Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy ... 2 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #111

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Oczywiście w przypadku wygranej Sękowca ubolewać absolutnie nie będę, jedynie zacisnę zęby i sprostam ewentualnym trudnościom
    Zgadzam się z Tobą. Ja tez ubolewać nie będę, ale zadaję sobie jednak pytanie, czy rzeczywiście klimat w Sękowcu jest o tyle lepszy niż w Ustrzykach, aby było warto zaciskać zęby? Wątpię o tym. Opieram się na wspomnieniach uczestnika KIMBów w Sękowcu:

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Nie ma się co oszukiwać jak będzie piękna pogoda i w miarę ciepłe noce to KIMB w Sękowcu będzie rewelacyjny i dużo fajniejszy niż w Ustrzykach. Ale jeżeli będzie syfiasta deszczowa pogoda i zimnica to będzie totalna porażka. Bo nikt mi nie powie że siedzenie w wilgotnym zimnym namiocie to przyjemność, no może dla tych co będą jechali na wysokoprocentowym wspomaganiu. Ale zimne piwo to już wtedy na pewno nie smakuje. Do tej pory w Sękowcu odbyły się dwa KIMBy II i III. Na II pogoda dopisała była wspólna ława na zewnątrz przed recepcją i w miarę ciepła noc, choć po jakimś czasie i tak towarzystwo uciekło do środka. Na III zapowiadało się fajnie rozpaliliśmy ognisko ale deszcz i zła pogoda zrobiła swoje i wszyscy musieliśmy ubić się w malutkim barku. Było bardzo fajnie (kameralnie) ale i bardzo ciasno choć tamte KIMBy nie miały takiej frekwencji jak obecnie. Dalszy przebieg KIMBu z powodu fatalnej pogody polegał na zajęciach podgrupach i osobnych imprezach w kilku domkach. Więc jeżeli nie wstrzelimy się w pogodę to i namiot wojskowy nie na wiele się zda bo nie zapominajcie, że maj to nie lipiec i noce w górach bywają czasami bardzo zimne.
    Mi tak naprawdę to obojętne gdzie się to odbędzie bo oba miejsca bardzo lubię dlatego nie będę glosował ale uważam, że przy takiej ilości osób UG są lepszym i pewniejszym rozwiązaniem. Sękowiec jest fajny na spotkanie kilkunastu osób ale nie na taki spęd.
    Co na to zwolennicy Sękowca?

  2. #112
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Toż Basia napisała, że może i w rękawiczkach siedzieć jak zimno będzie.
    Andrzejku może lepiej zająć się tymi, którzy jeszcze nie oddali swych głosów?
    Zwolenników KIMBu w Sękowcu niczym nie przekonasz;-))))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #113
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    A ten KIMB to wesele jakieś jest? Miejsce musi być stosowne, żarcie też. Może jeszcze jakąś kapelę obstalujecie? Kurna! Ludzie! Toż to jedna noc obrad. Czy nikt z Was ogniska nie potrafi w deszczu rozpalić? Kiełbaski z ogniska nie można? Nikt z Was nocy nie zarwał w niezbyt nawet wygodnych warunkach? Przeciaż tam jest namiot, miejsce na ogień i barek. Liczy się towarzystwo chyba. Jak będzie trzeba, to i do UG przyjadę tylko DLACZEGO mam przyjechać w gorsze miejsce? Nie rozumiem i nikt jak dotąd tego mi nie wyjaśnił, a Andrzejowi napisałem na PW.

    Więcej w tym wątku się nie odezwę i czekam na ogłoszenie wyniku.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #114
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Basia napisała, że ani tu ani tu nie była więc trudno się jej dziwić że wybrała to czy tamto. Ja zaliczyłem 2 KIMBy w Sękowcu i 2 w UG. Te z Sękowca milej wspominam było fajniej ale to były inne realia, nieduża grupa, która wcześniej bardzo dobrze się znała o takich samych wymaganiach i upodobaniach kiedyś nawet nazywana TWA. Ale czasy się zmieniają jest nas coraz więcej z różnych półek więc i wymagania inne. W UG oprócz ogniska, sali, jedzenia i noclegów pod dostatkiem, mamy internet, rzutnik multimedialny gdyby ktoś chciał zrobić slajdowisko czy pokaz filmów. Ja np mogę zrobić prezentację ze wszystkich kimbów jak mi Piotr podeśle fotki z Dwernika i ktoś ze Smolnika bo z tych nie mam dokumentacji zdjęciowej a jest co pokazywać oj jest
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  5. #115
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Talking Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Basia napisała, że ani tu ani tu nie była więc trudno się jej dziwić że wybrała to czy tamto. Ja zaliczyłem 2 KIMBy w Sękowcu i 2 w UG. Te z Sękowca milej wspominam było fajniej ale to były inne realia, nieduża grupa, która wcześniej bardzo dobrze się znała o takich samych wymaganiach i upodobaniach kiedyś nawet nazywana TWA. Ale czasy się zmieniają jest nas coraz więcej z różnych półek więc i wymagania inne. W UG oprócz ogniska, sali, jedzenia i noclegów pod dostatkiem, mamy internet, rzutnik multimedialny gdyby ktoś chciał zrobić slajdowisko czy pokaz filmów. Ja np mogę zrobić prezentację ze wszystkich kimbów jak mi Piotr podeśle fotki z Dwernika i ktoś ze Smolnika bo z tych nie mam dokumentacji zdjęciowej a jest co pokazywać oj jest
    Irasku realia są takie same ,tylko co poniektórzy z nas inni.W innych wątkach marudzą, że stare Bieszczady już nie wrócą ,że nie ten klimat ,nie ci ludzie itd itp,że chetnie by wrócili do starych czasów,a jak nadarza się taka okazja żeby posiedzieć przy ognisku i przy gitarze ,to wtedy piszą ,że jedzenie, że spanie ,że rzutnik , że zimno ,że ciepło ze nikt nie chce pryknąć w oponkę.........Ja jadąc na swój pierwszy KIMB nie znałem nikogo, a wspominam go najmilej.no ale takie czasy ilu ludzi tyle opiniii tak przyjadę gdziekolwiek on się odbędzie i na nikogo się nie obrażę(szczególnie za Gołotę )

  6. #116
    Bieszczadnik Awatar Pawelk
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Zamość
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    ...no w koncu w domu

    Bardzo dziękuję Lucynie za miłe słowa i za wstawiennictwo za moją osobą.

    Piskal przesłuchałem przeczytałem teksty KSU i nie ma w nich mowy o kóre "uszczyki" chodzi -grunt to dobrze kombinować
    Tarnina luzik... nie głosujemy tu nad sprawami życia i śmierci


    a tak całkiem na marginesie.....

    ....chyba ważniejsze od tego "gdzie", jest "kto" i "w jakiej atmosferze"- przynajmniej ja tak myślę, że nie miejsce a ludzie tworzą atmosfere -lepszą albo gorszą a miejsce jest jedynie dodatkiem

  7. #117
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    no właśnie, zwłaszcza, że większość główne obrady i tak ma gdzie indziej dzień wcześniej do rana we wspaniałej atmosferze
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #118
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Pawelk Zobacz posta


    ....chyba ważniejsze od tego "gdzie", jest "kto" i "w jakiej atmosferze"- przynajmniej ja tak myślę, że nie miejsce a ludzie tworzą atmosfere -lepszą albo gorszą a miejsce jest jedynie dodatkiem
    Owszem , ludzie, ale jeśli nie uczestniczyłeś w KIMB-ach ani w UG ani w Sękowcu nie wiesz jak to wygląda.

    Andrzeju kilka slów do Ciebie, może nie będą miłe, ale Twoje wypowiedzi trącą nutą "podstarzałej" upierdliwości. Nikt nie zabrania głosować Ci na UG, ja też to miejsce lubię, ale w innym czasie . Nie musisz wstawiać co chwilę cytatów czyichś wypowiedzi, aby je złośliwie, łapiąc za słówka, komentować.Powiedz , jak chcesz uczstniczyć w wyprwie Pikujowej, jak Tobie przeszkadzają warunki Sękowca??? Zastanów się dobrze czego chcesz, ja widzę Cię jednak tylko w warunkach conajmniej Hotelu Górskiego i w wytwornej restauracji, a nie przy ognisku z usmoloną kiełbaską na patyku, czy na twardej karimatce w namiocie, gdzie sufit przecieka przy gwałtownej ulewie. Ehhhhhhhhh Bieszczadnicy ( cholerka ).
    Tarnina

  9. #119
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Sekowiec

  10. #120
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Klopsik przyjedziesz na KIMB???dajesz słowo???
    świat się wali
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 23-02-2009 o 18:26
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 21:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 20:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 17:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 10:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •