Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Wątek: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

  1. #21

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Patrzcie jak koleś się próbował wytłumaczyć na innym forum:
    http://www.forum.outdoor.org.pl/jak_...47373#msg47373

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Goście się tłumaczą trzema deskami.... żenada
    Prawda jest niestety taka - że wśród każdej społeczności znajdą się jednostki zdegenerowane , nawet napis marbut im w tym nie pomoże.
    Jednoznacznie się od nich odcinamy.
    i jeśli byłoby to możliwe to zabralibyśmy im paszporty... alby nie srali w gniazdo.

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Też znam tego człowieka, ale tylko z widzenia. I uważam, że pomimo tragedii jaka wydarzyła się wczoraj niedaleko "Chaty Socjologa" wypadałoby jak najszybciej powiadomić Otrytczyków o tej sprawie. Bądź co bądź po przejrzeniu kilku miejsc w sieci Otryt też obrywa rykoszetem. Może załatwiliby jakoś tę sprawę także we własnym gronie?

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Wędrowiec
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    Ciałem Lublin, sercem Bieszczady
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    foto z Lublina........
    Pozdrawiam
    www.michalskalba.art.pl
    Homo sapiens carpathiensis

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    I jeszcze mój apel - nie krytykujmy personalnie osoby, ale jej zachowanie. Całkowicie się zgadzam, że działanie będące tematem tej dyskusji jest absolutnie naganne i zasługuje na całkowite potępienie, ale z drugiej strony - kto z nas nie popełnia błędów? Może mnie skrytykujecie za ten pogląd, ale już tak mam, że mimo wszystko wierzę w ludzi Na dodatek wiele osób pisze pod wpływem emocji - całkowicie przeze mnie rozumianych - co jednak nieco radykalizuje wypowiedzi...

    PS. Przepraszam, że piszę 2 posty jeden pod drugim, ale nie wiem jak edytować poprzedni, żeby coś dopisać.

  6. #26
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Ot zwykła swołocz i tyle. Nigdy nie lubiłam Otrytczyków i ich klimatów. Przeniesienie pewnych zachowań poza Bieszczady.

  7. #27
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez Loodie Zobacz posta
    I jeszcze mój apel - nie krytykujmy personalnie osoby, ale jej zachowanie. Całkowicie się zgadzam, że działanie będące tematem tej dyskusji jest absolutnie naganne i zasługuje na całkowite potępienie, ale z drugiej strony - kto z nas nie popełnia błędów? Może mnie skrytykujecie za ten pogląd, ale już tak mam, że mimo wszystko wierzę w ludzi Na dodatek wiele osób pisze pod wpływem emocji - całkowicie przeze mnie rozumianych - co jednak nieco radykalizuje wypowiedzi...

    PS. Przepraszam, że piszę 2 posty jeden pod drugim, ale nie wiem jak edytować poprzedni, żeby coś dopisać.
    przytoczone tu zachowanie zasluguje na potepienie a czlowiek ktory jego dokonal nie? np. morderstwo jest zle a morderca jest juz ok??

    kazdy z nas popelnia bledy, ale nie kazdy takie.. w takich ludzi nie wierze, sorry.. powinni dostac pieczatke w paszport i przez dlugie lata miec zakaz wjazdu na ua..

    ja rowniez bledy popelniam.. ale do spalenia fragmentu bacowki zmusilyby mnie tylko okolicznosci gdzie ten ogien bylby jedyna szansa by przezyc.. a innego rozwiazania nie bylo...ale ci ludzie na skrajnie wyczerpanych nie wygladaja.. widac jest dzien, pogoda nienajgorsza i jeszcze siekiere maja.. zamiast wypasnych spodni by sobie butle z palnikiem dupek kupil.. zreszta sam napisal ze to nie krytyczna sytuacja tylko "3 deski z budy"..poza tym przy skrajnym wyczerpaniu nie robili by sobie zdjec z glupimi podpisami..

    sorry, ale jak dla mnie ta osoba powinna byc wybitnie skrytykowana i publicznie odsadzona od czci i wiary.. nie ma usprawiedliwienia dla takich zachowan



    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Ot zwykła swołocz i tyle. Nigdy nie lubiłam Otrytczyków i ich klimatów. Przeniesienie pewnych zachowań poza Bieszczady.
    pewnie to jeden z tych otrytczykow ktorzy mnie w pewna noc (co prawda letnia, ale zimna i deszczowa) nie wpuscili do chatki, bo byla impreza zamknieta.. uzywajac niewybrednych slow i straszac rekoczynami gdy wejde wbrew ich woli.. dawno to juz bylo, 11 lat temu.. jeszcze za starej chaty.. podobnie "turystyczne" klimaty jak w tym watku..

    widac i na otrycie i na ukrainie spotyka sie i fajnych ludzi i swołocz niewarta kopniecia noga bez gumiaka (coby sie nie pobrudzic
    Ostatnio edytowane przez buba ; 18-02-2009 o 08:01
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez Loodie Zobacz posta
    I jeszcze mój apel - nie krytykujmy personalnie osoby, ale jej zachowanie. Całkowicie się zgadzam, że działanie będące tematem tej dyskusji jest absolutnie naganne i zasługuje na całkowite potępienie, ale z drugiej strony - kto z nas nie popełnia błędów? Może mnie skrytykujecie za ten pogląd, ale już tak mam, że mimo wszystko wierzę w ludzi Na dodatek wiele osób pisze pod wpływem emocji - całkowicie przeze mnie rozumianych - co jednak nieco radykalizuje wypowiedzi...

    Zgadzam się z Tobą. Ludzie zachowali się jak buraki.
    Ale myślę że przeczytali na swój temat już wystarczająco dużo (na wieleu forach i wszędzie potępienie takiego zachowania bylo jednoznaczne) i można mieć nadzieję że wzięli to sobie do serca i że po prostu więcej tak nie zrobią.

    Dalsza eskalacja działań nie ma IMHO sensu.

    Pozdrowienia

    Basia

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Myślę że ci ludzie nie jedno slajdowisko zrobili, a dialogi z Czekając na Joe znają na pamięć.. Ot poprostu PLG

  10. #30
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak to niektórzy korzystają z ukraińskiej gościnności :/

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    przytoczone tu zachowanie zasluguje na potepienie a czlowiek ktory jego dokonal nie? np. morderstwo jest zle a morderca jest juz ok??

    kazdy z nas popelnia bledy, ale nie kazdy takie.. w takich ludzi nie wierze, sorry.. powinni dostac pieczatke w paszport i przez dlugie lata miec zakaz wjazdu na ua..

    ja rowniez bledy popelniam.. ale do spalenia fragmentu bacowki zmusilyby mnie tylko okolicznosci gdzie ten ogien bylby jedyna szansa by przezyc.. a innego rozwiazania nie bylo...ale ci ludzie na skrajnie wyczerpanych nie wygladaja.. widac jest dzien, pogoda nienajgorsza i jeszcze siekiere maja.. zamiast wypasnych spodni by sobie butle z palnikiem dupek kupil.. zreszta sam napisal ze to nie krytyczna sytuacja tylko "3 deski z budy"..poza tym przy skrajnym wyczerpaniu nie robili by sobie zdjec z glupimi podpisami..

    sorry, ale jak dla mnie ta osoba powinna byc wybitnie skrytykowana i publicznie odsadzona od czci i wiary.. nie ma usprawiedliwienia dla takich zachowan





    pewnie to jeden z tych otrytczykow ktorzy mnie w pewna noc (co prawda letnia, ale zimna i deszczowa) nie wpuscili do chatki, bo byla impreza zamknieta.. uzywajac niewybrednych slow i straszac rekoczynami gdy wejde wbrew ich woli.. dawno to juz bylo, 11 lat temu.. jeszcze za starej chaty.. podobnie "turystyczne" klimaty jak w tym watku..

    widac i na otrycie i na ukrainie spotyka sie i fajnych ludzi i swołocz niewarta kopniecia noga bez gumiaka (coby sie nie pobrudzic
    Buba ma rację.
    Hmm są oni i my. My jesteśmy prawdziwi ludzie gór, zasłużeni dla polskiej turystyki więc co tam. Mamy prawo zachowywać się tak jak nam się podoba, a wam wara od tego. Liczymy się tylko my i nasza chęć dobrej zabawy.
    Nie znam nowego schroniska na Otrycie. Nie przypominam sobie abym tam w ostatnich latach bywała. Być może moje słowa kogoś krzywdzą, być może jestem niesprawiedliwa ale Otryt kojarzy mi się z narkotyczno-alkoholowymi klimatami, barakiem gościnności i traktowaniem ludzi jak intruzów. Mam złe wspomnienia i skojarzenia z tym miejscem.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 18-02-2009 o 08:58

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak tu przejść z Bieszczad polskich na ukraińskie?
    Przez piotrula w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-12-2019, 17:47
  2. Bieszczady po stronie ukraińskiej.
    Przez Maciek_Gdansk w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 20:46
  3. Połonina Bukowska od strony ukraińskiej
    Przez Lengyel w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 12:09
  4. na Krzemieniec od ukraińskiej strony
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 18:51
  5. Wędrówki po stronie ukraińskiej
    Przez easyrider w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-04-2008, 08:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •