Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: "Moje Bieszczady" KSU

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    ... Bieszczady i kicz to jedno (...) Tym niemniej - siedzę sobie rankiem wczesnojesiennym, nie wiem, co mnie wygnało, chyba ktoś "zapragnął" ... ostatni sklepik i kilka tu siedzisk przed wyjściem z Wołosatego na Tarnicę. Się muszę wzmocnić produktami, bo tak całkiem "na sucho" będę miał problem. Te źródełka po drodze, grupy z plecakami, fani przyrody nieskażonej z fokusami, "a pan pali po drodze i w ...Parku?" No i mijają grupki młodych z komórami na full, KSU, "Bieszczadzkie Aniołki" wszędy słychać, jesssoooo, wiem, że jestem w "Bieszczadach Wysokich"...
    No właśnie. Dobrze to ująłeś. To właśnie są Bieszczady <rotfl>
    pozdrówka :-)

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Cytat Zamieszczone przez wtak Zobacz posta
    No właśnie. Dobrze to ująłeś. To właśnie są Bieszczady <rotfl>
    ale zmierzchem było tak - schodząc z Tarnicy ku Wołosatemu przed nami szedł gość z przecudnym transfokatorem sprzężonym z dobrym aparatem. Przysiadł, lewą ręką uniesioną do góry, rozpostartymi palcami nakazał ciszę i bezruch. Wiedzieliśmy już wcześniej, o co chodzi. Jelenie, początki rykowiska.
    Ale nie o tym - gość trzepał foty, myśmy patrzyli, nie zważając na to, co dzieje się wokół. Po parunastu minutach obejrzałem się wstecz - około setki ludzi, na szlaku, turystów, cichutko gromadziło się za nami, stając, przysiadając i gapiąc się. W ciszy.
    I JUŻ NIE BYŁO "KSU", "Bieszczadzkich Aniołów", był błękit wieczoru, Księżyc w jakiejś tam fazie, zachodzące Słońce i przednocny chłód.
    I były te jelenie.
    Wtedy jeszcze zeszły sobie z drogi.

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    i to są właśnie przede wszystkim :) nasze Bieszczady
    pozdrówka :-)

  4. #24
    sturnus
    Guest

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    I JUŻ NIE BYŁO "KSU", "Bieszczadzkich Aniołów", był błękit wieczoru, Księżyc w jakiejś tam fazie, zachodzące Słońce i przednocny chłód.
    I były te jelenie.
    I to jest własnie kicz! Cóż, umysł odżywiany pyrkami niedomga... A i wielkomiejski smog mu nie służy i otępiałość emocjonalną widać szerzy. Jelenie, jakieś tam faza zachodu słońca, tabun ludzi za plecami i gęba rozdziabiona w zachwycie. Tym to się Chris podnieca! Brak tylko śliny na podbródku Ale kawałek dobrej muzyki spożytej w samotności, gdzieś na szczytach, to be jest! Taaa... rytmiczne naciskanie klaksonu w korku i żyganie wugaryzmów nie uskrzydla duszy ni nie edukuje jej muzycznie...

    I były inne jelenie:

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    około setki ludzi, na szlaku, turystów, cichutko gromadziło się za nami, stając, przysiadając i gapiąc się. W ciszy.
    Piękna chwila... nie dziwi nic, bo to prawie jak na przejściu przez jezdnię w Poznaniu

    pozdrawiam

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Pawelk
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Zamość
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    buahahahah bawi mnie ten wątek do łez

    a najbardziej wypowiedzi .....a nie powiem bo popadnie w samozachwyt i jeszcze się jakoś wypowiedzi pogorszy (bawi mnie w sensie pozytywnym i jestem pod wrażeniem celności uwag)

    a może zamiast o "Moich Bieszczadach" pogadać o "Jabol Punku" albo "Jabolowych ofiarach" ?


    ...gwarantuje humor się wszystkim poprawi

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Pawelk
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Zamość
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Jeszcze mi się przypomniało...
    Kicz i kicz i kiczem pogania a co teraz w radiu słychać ?? Dodę i jej jakże ambitne i autobiograficzne teksty ?? Technołupanke ?? czy może teksy "dłoni chłopaka, po którym został w komodzie szalik" i klaskanie w rytm chórów gregoriańskich ?
    czepiacie się po prostu...

  7. #27
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Cytat Zamieszczone przez Pawelk Zobacz posta

    a może zamiast o "Moich Bieszczadach" pogadać o "Jabol Punku" albo "Jabolowych ofiarach" ? ...gwarantuje humor się wszystkim poprawi
    Słaba gwarancja... Niby dlaczego? Zanim odpowiesz, zważ czas i miejsce.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    martyrologia tablic rejestracyjnych, dżentelmenów, znaczy się:
    http://video.google.com/videoplay?do...49892210820632

    jak już piszemy sobie o punk rocku, no to piszemy o ślepym, ale pewnie niezbędnym, odgałęzieniu w historii muzy. Pisząc o "polskim" punk rocku .... LOL. Lepiej go soochać godzinami, ba, latami. Prawda to czy fałsz?

    Może lepiej coś z G3, Pat Metheny, no cokolwiek bardziej (o nieskończoność ) tfffooorczego

    a co do mego wpisu : no przecudnie było, ja drugi raz będąc w życiu w sezonie na Tarnicy, nie słyszałem pośród tysięcznych tekstów "a ten xsiondz Jurek jest OK, ten Grzegorz to fiut zwykły", nie słyszałem "madonno czarna madonno", nie widziałem jakoś przykładania paluszka do krzyża i lizania go (paluszka, znaczy się), nie musiałem wysłuchiwać o tym, że "ten to zwykły gnojek, bo lezie z każdą, daj se luz", "kuchfa jakie tu błoto", "czy zdążymy do sklepu w UG", "ja pierdole sie ciemno robi".....

    ano nie słyszałem, tylko w chwili, kiedy ryjki się zamknęły, na widok po prostu dwóch jeleni

    Co do kiczu - uważam że mój wpis to kicz, natomiast KSU to sama poezja

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Pawelk
    Na forum od
    12.2008
    Rodem z
    Zamość
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Marcowy nie widzę: nic złego/obraźliwego/ niestosownego/.........* w tym co napisałem ani teraz ani wcześniej...
    Może to przez prawie tygodniowe choróbsko, które mnie ostatni dopadło- w każdym razie jeżeli naruszałem jakieś zasady forum to proszę mi to wytłumaczyć i wskazać miejsce gdzie napisać pokajanie...



    * dopisać wedle uznania

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar curik
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    39-200
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: "Moje Bieszczady" KSU

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    j... zawsze mi ktos wino postawil albo wpuscil gdzies bokiem jak nie mialam kasy (albo nie doniosl jak spadlam na glowe )
    i tylko raz dostalam z glana w twarz, ale to na takich koncertach sie chyba nierzadko zdarza... ale przez 2 tygodnie to wygladalam mocno nieciekawie, zwlaszcza ze pare dni wczesniej pocielam sobie policzek sistiema az dziw ze mnie wtedy nigdzie nie zwineli za sam wyglad
    Taaaak. Fajnie jak ktoś winko postawi, a jeszcze jak z glana pociagnie po twarzy to już "full wypas".
    "... patrząc z góry wokoło, Świat wydaje się lepszy..." KSU

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "miasto moje a w nim.."
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2010, 22:19
  2. Konkurs "Moje miasto"
    Przez Eleana w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-06-2009, 10:16
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. "Moje korzenie"
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-02-2009, 20:59
  5. "Moje Bieszczady"
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-08-2008, 10:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •