Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    VIII KONGRES INTERNAUTÓW MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD
    ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 15 - 17 MAJA 2009 R.
    W ZAJEŹDZIE "POD CARYŃSKĄ" W USTRZYKACH GÓRNYCH.
    SPOTKANIE GŁÓWNE: WIECZÓR 16 MAJA I NOC 16/17 MAJA.
    POCZĄTEK: GODZ. 19:00


    Napracowaliśmy się strasznie. Nie wierzycie ?
    Oto fakty:
    Na ostateczne zgłoszenie 5-ciu konkurencyjnych lokalizacji potrzebowaliśmy aż 419 postów.
    I tura wyborów "pochłonęła" 338 postów.
    II tura - 285 postów.
    Zusammen do kupy: 1042 posty.

    Dla jednych była to niezła zabawa, a dla innych tylko bicie piany i dziecinada. Jak to w zyciu. Już sięgając do przedrozbiorowej historii Polski przypominamy sobie, że jedni byli od Sasa, a drudzy - od Lasa.

    Niektórzy z nas w toku ww. trzech dyspót zgłoszeniowo - wyborczych trochę się poprztykali, podokuczali sobie wzajemnie. Mnie też się trochę oberwało (szczególnie dwie niewiasty napadały na mnie, usiłując mnie zdominować).

    OGŁASZAM ZATEM TERAZ, WSZEM I WOBEC, POWSZECHNĄ ABOLICJĘ
    I AMNESTIĘ.

    Pastor nakazał nam stosowanie polityki miłości, więc proszę się do tego dostosować.

    AD REM.
    Szykuje się nam bogaty program VIII KIMB.

    Część z nas pojedzie 15 maja z Irkiem na Ukrainę, aby zatknąć na Pikuju flagę KIMB. A propos - mamy taką chorągiew ? O ile mnie pamięć nie myli, to swego czasu WUKA obiecywała ją wykonać.
    Bardzo proszę Irka, aby tak tę wycieczkę zorganizował, żebyście 16 maja wrócili do UG o rozsądnej godzinie - tak, abyście mogli przed godz. 19-tą jeszcze się doprowadzić (po 36-to godzinnym biwaku !) do porządku. Nasze Panie potrzebują zwłaszcza nieco czasu na zrobienie się na bóstwo - Iras, weź to koniecznie pod uwagę.

    Kolega Marcowy (akurat mamy marzec, Tomek, jak się czujesz ?) napycha obecnie 8 (słownie: osiem) worków z nagrodami dla tegorocznych Powsimordów. Każdy/a Powsimorda znajdzie na dnie takiego woreczka również drobny prezencik i od piszącego te słowa: dokładną mapę Puszczy Kampinoskiej (1 cm = 400 m), i to taką przyzwoitą - zgodną z GPS oraz "trwałą, laminowaną" (wg napisu na okładce).

    Iras rzucił też świetny pomysł projekcji zdjęć i filmów z poprzednich siedmiu KIMB-ów. Trzymam Go za słowo, będzie ubaw po pachy.

    Co jeszcze ?
    Przecież to właśnie od Was zależy. Zgłaszajcie swoje propozycje, uwagi, zastrzeżenia (tych ostatnich jak najmniej !) - tu i teraz. W tym wątku tematycznym.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 02-03-2009 o 08:16
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Mnie też się trochę oberwało (szczególnie dwie niewiasty napadały na mnie, usiłując mnie zdominować).

    .
    o Kochaniutki Tobie się dopiero oberwie,więc lepiej siłą tego Klopsika na KIMB przyciągnij
    Tego drugiego nie musisz-za nim płakać nie będę jak coś
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    I jeszcze o jednym bardzo ważnym punkcie programu VIII KIMB zapomniałem, za co przepraszam.

    Iza otrzyma owację za zgłoszenie zwycięskiej lokalizacji VIII KIMB, a Recon1 nagrodzi Jej wierną drużynę.

    PS
    Orsini, Twój poprzedni post bardziej pasuje do "listy obecności", więc odpowiedź na niego tam zamieściłem.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 02-03-2009 o 09:16
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Moja propozycja
    Jeśli w program KIMB-u wpisałby się jeden punkt traktujący o GPS-ie, byłbym kontent. Wiem, że na Forum i wśród wybierających się na KIMB są fascynaci tego tematu, więc jeśli podzielili by się trochę wiedzą i praktyką to dla mnie byłoby super.
    Kilka tematów z tej dziedziny rzucę, ale wtajemniczeni znają więcej:
    - wędrowanie z Garminem, wytyczenie tras, nanoszenie punktów na mapach, omówienie sprzętu,
    - geocaching, omówienie i trochę praktycznego zastosowania,
    Krótko, treściwie by nie zabierać cennego czasu, a może nawet w czasie nielimitowanym by nie zanudzać tych co tematu nie będą ciekawi.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Przecież to właśnie od Was zależy. Zgłaszajcie swoje propozycje, uwagi, zastrzeżenia (tych ostatnich jak najmniej !) - tu i teraz. W tym wątku tematycznym.
    Z powodu krótkotrwałej nieobecności jeszcze tego nie zrobiłam ale na Twoją prośbę przygotuję program 1-dniowej wycieczki do Lwowa w dniu 18 maja (poniedziałek zaraz po KIMB).
    Program wraz z kosztorysem zamieszczę w osobnym wątku, będzie można dyskutować.

    Pozdrowienia

    Basia

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    (...) przygotuję program 1-dniowej wycieczki do Lwowa w dniu 18 maja (poniedziałek zaraz po KIMB).
    Program wraz z kosztorysem zamieszczę w osobnym wątku, będzie można dyskutować.(...) Basia
    To Ty się najeździsz na Ukrainę, w te i we w te !
    Piątek, sobota, (niedziela w Polsce), poniedziałek.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    ooo to jednak już nie jedziesz SB do Lwowa 15 maja?
    to może Pikuj?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    To Ty się najeździsz na Ukrainę, w te i we w te !
    Piątek, sobota, (niedziela w Polsce), poniedziałek.

    Przecież Ci obiecałam, więc nie mogę teraz się wycofać.

    Aczkolwiek (co zaznaczę w kosztorysie) wycieczka kalkuluje się wtedy jeśli jest co najmniej 8 osób chętnych, a lepiej jak ich jest więcej (z kolei maksimum to ok 14-15 osób, bo tyle miejsc jest w busie).
    Jeśli się nie uzbiera minimum - to jeszcze nie wiem co zrobić.

    W każdym razie na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży zdecydowanie nie jestem chętna.

    B.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Jeśli w program KIMB-u wpisałby się jeden punkt traktujący o GPS-ie, byłbym kontent.
    Zgłaszam się na ochotnika jako prelegent. Ile czasu i kiedy jesteście chętni mnie słuchać?

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Miejsce VIII KIMB - wybrane. To teraz podyskutujmy o konkretach

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Przecież Ci obiecałam, więc nie mogę teraz się wycofać.

    Aczkolwiek (co zaznaczę w kosztorysie) wycieczka kalkuluje się wtedy jeśli jest co najmniej 8 osób chętnych, a lepiej jak ich jest więcej (z kolei maksimum to ok 14-15 osób, bo tyle miejsc jest w busie).
    Jeśli się nie uzbiera minimum - to jeszcze nie wiem co zrobić.

    W każdym razie na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży zdecydowanie nie jestem chętna.

    B.
    Okay, ale nic na siłę. Ja tego nie odebrałem jako wiążącą obietnicę, lecz jako alternatywę: Ty organizujesz wycieczkę 1-dniową 18 maja, a jak nie, to ja nawiązuję kontakt z Krainą Wilka lub innym organizatorem ws. wycieczki 15 maja. Tak było, czy nie ? Kontaktowaliśmy się przeciez przez priv.

    Jeśli zatem czujesz się nadal na siłach i chcesz sobie pojeździć w te i we w te przez granicę, to ja się bardzo cieszę. Podtrzymuję swoje zgłoszenie na dzień 18 maja. Już teraz możesz mnie zapisywać. Czyli jest już nas dwoje.
    Pozostałe minimum 6 osób będzie z łapanki. Nie powinno być z tym kłopotów - tym bardziej, że mam poważne wątpliwości, czy aktualnie deklarowana frekwencja wyprawy na Pikuj utrzyma sidę dłużej. Pikuj to Pikuj, najwyższy szczyt w Bieszczadach, a nie imię przystojnego Ukraińca, jak nadal sądzi Orsini (która uparła się, aby mnie zabrać w roli obstawy i przyzwoitki).

    Gdyby Ci natomiast owo kursowanie tam i z powrotem przez granicę nie odpowiadało, to uruchamiam mój "plan awaryjny", który nota bene był planem pierwotnym - można sprawdzić chociażby po tytule mojego innego postu (jest w nim mowa o wycieczce do Lwowa dnia 15 maja).

    Bo to była właśnie pierwsza propozycja. Wszystko się ładnie układało, dopóki Andrzej627 nie wp... się ni z gruszki, ni z pietruszki z tym Pikujem. Rozwodnił nie tylko temat (o to mniejsza), ale rozwalił też cały plan. Irek Mu w tym pomógł, to fakt. Nie wiedział o mojej determinacji ws. wyjazdu do Lwowa, mógł się skontaktować przez priv., nie zrobił tego, trudno.
    Żeby chociaż Andrzej pojechał z Wami na ten Pikuj ! Bo mam co do tego coraz większe wątpliwości.
    Na razie wyjazd na Pikuj deklaruje "the great number of Kimbmen", ale jak z tego pozostanie z 5 osób, to góra. A może i nawet tyle się nie uzbiera.

    Czuję, Basiu, że jeszcze pojedziesz tam z samym Irkiem. Chyba że Andrzeja zwiążecie, aby Wam nie uciekł.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  2. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 21:16
  3. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 21:49
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28
  5. KIMB VIII ambitne początki
    Przez Barnaba w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-08-2008, 00:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •