Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

  1. #11
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Pikuj to Pikuj, najwyższy szczyt w Bieszczadach, a nie imię przystojnego Ukraińca, jak nadal sądzi Orsini (która uparła się, aby mnie zabrać w roli obstawy i przyzwoitki).
    łe to tylko o to Ci chodzi???
    No to jedź koniecznie z nami, bo z tego co pamiętam ekipy będą dwie-ta która istotnie pójdzie szczytować, i druga, która zrezygnuje ze szczytowania i zostanie pilnować namiotów, więc serdecznie Cię jeszcze raz namawiam oraz zapraszam: dołącz do nas choćby i bez szczytowania
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    (...)dołącz do nas choćby i bez szczytowania
    Tak to ja nie lubię. Poza tym jest to niezdrowe.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #13

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Żeby chociaż Andrzej pojechał z Wami na ten Pikuj ! Bo mam co do tego coraz większe wątpliwości.
    Stały Bywalcze, im większe masz wątpliwości, tym bardziej mi się chcę tam jechać.

    A tak przy okazji, to sygnalizuję, że wczoraj zrobiłem na rowerze więcej kilometrów i to w terenie górzystym niż Ty w sobotę w Puszczy Kampinoskiej.

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Okay, ale nic na siłę. Ja tego nie odebrałem jako wiążącą obietnicę, lecz jako alternatywę: Ty organizujesz wycieczkę 1-dniową 18 maja, a jak nie, to ja nawiązuję kontakt z Krainą Wilka lub innym organizatorem ws. wycieczki 15 maja. Tak było, czy nie ? Kontaktowaliśmy się przeciez przez priv.
    Dokładnie tak, ale skoro podjęłam zobowiązanie - nie wycofuję się.

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Jeśli zatem czujesz się nadal na siłach i chcesz sobie pojeździć w te i we w te przez granicę, to ja się bardzo cieszę.
    Ja miałabym się nie czuć na siłach ?

    Wprawdzie wolałabym osobiście jechać do Lwowa na dwa dni, bo nadal uważam, że w jeden dzień (wliczając dojazd) bardzo niewiele uda się zobaczyć.
    Poza tym - ja to lubię powłóczyć się wieczorami po mieście od knajpy do knajpy, a w warunkach jednego dnia nie będzie to możliwe.

    Ale skoro potencjalni uczestnicy życzą sobie inaczej - jestem do dyspozycji.

    W sumie we Lwowie planuję być w tym roku jeszcze trzy razy - zdążę się powłóczyć po knajpach


    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Gdyby Ci natomiast owo kursowanie tam i z powrotem przez granicę nie odpowiadało, to uruchamiam mój "plan awaryjny", który nota bene był planem pierwotnym - można sprawdzić chociażby po tytule mojego innego postu (jest w nim mowa o wycieczce do Lwowa dnia 15 maja).
    To się wszystko wyjaśni do końca kwietnia.
    Myślę ze i tak jest teraz za wcześnie. Na ogół nie planuję swoich wyjazdów z takim wyprzedzeniem.

    Pozdrowienia

    Basia

  5. #15
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Zgłaszam się na ochotnika jako prelegent. Ile czasu i kiedy jesteście chętni mnie słuchać?
    Zgłoś program autorski (może będą chcieli i inni coś dodać?), przedstaw ile czasu Ci potrzeba i zgłoś Prezesowi... On przecież ustawia program.
    Ja jako słuchacz się piszę choćby, przy braku chętnych do słuchania, w paśmie nieoficjalnym. :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Stały Bywalcze, im większe masz wątpliwości, tym bardziej mi się chcę tam jechać.

    A tak przy okazji, to sygnalizuję, że wczoraj zrobiłem na rowerze więcej kilometrów i to w terenie górzystym niż Ty w sobotę w Puszczy Kampinoskiej.
    Ad.1
    I o to właśnie mi chodzi ! To wszystko moja intryga, abyś się przypadkiem nie rozmyślił.

    Ad. 2
    Andrzeju, nie mam wykształcenia technicznego, ale coś niecoś ze szkolnej fizyki zapamiętałem.
    Ja w sobotę przemaszerowałem (chwilami 6 km/h, spiesząc się na spotkanie z Wojtkiem1121) łącznie jakieś 20 - 21 km. A jaki dystans Ty pokonałeś w niedzielę na rowerze ?

    L = F x s, prawda ?
    Twoja wczorajsza "L" byłaby tylko wtedy większa od mojej sobotniej "L", gdyby Twoja "s" była również znacznie dłuższa od mojej "s" sobotniej. Chyba co najmniej jakieś 4 razy dłuższa ! Czyli, jeśli nakręciłeś jakieś 80 km, to dopiero mi dorównałeś co do "L". Natomiast jeśli jeszcze więcej, to faktycznie, Ty masz rację.
    Poza tym jazda w terenie górzystym ma i to do siebie, że co pewien czas się zjeżdża z górki na pazurki i trzeba tylko kierownicę mocno trzymać w łapach.

    Swój wywód opieram na założeniu, że człowiek jednakowo się zmęczy (jednakową pracę wykona) przechodząc 4 km czy przejeżdżając na rowerze 16 km (nawet niekoniecznie cały czas po szosie).
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 02-03-2009 o 17:33
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #17

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    jeśli nakręciłeś jakieś 80 km, to dopiero mi dorównałeś
    No nie, Tobie trudno dorównać. Jak na razie za jednym wyjazdem robię góra 30 km. Nie jest moim celem robienie jak najwięcej kilometrów. Wolę jeździć po lesie niż po szosie.

  8. #18
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    I to są konkrety? Raczej pociskanie pierdołów! No, ale jak się nie ma konkretów...
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #19

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Recon, nie licz na dużo konkretów.

    Ja już przygotowuję materiały do wykładu na temat GPSu. W ciągu godziny powinienem się zmieścić.

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Andrzeju a plan? Najważniejsza sprawa na KIMB - PLAN MUSI BYĆ!
    mAAtylda

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  2. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 21:16
  3. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 21:49
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28
  5. KIMB VIII ambitne początki
    Przez Barnaba w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-08-2008, 00:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •