ustrzyki Grn.


    Ad rem.
    Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

    Dotychczas głosowało 20 osób.

    W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


    I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

    www.sekowiec.net

    1) vm2301
    2) piskal
    3) Basia Z.
    4) bertrand236
    5) Pastor
    6) Marcowy
    7) dorota z krakowa
    8. długi
    9) Tarnina
    10) Misieg
    11) manio


    II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

    www.carynska.pl

    1) orsini
    2) Stały Bywalec
    3) Jaro
    4) WUKA
    5) andrzej627
    6) Jurko
    7) Wojtek1121
    8. Pawelk (wz. lucyna)
    9) Recon1


    PS 1
    Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

    PS 2
    Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Tasiek) , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
    A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając Wasz głos (koniecznie przed godz. 20:00).

    PS 3
    Swego czasu uczyniłem wyjątek dla Gosiczka L-wo, teraz więc musiałem go zrobić dla Pawelka, w zastępstwie którego głos oddała Lucyna.
    Lucy - wiesz, że w ten sposób pozbawiłaś się możliwości głosowania w swoim własnym imieniu ? I to pomimo okoliczności, że bynajmniej nie zwolniłem Cię z obecności na VIII KIMB ?
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 21-02-2009 o 08:40
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #47
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Dziękuję Panie Prezydencie.
    Ja będę na KIMB nie będąc. O ile znam życie będę jednym z tematów poruszanych na tej imprezie.
    Na pewno spotkam się z Wami o ile dostąpię tego zaszczytu i razem połazęgujemy. Jestem już umówiona z naszą Izą i Dercikiem. Mam cichutką nadzieję, że do nas dołączysz Ty i Miecio, a także inni Szacowni Wsółforumowicze.

  8. #48
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Dziękuję Panie Prezydencie.
    Ja będę na KIMB nie będąc. O ile znam życie będę jednym z tematów poruszanych na tej imprezie.
    (...)
    Jasne, że tak. Osobiście wygłoszę panegiryk na Twoją cześć.
    Ale jednak musisz być obecna. Jak się "posypię", będę potrzebował suflera.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #49
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Panie Prezydencie doskonale wiesz, że bardzo chcę być na KIMB i równie doskonale wiesz dlaczego na KIMB nie będę. To impreza ogólna naszego forum, wszyscy mają prawo w niej uczestniczyć. Nie mam prawa histerycznie reagować więc zacisnęłam zęby i nie pojadę do Sękowca :))) Są sprawy dla mnie bardzo istone, zasady, których nie złamię. Nawet dla Was, przykro mi ale to jest silniejsze ode mnie.
    Spotkamy się na szlaku w niedzielę o ile mnie odbierzecie ze Smolnika (moim faworytem jest Sękowiec). Obiecałeś mi pokazanie brodu i Krywe.

  10. #50
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Panie Prezydencie zgłaszam veto! Jakim prawem Lucyna ma zaliczony głos a wyraźnie opowiada się,że na KIMB-ie nie będzie??? Jagna też głos swój oddała w I turze , a nie został on zaliczony. Uważam,że głos Lucyna wz. Pawelk powinien zostać anulowany, chyba,że Lucyna wyrazi chcęć osobistego uczestniczenia w KIMBie.
    Tarnina

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •