Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: bieszczadzkie didiówki

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    I tak to zwykły jabol (nie mylić z Jabolem) urasta do rangi legendy.

    Gustujesz w takim smaku i jakości? Kup byle siarę, z najniższej półki, naklej sobie fotkę grizzly i zamknij oczy...jak Cię nie zmuli i się nie zhaftujesz, to oczami wyobraźni ujrzysz połoniny...


    Pozdrawiam



    nie wiem czy jest on legendą ( i na pweno nie traktuje "go" w takich kategoriach) i nie zamierzam przyczyniać sie do powstawanie legendy :) słyszałem o nim i miałem okazje go spróbować i jedno na pewno stwierdziłem że NIE smakuje jak "zwykły" siaracz i inaczej pachnie (a pewne doświadczenie posiadam w tej kwestii - w CV nie umieszczam tego bo nie ma czym się chwalić ) a będąc niedługo w Bieszczadach chętnie spróbował bym misia ponownie jeśli trafił by się po drodze.

    p.s. "chętnie spróbował bym misia ponownie jeśli trafił by się po drodze" - nie traktujcie tego dosłownie :PP
    Ostatnio edytowane przez shrek ; 22-03-2009 o 15:10

  2. #22

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Kochani,
    czy na tej legendarnej Dydiowej jest tak okropnie pięknie, tak esencjonalnie, że nie do wytrzymania bez wspomagaczy?
    Owszem. Pięknie jest. Tylko dlaczego wpisy do zeszytu "Dydiówki" są coraz bardziej bełkotliwe, coraz bardziej pretensjonalne, pensjonarskie...
    Odwiedzając to miejsce od lat, czytając kolejne wpisy, widząc co pozostawili po sobie kolejni "gospodarze" tego miejsca widzę, że miejsce to podupadło. Niestety...

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    nio właśnie... mimo "ściśletajności" :(
    pozdrówka :-)

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Kup byle siarę, z najniższej półki, naklej sobie fotkę
    .... i tu masz calkowitą rację... tak na prawdę to wszystkie "siary" to to samo. Różnią się tylko dodanymi E-komponentami i inną chemią odpowiedzialną za smok, zapach i kolor.......

  5. #25
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez dorota z krakowa Zobacz posta
    Kochani,
    czy na tej legendarnej Dydiowej jest tak okropnie pięknie, tak esencjonalnie, że nie do wytrzymania bez wspomagaczy?
    ...
    jest pieknie i "bez" i "z".. zawsze pieknie :) tylko dla jakiej idei odmawiac sobie w takim miejscu czegos fajnego?? byla taka piosenka "tam powietrze ma inny smak".. nie tylko powietrze... w takich miejscach i inne rzeczy smakuja lepiej..:D

    Cytat Zamieszczone przez dorota z krakowa Zobacz posta
    Odwiedzając to miejsce od lat, czytając kolejne wpisy, widząc co pozostawili po sobie kolejni "gospodarze" tego miejsca widzę, że miejsce to podupadło. Niestety...
    a to niestety prawda... taka kolej rzeczy- wiecej luda w calych bieszczadach to i wiecej ludzi na tajnych chatkach.. jak pewnego dnia zaapeluja i poloza asfalt pod sama chatke pewnie bedzie ich jeszcze wiecej a rodzaj wpisow zmieni sie calkowicie...
    Ostatnio edytowane przez buba ; 23-03-2009 o 23:39
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    rodzaj wpisów sie zmienia juz od dawna. Osobna sprawa, ze same wpisowniki też znikają, i nie ma już do czego wracać (mając na myśli wpisy), tak samo jak i chatkowy wątek na forum zniknął- niesmak taki sam jak po kradzieżach/ paleniu czy innym znikaniu wpisowników. ciekawe czy na nowym forum jest większy szacunek dla gromadzonych informacji.... czas pokaże.
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #27
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    rodzaj wpisów sie zmienia juz od dawna. Osobna sprawa, ze same wpisowniki też znikają, i nie ma już do czego wracać (mając na myśli wpisy), tak samo jak i chatkowy wątek na forum zniknął- niesmak taki sam jak po kradzieżach/ paleniu czy innym znikaniu wpisowników. ciekawe czy na nowym forum jest większy szacunek dla gromadzonych informacji.... czas pokaże.
    Któryś już raz sugerujesz jakoby jakiś wątek zniknął.Za każdym razem szukam i znajduję "zaginiony" wątek lub post.Skup się i poszukaj zamiast szastać oskarżeniami.
    Pozdrav

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    mam pytanko odnośnie Dydiowej czy jest tam woda?? tzn czynny strumyk w okolicy w okresie wiosennym z którego można zaczerpnąć wodę (według mojej mapy jest ale wole sie upewnić ludzi którzy byli :D ) jak takowy jest to ciekawe czy woda nadaje sie do picie nieprzegotowana, czy koniecznie trzeba przegotować? a może NIE warto tam w ogóle iść ?? tak na marginesie jest bezpieczne miejsce w Stuposianach gdzie można zostawić samochód na dzień - dwa? idąc do Dydiowej, czy lepiej wyruszyć "tam" z innej miejscowości?

  9. #29
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    mam pytanko odnośnie Dydiowej czy jest tam woda?? tzn czynny strumyk w okolicy w okresie wiosennym z którego można zaczerpnąć wodę (według mojej mapy jest ale wole sie upewnić ludzi którzy byli :D ) - Jest

    jak takowy jest to ciekawe czy woda nadaje sie do picie nieprzegotowana, czy koniecznie trzeba przegotować? - Piłem surową i żyję. Piłem też przegotowaną i też żyję

    a może NIE warto tam w ogóle iść ?? - ZAWSZE WARTO!!!!!


    tak na marginesie jest bezpieczne miejsce w Stuposianach gdzie można zostawić samochód na dzień - dwa? idąc do Dydiowej, czy lepiej wyruszyć "tam" z innej miejscowości? - Możesz zostawić w Stuposianach lub gdziekolwiek indziej. Im blizej, tym lepiej

    Tylko traf do tej własciwej
    bertrand236

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: bieszczadzkie didiówki

    Tylko traf do tej własciwej


    dzieki wielkie bertrandzie236 :D za odpowiedz a raczej odpowiedzi :D
    mam jeszcz pytanko odnośnie: "Tylko traf do tej własciwej " co masz na mysli ???

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Piosenki bieszczadzkie
    Przez Marcin w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 17-02-2018, 05:06
  2. Bieszczadzkie prezentacje
    Przez coshoo w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-01-2010, 15:08
  3. Bieszczadzkie Opowiadania
    Przez irek w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-01-2009, 14:56
  4. Czasopisma bieszczadzkie
    Przez yorick w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-11-2005, 19:01
  5. Bieszczadzkie...
    Przez Ewa_natta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 03-09-2004, 19:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •