Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Czy ktoś go tu zna

  1. #11
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta

    Oby tym Panom nic się nie stało :)
    Jeszcze raz spytam,gdzie tu jest (oprócz opisu co zrobili moi kumple z kilkoma gnojami) nawoływanie do czegokolwiek? A los TYCH panów mi totalnie zwisa,z bydłem się staram nie zadawać.
    Pozdrav

  2. #12

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez joorg
    Tego ... się też zidentyfikuje.Zdjęcie trzeba wydrukować i w szałasach rozkleić ,...jak list gończy.Kto tam pojedzie niech weżmie parę zdjęć.Takie rzeczy trzeba tępić bezwzglednie.
    On tam już nigdy nie pojedzie.

    W jakim celu rozkleić? Co znaczy „On tam już nigdy nie pojedzie.”. Co znaczy „te bydleta dalej beda bezkarnie chodzic po swiecie” i wiele innych.

    oprócz opisu co zrobili moi kumple z kilkoma gnojami”, siatka powiązań, nazbyt wiele tutaj dowodów. Dalej uważam, że ci Panowie winni być teraz pod ochroną.

  3. #13
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    W jakim celu rozkleić? Co znaczy „On tam już nigdy nie pojedzie.”. Co znaczy „te bydleta dalej beda bezkarnie chodzic po swiecie” i wiele innych.

    oprócz opisu co zrobili moi kumple z kilkoma gnojami”, siatka powiązań, nazbyt wiele tutaj dowodów. Dalej uważam, że ci Panowie winni być teraz pod ochroną.
    Pod czyją ochroną i przed kim,bo nie łąpię?? Jakie dowody?? Opis jest nawoływaniem,intencją czy zachętą?? Siatkę powiązań,może wręcz układ tu znajdujesz?? Skończ bredzić łaskawco.
    Pozdrav

  4. #14
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    oby się stało!!!
    trzymam kciuki za to z całego serca, a rzadko źle ludziom życzę!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #15
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    W jakim celu rozkleić? Co znaczy „On tam już nigdy nie pojedzie.”. Co znaczy „te bydleta dalej beda bezkarnie chodzic po swiecie” i wiele innych.

    oprócz opisu co zrobili moi kumple z kilkoma gnojami”, siatka powiązań, nazbyt wiele tutaj dowodów. Dalej uważam, że ci Panowie winni być teraz pod ochroną.
    Dzisiaj Ostatki zwane też Podkoziołkiem. Gościu z imprezy już wróciłeś? Jeżeli tak, to chyba w stanie mocno wskazującym. Poczytaj swoje bzdety jutro jak wytrzeźwiejesz. Najlepiej będzie jak poprosisz osoby do tego uprawnione, aby wykasowały ostatnie twoje posty.
    bertrand236

  6. #16

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Trudno sprecyzować pod czyją ochroną, łatwiej, przed kim.
    Dowody są na tym forum i na kilku innych.
    Tropienie układu :) to na razie nie moja działka.
    Myślę, że to nie są brednie.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    I stało się to, co myślałam.Osobiście jestem zbulwersowana zachowaniem tych Panów i zgadzam się, że z tym trzeba walczyć. Ale drodzy Koledzy i Koleżanki
    ( znani osobiście jak i tylko z forum ) przestrzegam przed wyrażaniem takich gróźb ( nawet jeśli sobie na to zasłużyli ), bowiem w tym przypadku - już nie tylko w stosunku do nich , za niszczenie mienia - trąci to paragrafami. Sorki, ale taka jest rzeczywistość.
    Tarnina

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    Co znaczy „On tam już nigdy nie pojedzie.”......
    Bo ich nie wpuszczą na Ukrainę.Teraz to nawet nie trzeba rozklejać zdjęć w celu informacji.Ukraińcy też czytają nasze fora i już dawno widzieli zdjecia tych ludzi.

    Przynajmniej teraz Ukraińcy nie będą mówić :" o przyjechali Polaczki i będą niszczyć i palić nasze szałase"

    Są świadomi, że nie wszyscy Polacy , a tylko ci trzej.

    ps.I dalej jest tu tłumaczenie "my nic nie zrobiliśmy , tylko trzy deski z rozwalajacej szopy spaliliśmy"
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #19
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez oligocenmaster Zobacz posta
    Czyli problem jest w tym, że oni dalej „chodzą”. Jeśli tym Panom coś się stanie, dzięki udokumentowanym tutaj namowom do pozbawienia ich zdrowia/życia, łatwo będzie ująć sprawców.
    niekoniecznie trzeba od razu pozbawiac zdrowia i zycia zeby kogos ukarac.. czasem mozna po prostu to zycie troche uprzykrzyc.. jakby chceili wjechac na ukraine a zostali niewpuszczeni albo rozbili biwak a miejscowi ich troche nastraszyli czy wezwali odpowiednie sluzby gdy demoluja... albo zaszli do schroniska a wszyscy tam obecni lacznie z obsluga znali ich mordy(np. z rozlepianych plakatow),wiec zaczeli traktowac ich jak smierdzace g..., niechetnie obslugiwali i kazdy turysta omijal ich lukiem chowajac w poplochu swoje mienie, a obsluga schroniska krecila sie wokol sprawdzajac co chwile czy wszystkie stolki i lawki sa na swoim miejscu i nic nie zostalo zniszczone... niekoniecznie trzeba kogos bic i podrzynac mu gardlo...

    poza tym niezmiernie dziwi mnie pewne podejscie typu "przestepca pod ochrona".. jak ide ulica i dostane w pysk to moze jest zle ale tylko troche... ale jak oddam to jest tragedia, jestem przestepca, sa na mnie paragrafy,kodeksy i tego co mnie zaatakowal nalezy chronic! tak! bo moze nastepny tez nie da sie pobic i odda?


    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    ( przestrzegam przed wyrażaniem takich gróźb (...) bowiem w tym przypadku - (..) trąci to paragrafami. Sorki, ale taka jest rzeczywistość.
    czy to jest grozba???
    Ostatnio edytowane przez buba ; 25-02-2009 o 18:35
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #20
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Czy ktoś go tu zna

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    .

    Przynajmniej teraz Ukraińcy nie będą mówić :" o przyjechali Polaczki i będą niszczyć i palić nasze szałase"

    Są świadomi, że nie wszyscy Polacy , a tylko ci trzej.

    "
    mam nadzieje ze masz racje... i ze zaden ukrainski baca nie spusci nam łomotu za to ze jestesmy polakami a krecimy sie kolo jego bacowki.. prewencyjnie.. bo wiadomo po co polak do bacowki wchodzi..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 25-02-2009 o 18:39
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zaufane, sprawdzone gospodarstwo w Libuchorze, zna ktoś ?
    Przez hakuna13 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-05-2011, 08:34
  2. czy ktoś zna język włoski??
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 14:29
  3. Czy ktoś potrzebuje?
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-08-2007, 22:28
  4. Bieszczadzkie rzeźby. Czy ktoś zna kogoś, kto je robi?
    Przez naimad86 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-02-2006, 14:12
  5. Czy ktoś zna knajpę w Dwerniku ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-04-2002, 19:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •