Strona 10 z 36 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #91
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Przecież chyba nikt nie głosuje tak, czy inaczej, bo zakłada, że łatwiej mu będzie w takiej lokalizacji zrobić sobie imprezę zamkniętą we własnym gronie.

    :)

  2. #92
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Przecież chyba nikt nie głosuje tak, czy inaczej, bo zakłada, że łatwiej mu będzie w takiej lokalizacji zrobić sobie imprezę zamkniętą we własnym gronie.

    :)
    Ależ oczywiście (tak to rozumiem).
    Ja głosuję tak a nie inaczej, bo na podstawie opisów obu miejsc (żadnego z nich nie znam osobiście) wyobrażam sobie, ze w Sękowcu będzie lepsza atmosfera na obrady.

    B.

  3. #93
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez manio Zobacz posta
    Irasku Ty wiesz że ja do ZpC to zawsze z chęcią pojadę ,ale wydaje mi się że jednak mylisz się co do tego że jest to lepsze miejsce na obrady.Prosty przykład ,przy ładnej pogodzie atmosfera będzie lepsza na obrady w Sękowcu przy złej w Ustrzykach ,tylko co Jacek zrobi z miejscowymi typu Nija ,Bartek ,Baranek czy Józek Polański którzy jak coś wyczują to nie odpuszczą(w przypadku ładnej pogody to nie ma z nimi problemu bo idą w plener).Obradom to może przyda "kolorytu" ,ale atmosfery nie będzie żadnej.Jeśli zrobisz imprezę zamkniętą to jak to widzisz???.."bramkarz ",który kogoś wpuszcza a kogoś nie i na jakiej zasadzie???Jacek i tak ma mało ludzi żeby ktoś bez przerwy stał na bramie ,bo na Kimbie wiesz jak jest, jedni wchodzą drudzy wychodzą ,jedni idą zjeść drudzy po flaszkęi tak w kółko.
    He he zakapiory są wszędzie w Sękowcu też się pewnie ktoś przyczepi Siódemka, Zajączek, Pawełek i inni
    Pamiętasz jak to jeden z nich mówił do ciebie "te Gołota" albo tekst o harmonijce "nie dmuchaj jak nie twoje" eh to były czasy
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #94

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    zapowiadało się fajnie rozpaliliśmy ognisko ale deszcz i zła pogoda zrobiła swoje i wszyscy musieliśmy ubić się w malutkim barku.
    Nie wygląda to zachęcająco. Czy po powrocie z Pikuja będziemy mogli się pożywić w tym "malutkim barku" ?

  5. #95
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Jeżeli tam Ci jadło nie będzie odpowiadać, zawsze można zjeść coś w hotelu w Zatwarnicy.

  6. #96
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    No a pod Caryńską wieeeeeeeeeeeeeeeeelki na cały talerz schaboszczak, wysmażony, chrupiący, pachnący...pychaaaaaaaa
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 23-02-2009 o 12:25
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #97
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Misieg Zobacz posta
    Jeżeli tam Ci jadło nie będzie odpowiadać, zawsze można zjeść coś w hotelu w Zatwarnicy.
    No nie do końca zawsze. Zakładając, że jest jakaś grupa w hotelu bo poza sezonem czasami stoi pusty. I w hotelu jest jadłodajnia nie ma restauracji gdzie można o każdej porze coś zjeść z karty. Można sobie zamówić o określonych godzinach w porach posiłku i tylko to co jest akurat przewidziane na dany dzień w jadłospisie. Faktem jest, że jedzonko w hotelu jest bardzo smaczne o ile coś się nie zmieniło. W barku w Sękowcu w menu są tylko zapiekanki i pizza z mikrofali. Więc pozostaje własny wikt albo jedzenie o określonej porze w hotelu, najbliższa restauracja jest w Pszczelinach lub Ustrzykach.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  8. #98
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Misieg Zobacz posta
    Jeżeli tam Ci jadło nie będzie odpowiadać, zawsze można zjeść coś w hotelu w Zatwarnicy.
    Potwierdzam! W Zatwarnicy jest smaczna kuchnia, b. przyzwoite warunki, klimat też jest (pod sklepem). Trzykrotnie pomieszkiwałem w Zatwarnicy. Zarówno hotel jak i sama Zatwarnica mają u mnie plus.
    Pozdrawiam + Pastor manu propria
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  9. #99

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    W barku w Sękowcu w menu są tylko zapiekanki i pizza z mikrofali.
    Iras, dzięki za konkretną odpowiedź.

  10. #100
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    I teraz już się zapewne domyślacie, dlaczego ja - stały bywalec Sękowca - oddałem swój głos na Ustrzyki Grn. Po prostu mógłbym się podpisać pod argumentacją Irka.
    Ale zwolennicy KIMB w Sękowcu niech się nie przejmują. Tam też (w razie organizacji KIMB-u) będzie bardzo fajnie.
    Inaczej po prostu być nie ma prawa.


    PS
    Piskal, ja po prostu chciałem ten cały "zgrzyt" obrócić w żart. I stąd przywołałem aż wypowiedź p. Zagłoby nt. synów Noego. I dajmy już temu spokój.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 23-02-2009 o 12:47
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •