Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

  1. #71
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Może jednak powinien dostać swoją szansę odpokutowania tego jednego wybryku, jakim by on nie był, wszak daje się szansę na powrót do społeczeństwa i mordercom, to wandalowi nie można?
    Tym bardziej, że poza grzechami i zasług kilka ma na koncie?
    Oczywiście że powinien dostać taką szansę.
    Jest jednak jeden mankament.
    Nawet w religii katolickiej warunkiem odpuszczenia grzechów jest skrucha i obietnica poprawy.
    Tu nie ma ani jednego ani drugiego.
    Amen.

    Basiu
    Na tym forum i innych są ludzie, którzy nie potrzebują akcji do tego aby naprawić/ulepszyć chatę/schron itp. Robią to spontanicznie i nie jest im potrzebny rozgłos. Bynajmniej nie mam na mysli siebie, bo ja jednak cześciej korzystam niż remontuję.
    Tak że to nie jest tak że nie ma odzewu. To że nikt się nie zgłasza, nie znaczy że nikt nic nie robi.
    http://www.doczu.pl

  2. #72
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez Doczu Zobacz posta
    Tak że to nie jest tak że nie ma odzewu. To że nikt się nie zgłasza, nie znaczy że nikt nic nie robi.
    Pisałam o tym, że nie ma odzewu ze strony tamtych panów.

    Co do reszty - mam nadzieję że nie zależnie od wszystkiego innego na wiosnę umówimy się (razem z Wojtkiem W.) na remont bacówy.
    Problemem z mojej strony jest notoryczny brak czasu.

    Pozdrowienia

    Basia

  3. #73
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    .......Amen.
    Oczywista oczywistość Doczu.

    Sugerowałem, że być może gośc poczuł się nico zaszczuty, przytłoczony zmasowanym atakiem zjednoczonych sił. Stąd brak obrony, czy przyznania się do winy

    ...no ale skoro do tej pory odzewu nie ma, to może i faktycznie ma to w dupie...

    Pozdrawiam:)

  4. #74
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Sugerowałem, że być może gośc poczuł się nico zaszczuty, przytłoczony zmasowanym atakiem zjednoczonych sił. Stąd brak obrony, czy przyznania się do winy
    wręcz przeciwnie - wypowiadał się w dwóch lub trzech miejscach i uważa, że nic wielkiego się nie stało, bo ten cyt. "chlewik" i tak się rozpadał i to były tylko słynne "3 deski". Stąd nerw większości ludzi w tym i mój.
    http://www.doczu.pl

  5. #75
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    ... ja nieco nie o tym, linki tego całego wątku jakoś nie otwierają się, natomiast w wielu miejscach na necie, co gorsza, słychać to na miejscu, wspomina się z najwyższym szacunkiem pewnego alkoholika, po teraz aż, z najwyższym szacunkiem podkreślam ( jak Go brak, jak zeszło na psy, jak fajowo było), który psim swędem uzyskał budynek o znaczącej kubaturze w Bieszczadach, po tzw. przełomie, a przepijając, co uzyskał, zimą palił krokwiami, podłogami, łóżkami drewnianymi, po to tylko, by żył jego mit i mit wódy. Imię jego żywe ... Komentarzy wrażych mu - nie ma. Jak to?
    O co tu biega?

  6. #76
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    ... ja nieco nie o tym, linki tego całego wątku jakoś nie otwierają się, natomiast w wielu miejscach na necie, co gorsza, słychać to na miejscu, wspomina się z najwyższym szacunkiem pewnego alkoholika, po teraz aż, z najwyższym szacunkiem podkreślam ( jak Go brak, jak zeszło na psy, jak fajowo było), który psim swędem uzyskał budynek o znaczącej kubaturze w Bieszczadach, po tzw. przełomie, a przepijając, co uzyskał, zimą palił krokwiami, podłogami, łóżkami drewnianymi, po to tylko, by żył jego mit i mit wódy. Imię jego żywe ... Komentarzy wrażych mu - nie ma. Jak to?
    O co tu biega?
    tez bynajmniej nie zasluguje na pochwale i szacunek takie zachowanie.. acz moze taka roznica ze przynajmniej niszczyl swoj dom a nie cos, co nalezy do kogos innego

    chyba troche inna historia jak kupie sobie dom i go spale niz jak przyjde i spale twoj dom..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak tu przejść z Bieszczad polskich na ukraińskie?
    Przez piotrula w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-12-2019, 18:47
  2. Bieszczady po stronie ukraińskiej.
    Przez Maciek_Gdansk w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 21:46
  3. Połonina Bukowska od strony ukraińskiej
    Przez Lengyel w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 13:09
  4. na Krzemieniec od ukraińskiej strony
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 19:51
  5. Wędrówki po stronie ukraińskiej
    Przez easyrider w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-04-2008, 09:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •