Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

  1. #21
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Gdybyś nie pociskał to już byś napisał
    Andrzej, Ty jesteś tutaj dłużej ja krócej, jeszcze mogę mieć ksztynkę złudzeń
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #22

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    Andrzeju a plan? Najważniejsza sprawa na KIMB - PLAN MUSI BYĆ!
    Ogólnie mówiąc plan jest bardzo napięty:

    Przyjazd do UG w czwartek, w piątek wyprawa na Pikuj, powrót w sobotę po południu, wieczorem posiedzenie plenarne, w niedzielę lekki spacer, w poniedziałek skoro świt wyjazd do Rumunii.

  3. #23
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Fakt, bo jakoś mi się utrwaliło że będą 2 wieczory.... z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
    No to ja muszę zweryfikować swoje plany.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #24

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Wieczorami i tak wszyscy są w Zajeździe (w sali na górze). W sobotę wieczorem spotkanie plenarne odbywa się na dole, przy ognisku i w barze.

    Do zobaczenia, już w czwartek 14 maja.

  5. #25

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Ogólnie mówiąc plan jest bardzo napięty:

    Przyjazd do UG w czwartek(...)
    Aby trochę rozluźnić plan, przyjedziemy do Ustrzyk jednak już w środę 13 maja. Zawsze zatrzymywaliśmy się w Hotelu Górskim i w tym roku nie będziemy chyba łamać tradycji. Czy inni kimbowicze też tam planują zakwaterowanie?

  6. #26
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Ja myślę o Kremenarosie albo hotelu Białym. Chciałbym tam dotrzeć 15,a 16 zaliczyć Tarnicę, może Halicz.

  7. #27
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Po namyśle odrzuciłem pomysł wyjazdu do Lwowa. Mój plan jak na razie to przyjazd 14, zapewne pod wieczór. Chcę 15 maja z rana podjechać do Polany i trochę tam po okolicy połazić. Najbardziej zależy mi na odświeżeniu Rosolina, bo dawno tam nie byłem oraz , dla mnie nowość, odszukanie pozostałości po Kopalni Ropy Naftowej Polana - Ostre. Na razie zbieram (trochę już mam) na temat KRNP-O wszelkie info, jeśli ktoś coś ma i chce się podzielić to chętnie skorzystam. Na 16 w dzień dopiero się rodzą pomysły, bo rezerwacja czasu na wieczorną galę już jest Planuję przed południem w niedzielę wyjazd.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Pozwolę sobie zaproponować następujący porządek dzienny spotkania plenarnego (16 maja, początek godz. 19:00).

    1. Powitanie wszystkich (biorę to na siebie), potem autoprezentacja (każdy się przedstawia i mówi coś o sobie).

    2. Ogłoszenie Izy zwycięzcą konkursu na wybór lokalizacji VIII KIMB (przecież to Ona zgłosiła zwycięskie Ustrzyki Grn. ) - też się tego punktu podejmę, ale zaraz potem (po owacji na stojąco na cześć Izy) oddaję mikrofon Reconowi1.

    3. Wręczenie przez Recona1 ufundowanych przez Niego nagród. Atmosfera coraz gorętsza, nie milknące brawa.

    4. Napięcie sięga zenitu. Marcowy ogłasza (pro forma, bo już Ich znamy) pseudonimy ośmiu tegorocznych laureatów - Powsimordów, a następnie wręcza każdemu z Nich certyfikat oraz worek z nagrodami. Na sali powstaje tumult, wszyscy się cisną z gratulacjami, interweniuje służba porządkowa.

    5. Po zaprowadzeniu porządku Iras może wreszcie rozpocząć projekcję zdjęć i filmów z poprzednich siedmiu KIMB-ów. Ryki śmiechu i spazmy płaczu (też ze śmiechu).

    6. Wykład Andrzeja627 nt. teorii i praktyki GPS. Słuchacze zdają egzamin i uzyskują świadectwo ukończenia kursu.

    7. Kwadrans poezji - WUKA przedstawia swoje wiersze wybrane. Słuchacze wyraźnie wzruszeni, przechodzi ich dreszcz emocji.

    8. I tak niepostrzeżenie część oficjalna przekształca się w część artystyczną ... Obowiązuje zakaz upijania się na smutno.


    PS
    Andrzej627 słusznie napisał, że KIMB to nie tylko spotkanie główne.
    Także i w dni pozostałe kto żyw, niechaj spieszy wieczorem do zajazdu "Pod Caryńską".
    Ja osobiście przyjeżdżam do Ustrzyk Grn. już dn. 11 maja wieczorem, a opuszczam je (wracam do domu) dn. 20 maja rano. Już sobie załatwiłem rezerwację na ten okres.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 07-03-2009 o 17:43
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #29

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Dla wprowadzenia w nastrój i abyście nie mówili, że reklamuję tylko to, co sam nakręciłem, polecam taki film:
    bania w caryńskiej
    Występują tam niektórzy forumowicze.

  10. #30
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Strunę na dobranoc puszczać...chcesz, żebym się posiusiała w łóżku?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  2. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 20:16
  3. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 20:49
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  5. KIMB VIII ambitne początki
    Przez Barnaba w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-07-2008, 23:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •