Strona 15 z 36 PierwszyPierwszy ... 5 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #141
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Ależ Tarnino, Andrzej przecież zaraz pod spodem zastrzegł, że to łże-cytat.
    Poza tym napisał w nim aż tyle samokrytyki, że naprawdę powinnaś Mu wybaczyć !

    Przecież Ty sama byś tak o Nim nigdy nie napisała, ani nawet nie pomyślała !
    Mam rację ?
    Powiedz, proszę, że mam.



    PS
    Orsini, mój kotek jest płci mojej. Czyli przystojnej brzydkiej.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 24-02-2009 o 09:25
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #142
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Tak tak Kaziku, masz. Ale co do Andrzeja to nie poczucie humoru powinnam mieć tylko anielską cierpliwość.
    Tarnina

  3. #143
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez piskal Zobacz posta
    Moim zdaniem stało się. Panuj trochę nad tym Kaziu, zamiast bezustannie stawać w obronie Lucyny. Oczywiście, że przy odrobinie dobrej woli na wszystko można znaleźć usprawiedliwienie, ale spodziewałbym się raczej po Tobie, jako po Prezydencie KIMBu takich mniej więcej słów:
    Kochani panujmy nad emocjami. Nie temu służy niniejszy wątek, jeśli ma ktoś potrzebę obrzucać się inwektywami niech założy wątek" Inwektywy na Forum". Wróćmy raczej do merytorycznej duskusji na temat!Dziękuję.
    Szanowny współforumowiczu, proszę panuj nad emocjami. Nie mam dostępu do internetu więc odpisuję dopiero dziś. Nie interesuje mnie ani Pastor ani inne osoby z którymi nie zamiwrzam siąść do ogniska. Nie rozmawiam o nich. Proszę abyś przeczytał wszystkie posty niejakiego Pastora. Gro z nich dotyczy mojej osoby, mojej firmy, można je zakwalifikować jako ataczki personlane. Jeżeli ktoś non stop usiłuje mi nadepnąć na odcisk to nie dziw się, że reaguję.

  4. #144
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Szanowny współforumowiczu, proszę panuj nad emocjami. Nie mam dostępu do internetu więc odpisuję dopiero dziś. Nie interesuje mnie ani Pastor ani inne osoby z którymi nie zamiwrzam siąść do ogniska. Nie rozmawiam o nich. Proszę abyś przeczytał wszystkie posty niejakiego Pastora. Gro z nich dotyczy mojej osoby, mojej firmy, można je zakwalifikować jako ataczki personlane. Jeżeli ktoś non stop usiłuje mi nadepnąć na odcisk to nie dziw się, że reaguję.
    Lucyno, ja jako osoba postronna , odbieram to inaczej. Raczej Ty panuj nad emocjami, bo z Twoich wypowiedzi niejednokrotnie wynika, że niestety sobie z tym nie radzisz. Sama sobie jesteś winna ,że ludzie reagują na Twoją Osobę w taki a nie inny sposób.
    Tarnina

  5. #145
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Lucyno, ja jako osoba postronna , odbieram to inaczej. Raczej Ty panuj nad emocjami, bo z Twoich wypowiedzi niejednokrotnie wynika, że niestety sobie z tym nie radzisz. Sama sobie jesteś winna ,że ludzie reagują na Twoją Osobę w taki a nie inny sposób.
    Wybacz ale nie interesuje mnie to jak ludzie reagują. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek będac niesprowokowana ostro odpowiedziała.

  6. #146
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Wybacz ale nie interesuje mnie to jak ludzie reagują. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek będac niesprowokowana ostro odpowiedziała.
    A szkoda, bo ja mówi przysłowie : " jak Cię widzą , tak Cię piszą ".
    Tarnina

  7. #147
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    A szkoda, bo ja mówi przysłowie : " jak Cię widzą , tak Cię piszą ".
    A ja proponuję darować sobie wszelkie wypominania tego co było kiedyś.

    Nie ważne jak ktoś kiedyś kogoś nazwał, ważne to co przed nami.

    Ze swojej strony nie mam pretensji do nikogo i z ogromną przyjemnością usiądę przy ognisku z każdym

    Pozdrowienia

    Basia

  8. #148
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Lucyna, teraz Twoja kolej :)
    Tarnina

  9. #149
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Lucyna, teraz Twoja kolej :)
    Ja sobie wypraszam, ale nikogo "do tablicy" nie wzywam.

    B.

  10. #150
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    A ja proponuję darować sobie wszelkie wypominania tego co było kiedyś.

    Nie ważne jak ktoś kiedyś kogoś nazwał, ważne to co przed nami.

    Ze swojej strony nie mam pretensji do nikogo i z ogromną przyjemnością usiądę przy ognisku z każdym

    Pozdrowienia

    Basia
    Nigdy w życiu. Na to nie licz. Proszę tylko abyś nie wp... mi się do wątków i ich nie niszczyła.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •