Strona 1 z 36 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    VIII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad odbędzie się w dniach 15 - 17 maja 2009 r.
    Główne nasze zebranie plenarne: wieczór 16 maja i noc 16/17 maja.

    I tura wyborów nie przyniosła rozstrzygnięcia co do miejsca naszego tegorocznego spotkania.
    W II turze stają zatem w szranki dwie konkurencyjne potencjalne lokalizacje VIII KIMB.

    1. Sękowiec (przysiółek Zatwarnicy) - ośrodek wypoczynkowy. Zgłosił Piskal.

    www.sekowiec.net


    2. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską". Zgłosiła Iza.

    www.carynska.pl



    A ZATEM - GŁOSUJEMY. AŻ DO DN. 1 MARCA, DO GODZ. 20:00.

    COŚ W RODZAJU REGULAMINU WYBORCZEGO
    (nie tyle gwoli przypomnienia nam wszystkim, ile raczej z myślą o osobach rzadziej zaglądających na Nasze Forum - wsród nich także mogą się znaleźć potencjalni wyborcy)

    1. Aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która:
    a) stała się członkiem Naszego Forum najpóźniej do końca 2008 r.,
    b) w chwili zakończenia głosowania będzie miała minimum 50 postów na Forum,
    c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

    2. Głosujemy jawnie - tu, w niniejszym wątku tematycznym. Osoba uprawniona (wg powyższych kryteriów) zamieszcza post, w którym podaje wybraną przez siebie lokalizację.
    Czasu mamy dość dużo: do dn. 1 marca do godz. 20:00. Można więc będzie (w razie takiej potrzeby) zmienić swój wybór, czy nawet oddany wcześniej głos w ogóle wycofać. W razie większej liczby postów "wyborczych" jednej osoby liczyć się będzie tylko ten ostatni.

    3. Jak widzicie, system ten nie tylko jest jawny, ale i bardzo transparentny. Już w trakcie głosowania możemy na bieżąco śledzić jego wyniki, a po jego zakończeniu każdy będzie mógł osobiście dokonać podsumowania i sprawdzić ogłoszone wyniki finalne.

    4. VIII KIMB odbędzie się w miejscu wybranym przez ponad połowę ogólnej liczby osób głosujących.

    5. W przypadku idealnej równości liczby głosów (jak to miało miejsce przy wyborze lokalizacji ubiegłorocznego KIMB) zorganizujemy losowanie.
    Gdyby okazało się ono konieczne, zorganizujemy je publicznie - w obecności osób zainteresowanych konkurencyjnymi obiektami (gdyż wtedy, już z przebiegu wcześniejszego, jawnego głosowania, wiadomo będzie, kto jaką "opcję" reprezentuje).

    6. Czynnego prawa wyborczego absolutnie proszę nie mylić z prawem uczestniczenia w KIMB!
    Na VIII KIMB, podobnie jak na wszystkie poprzednie, przyjechać może każdy członek Naszego Forum, z osobami towarzyszącymi włącznie. Listę uczestników zaczniemy pisać później, już po zakończeniu głosowania. Podobnie jak program naszego spotkania, który przecież w dużej mierze też zależeć będzie od wybranej lokalizacji Kongresu.

    7. Admina (aż w Kanadzie !) i Moderatorów proszę, aby czuwali nad przebiegiem głosowania - tak, aby nie zakłócił go żaden "domorosły informatyk" i aby wyeliminować tzw. klony, czyli ew. osoby, które zachorują na rozdwojenie jaźni i zechcą głosować pod różnymi pseudonimami (być może nawet na obydwie lokalizacje).

    8. I na zakończenie jeszcze jedna uwaga. Podobnie jak w I turze, także i teraz - oprócz samego oddawania głosów - możemy sobie w niniejszym wątku wyborczym podyskutować. Ale już tylko na temat dwóch lokalizacji ostatecznie poddanych pod głosowanie. Możemy je chwalić, krytykować, zadawać pytania pod adresem osób, które je zgłosiły, namawiać innych do zmiany już dokonanego wyboru, etc.
    Ale od tak dość szeroko zakreślonego tematu dyskusji raczej już nie odbiegajmy !!!



    A TERAZ - GŁOSUJEMY.
    PROSZĘ ROZPOCZYNAĆ.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    No cóż, "głosowanie czas zacząć" - zawołał Mistrz Ceremonii.....


    SĘKOWIEC


    Pozdrawiam:)

  3. #3
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Wobec tego rozpoczynam.

    1. Ponieważ nie jestem z przyczyn obiektywnych (brak paszportu) zainteresowany ani Lwowem, ani Pikujem już zaplanowałem sobie pieszą marszrutę z Leska do Ustrzyk, w których planuję być 16-go.Nie dlatego, że nie mam wiary w SĘKOWIEC, ale też ta lokalizacja mi się podoba.

    2.Jeśli wygra "mój" SĘKOWIEC zawsze będę miał czas tę marszrutę zmienić.

    3. Ponieważ nie jestem żadną z naszych pań nie wycofuję ani nie zmieniam głosu. Głosuję na SĘKOWIEC.

    4.Nie zamierzam już nikogo przekonywać(chyba że coś wyjdzie w praniu), odsyłam raczej do moich postów w zakładce o lokalizacji KIMBu

    5.Propozycja korumpcyjna cały czas aktualna.

  4. #4
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez piskal Zobacz posta
    3. Ponieważ nie jestem żadną z naszych pań nie wycofuję ani nie zmieniam głosu. Głosuję na SĘKOWIEC.
    .

    Panowie TEŻ głosy zmieniali!!!

    w takim razie USTRZYKI GÓRNE!!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Sękowiec i basta !

    B.

  6. #6
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Skoro nie mogę w drugiej turze głosowac na Muczne, to głosuję na

    Sękowiec

    Pozdrawiam
    bertrand236

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Ja na razie jeszcze nie głosuję, tylko przypominam obietnice "sponsorsko - korupcyjne", jakie dotyczą obu rywalizujących lokalizacji.

    1. Jeśli zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Sękowcu, Piskal obiecuje oryginalne pierniczki toruńskie tym osobom, które się do tego przyczyniły głosując na Sękowiec. Po 1 paczce na buzię głosującą na Sękowiec plus po 1 paczce dla Lucy i Orsini (tak z czystej sympatii).

    2. Analogicznie Recon1 obiecuje wręczyć każdemu głosującemu na Ustrzyki Grn. książkę Pawła Kusala pt. "Zapomniane Bieszczady" (jeśli tylko Ustrzyki Grn. wygrają w rankingu propozycji lokalizacji VIII KIMB).

    .
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Mój stan zdrowia można by określić, posługując się pewnym skrótem myślowym tak: jest dobrze ale nie beznadziejnie!
    W związku z tym na KIMB się wybieram,gdziekolwiek by się nie odbywał,
    głosuję na Sękowiec!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  9. #9
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Sękowiec

  10. #10

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Oczywiście Sękowiec.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 21:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 20:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 17:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 10:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •